Read the Official Description

Zdobądź cenne kwalifikacje University of London w dowolnym miejscu na świecie.

W 1858 roku staliśmy się najstarszym na świecie dostawcą kształcenia na odległość i elastycznego kształcenia, dzięki czemu uczniowie mogą uzyskać dostęp do najwyższej jakości edukacji w swoich krajach. Pozostajemy światowym liderem w zakresie kształcenia na odległość i elastycznych studiów, z ponad 50 000 studentów w ponad 180 krajach.

Dołącz do światowej klasy

Nasza światowa reputacja jest utrzymywana w mocy przez 18 instytucji członkowskich i dziewięć wyspecjalizowanych instytutów badawczych. Wśród nich są jedne z najwyżej notowanych na świecie uniwersytetów, w tym University College London, King's College London i London School of Economics and Political Science.

Instytucje te zapewniają akademickie przywództwo dla naszych kursów, zapewniając, że kwalifikacje są cenione i uznawane przez uniwersytety, pracodawców oraz określone organy zawodowe i statutowe.

Twój sukces opiera się na udokumentowanej doskonałości akademickiej i uczciwości. Biorąc pod uwagę wysoką reputację naszych instytucji członkowskich i procesów zapewniania jakości, twoje kwalifikacje University of London mają ten sam wysoki standard, niezależnie od tego, gdzie się u nas uczysz.

Dystans, online i elastyczne uczenie się

Jeśli chcesz rozwinąć lub zmienić swoją karierę lub zgłębić temat, który Cię inspiruje, możemy zaoferować:

·elastyczność

·materiały do ​​nauki

· Wsparcie w nauce

· Odpowiednie kwalifikacje.

Możesz również zapisać się do lokalnego centrum nauczania, które zatwierdziliśmy, aby wesprzeć wybrany kurs.

Ucz się w tempie, które Ci odpowiada

Nie musisz odkładać swojego życia, by uczyć się z nami. Nasze elastyczne okresy studiów - z opcjami w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin - pozwalają dopasować się do Twoich obowiązków rodzinnych i zawodowych.

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Jeśli podróżujesz do pracy lub planujesz przeprowadzkę za granicę, nie martw się - możesz wziąć ze sobą studia. Możesz także zdawać egzaminy w ośrodkach egzaminacyjnych na całym świecie.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

LLB

University of London (LLB)

Nasz światowej klasy LLB ma międzynarodową pozycję. To był pierwszy krok w karierze tysięcy praktykujących prawników na całym świecie. ... [+]

Nasz światowej klasy LLB ma międzynarodową pozycję. To był pierwszy krok w karierze tysięcy praktykujących prawników na całym świecie.

Struktura kursu i moduły

Nasz LLB jest podzielony na trasy. Twój wybór będzie zależeć od wielu czynników:

Czy chcesz studiować na kierunku Prawo kwalifikacyjne (gdzie większość twoich modułów jest wstępnie ustawiona) lub Niekwalifikowany tytuł (który pozwala ci na większy wybór)?Czy posiadasz stopień, który kwalifikuje Cię do Graduate Entry? (Badanie 9 modułów do ukończenia zamiast zwykłego 12.)

Standardowa trasa wejścia - kwalifikacyjne prawo (LLB)

Standardowa trasa wejścia - niekwalifikowany stopień naukowy (LLB)... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
3 - 5 lat
Online
Czytaj więcej po polsku