Przeczytaj oficjalny opis

Nasze College of Arts and Law Graduate School to tętniąca życiem międzynarodowa społeczność ponad 1500 doktorantów. Korzystamy z doskonałych zasobów badawczych i wspierającego środowiska, które pozwala na rozkwit badań. Nasz zespół pracowników akademickich i operacyjnych, mieszczący się w budynku Arts w głównym kampusie Edgbaston, jest w stanie zaoferować wsparcie i porady, gdy tylko tego potrzebujesz.

Jako College mamy najwyższej klasy udogodnienia, które zachęcają do interakcji między dyscyplinami i obszarami badawczymi, dzięki czemu będziesz wśród podobnie myślących ludzi, zapewniając stymulację, wsparcie i wyzwania, których potrzebujesz, aby odnieść sukces.

University of Birmingham

Birmingham stale się rozwija i rozwija, chcąc stać się wiodącym światowym uniwersytetem. Osiągamy to poprzez naszą zwiększoną siłę badawczą i zasięg; odrębność naszego wyjątkowego doświadczenia studenckiego; szerokość i głębokość naszego portfela akademickiego; nasz rozmiar i zasięg naszych globalnych sieci.

Miasto Birmingham

Birmingham już się nie zmienia; jest przekształcone. Dzięki niezależnym restauracjom, sklepom i barom w centrum oraz popularnym dzielnicom w mieście, ten nowy i tętniący życiem Birmingham znajduje się wśród lokalnych rynków, kultowych budynków naszego dziedzictwa przemysłowego i współczesnej architektury, takich jak nowa Biblioteka w Birmingham.

Nowe bary i sklepy otwierają się często, gdy miasto nadal buduje swoją młodzieńczą i niepowtarzalną tożsamość. W Birmingham jest tyle różnorodności i historii, że odzwierciedlają to sklepy, jedzenie i lokale. Stare ikony, takie jak Fabryka Custard, oferują alternatywne sklepy i bary, w odległości krótkiego spaceru od słynnego targu rybnego i szmaty w Birmingham, z których wszystkie położone są w pobliżu nowego dworca kolejowego Grand Central i dzielnicy handlowej.

Birmingham Law School

Od prawie wieku Birmingham Law School jest liderem w dziedzinie edukacji prawnej i badań. Dziś nadal zapewniamy naszym studentom innowacyjną, wymagającą i opartą na badaniach edukację.

Birmingham LLM trwa rok (w pełnym wymiarze godzin) lub dwa lata (w niepełnym wymiarze godzin) i obejmuje badanie sześciu specjalistycznych modułów oraz rozprawę doktorską. Kandydaci muszą mieć dobry stopień licencjata prawa lub równoważny.

Birmingham LLM pozwala uczniom podążać ogólną trasą, z pełną elastycznością w wyborze modułów lub podążać jedną z naszych specjalistycznych Pathways . Ubiegając się o Birmingham LLM, uczniowie nie muszą decydować, czy chcą się specjalizować na tym etapie, ponieważ o specjalnościach Pathway można decydować, gdy uczniowie zaczną kurs.

Instytut Szekspira

Shakespeare Institute, z siedzibą w Stratford-upon-Avon, jest latarnią międzynarodową stypendium Szekspira od jego założenia w 1951 roku.

Studenci Shakespeare Institute korzystają z naszej ekscytującej współpracy z RSC, dzięki której uniwersytet stał się partnerem założycielskim The Other Place. The Other Place to kreatywne centrum RSC do prób, szkoleń, nauki i badań. Nasi uczniowie mają teraz dostęp do kreatywnych i dydaktycznych przestrzeni w The Other Place, a także do wiedzy artystów i praktyków RSC.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

University of Birmingham - College of Arts and Law

Ta Pathway umożliwia zrozumienie złożonych problemów pojawiających się w obszarze handlu międzynarodowego. We współczesnym świecie niezbędne jest zrozumienie zasad i głów ... [+]

Ta Pathway umożliwia zrozumienie złożonych problemów pojawiających się w obszarze handlu międzynarodowego. We współczesnym świecie niezbędne jest zrozumienie zasad i głównych zasad międzynarodowego handlu; takie jak taryfy celne i przepisy celne, a także zrozumienie, w jaki sposób wpływa ona na społeczeństwa, regiony i środowisko.

Ta Pathway wykorzystuje szerzej nasze mocne strony badawcze w zakresie międzynarodowego prawa handlowego, prawa UE, prawa porównawczej integracji regionalnej i międzynarodowych stosunków gospodarczych. Główny nacisk kładziony jest na wielostronny system handlu i prawo Światowej Organizacji Handlu. Nasze moduły pozwolą Ci rozwinąć dogłębną specjalizację w kluczowych obszarach pokrewnych, takich jak środowisko, zamówienia publiczne lub prawo konkurencji.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

LLM w międzynarodowym prawie handlowym idealnie nadaje się dla studentów, którzy chcą specjalizować się w międzynarodowym wymiarze prawa handlowego. Będziesz miał okazję ... [+]

LLM w międzynarodowym prawie handlowym idealnie nadaje się dla studentów, którzy chcą specjalizować się w międzynarodowym wymiarze prawa handlowego. Będziesz miał okazję zrozumieć, jak firmy działają na arenie międzynarodowej i jak państwa i międzynarodowy system regulują przepływ handlu i finansów.

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci nastąpił ogromny wzrost handlu międzynarodowego, zwiększając znaczenie i znaczenie międzynarodowego prawa handlowego.

