University of Birmingham - College of Arts and Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasze College of Arts and Law Graduate School to tętniąca życiem międzynarodowa społeczność ponad 1500 doktorantów. Korzystamy z doskonałych zasobów badawczych i wspierającego środowiska, które pozwala na rozkwit badań. Nasz zespół pracowników akademickich i operacyjnych, mieszczący się w budynku Arts w głównym kampusie Edgbaston, jest w stanie zaoferować wsparcie i porady, gdy tylko tego potrzebujesz.

Jako College mamy najwyższej klasy udogodnienia, które zachęcają do interakcji między dyscyplinami i obszarami badawczymi, dzięki czemu będziesz wśród podobnie myślących ludzi, zapewniając stymulację, wsparcie i wyzwania, których potrzebujesz, aby odnieść sukces.

University of Birmingham

Birmingham stale się rozwija i rozwija, chcąc stać się wiodącym światowym uniwersytetem. Osiągamy to poprzez naszą zwiększoną siłę badawczą i zasięg; odrębność naszego wyjątkowego doświadczenia studenckiego; szerokość i głębokość naszego portfela akademickiego; nasz rozmiar i zasięg naszych globalnych sieci.

Miasto Birmingham

Birmingham już się nie zmienia; jest przekształcone. Dzięki niezależnym restauracjom, sklepom i barom w centrum oraz popularnym dzielnicom w mieście, ten nowy i tętniący życiem Birmingham znajduje się wśród lokalnych rynków, kultowych budynków naszego dziedzictwa przemysłowego i współczesnej architektury, takich jak nowa Biblioteka w Birmingham.

Nowe bary i sklepy otwierają się często, gdy miasto nadal buduje swoją młodzieńczą i niepowtarzalną tożsamość. W Birmingham jest tyle różnorodności i historii, że odzwierciedlają to sklepy, jedzenie i lokale. Stare ikony, takie jak Fabryka Custard, oferują alternatywne sklepy i bary, w odległości krótkiego spaceru od słynnego targu rybnego i szmaty w Birmingham, z których wszystkie położone są w pobliżu nowego dworca kolejowego Grand Central i dzielnicy handlowej.

Birmingham Law School

Od prawie wieku Birmingham Law School jest liderem w dziedzinie edukacji prawnej i badań. Dziś nadal zapewniamy naszym studentom innowacyjną, wymagającą i opartą na badaniach edukację.

Birmingham LLM trwa rok (w pełnym wymiarze godzin) lub dwa lata (w niepełnym wymiarze godzin) i obejmuje badanie sześciu specjalistycznych modułów oraz rozprawę doktorską. Kandydaci muszą mieć dobry stopień licencjata prawa lub równoważny.

Birmingham LLM pozwala uczniom podążać ogólną trasą, z pełną elastycznością w wyborze modułów lub podążać jedną z naszych specjalistycznych Pathways . Ubiegając