Ta dziedzina prawa stanowi podstawę dla międzynarodowych transakcji handlowych i rozwoju rynków międzynarodowych. Rosnące znaczenie tego Pathway czyni go doskonałym wyborem dla osób szukających możliwości w świecie komercyjnym i zrozumienia globalnych wyzwań, przed którymi stoi.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Dzięki tej Pathway możesz zdobyć wiedzę specjalistyczną z szerokiego zakresu zagadnień prawa handlowego, co zapewni ci solidne podstawy do przyszłej kariery. LLM w prawie ... [+]

Dzięki tej Pathway możesz zdobyć wiedzę specjalistyczną z szerokiego zakresu zagadnień prawa handlowego, co zapewni ci solidne podstawy do przyszłej kariery. LLM w prawie handlowym idealnie nadaje się dla studentów, którzy chcą specjalizować się w angielskim prawie handlowym. Poznasz zasady i podstawy prawa handlowego, ale także przeanalizujesz kluczowe bieżące wydarzenia i obszary innowacji.

Szkoła ma wiodącą reputację doskonałości w swoich badaniach i nauczaniu w tej dziedzinie, a moduły dostępne w LLM w prawie handlowym czerpią z tych mocnych stron.

Po co studiować ten kurs?Wybór modułu - Jedna z najszerszych serii modułów LLM dostępnych w Wielkiej BrytaniiZatrudnienie - nasi absolwenci przechodzą na różnorodne kariery, a wielu z nich pracuje w najlepszych szkołach prawniczych i kancelariach prawnychProfesjonalne linki - coroczne targi prawne, wizyty w wiodących firmach i od wiodących firmModuły... [-]
Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Dla tych, którzy szukają głębszego zrozumienia coraz bardziej globalnych struktur rządzących wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych, a także drobniejszych kwestii st ... [+]

Dla tych, którzy szukają głębszego zrozumienia coraz bardziej globalnych struktur rządzących wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych, a także drobniejszych kwestii stanowiących wyzwanie dla struktur wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, kurs ten oferuje wyjątkową możliwość nauki i jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących legalnych możliwości na całym świecie.

Ta Pathway wykorzystuje mocne strony badawcze Birmingham Law School w zakresie prawa międzynarodowego, międzynarodowego prawa humanitarnego, prawa karnego i sprawiedliwości oraz praw człowieka, umożliwiając studentom rozwijanie wiedzy specjalistycznej w szerokim zakresie odpowiednich międzynarodowych przedmiotów prawnych.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Pathway ta opiera się na naszej sile badań w dziedzinie prawa międzynarodowego, prawa porównawczego i globalnej teorii prawnej. Rozwiniecie wielowymiarowe zrozumienie fun ... [+]

Pathway ta opiera się na naszej sile badań w dziedzinie prawa międzynarodowego, prawa porównawczego i globalnej teorii prawnej. Rozwiniecie wielowymiarowe zrozumienie funkcjonowania systemu międzynarodowego, ale także jego kluczowe współczesne wyzwania oraz sposób, w jaki przepisy i regulacje odnoszą się do nich.

Pathway ta opiera się na naszej sile badań w dziedzinie prawa międzynarodowego, prawa porównawczego i globalnej teorii prawnej. Rozwiniecie wielowymiarowe zrozumienie funkcjonowania systemu międzynarodowego, ale także jego kluczowe współczesne wyzwania oraz sposób, w jaki przepisy i regulacje odnoszą się do nich. Będzie można skoncentrować się na kluczowych kwestiach globalnych, w tym na przepływie handlu międzynarodowego lub dostawach energii, ale także na globalizacji przestępczości i terroryzmie oraz wynikających z tego konsekwencjach dla praw człowieka i rozwoju międzynarodowego, ogólniej.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

This Pathway opiera się na długoletnich mocnych stronach naukowych Birmingham Law School w zakresie prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Prawo karn ... [+]

This Pathway opiera się na długoletnich mocnych stronach naukowych Birmingham Law School w zakresie prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Prawo karne dotyczy najbardziej potencjalnie inwazyjnego zapewnienia władzy przez państwo: jeśli nie zastosujesz się do prawa, zostaniesz ukarany. Pathway ta dostarcza całościową analizę procesu karnego poprzez analizę prawa, jego filozoficznych podstaw i jego funkcjonowania w praktyce.

Studenci mogą się uczyć, aby uzyskać szeroki przegląd procesów sądownictwa karnego lub specjalizować się w poszczególnych aspektach tak różnych, jak teorie, policja, zdrowotne aspekty wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub międzynarodowe aspekty współpracy organów ścigania. Wiele modułów zostało stworzonych i jest prowadzonych przez czołowych naukowców w danej dziedzinie, a studenci korzystają z bliskiego kontaktu z badaczami.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

General LLM w Birmingham Law School daje ci możliwość decydowania, które dziedziny prawa mają największe znaczenie dla przyszłej kariery zawodowej i wybrać moduły, które ... [+]

General LLM w Birmingham Law School daje ci możliwość decydowania, które dziedziny prawa mają największe znaczenie dla przyszłej kariery zawodowej i wybrać moduły, które najbardziej Cię interesują. Jest to idealna Pathway jeśli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności na poziomie mistrzów, nie ograniczając się tylko do jednej gałęzi prawa.

Ta Pathway zapewnia jeden z najszerszych zakresów opcji w Wielkiej Brytanii z prawie 35 dostępnymi modułami, co pozwala stworzyć unikalny stopień dostosowany do twoich przyszłych aspiracji zawodowych.

Generalny Pathway LLM pozwala studiować moduły w całym zakresie dostępnych przedmiotów. Pathway ta jest szczególnie odpowiednia dla osób poszukujących ekspozycji na szereg dyscyplin prawnych, zapewniając wiedzę specjalistyczną we wszystkich dziedzinach oraz zapewniając umiejętności i wiedzę wymagane do udanej kariery prawnej.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Birmingham: Your City; Your Home

The Birmingham LLM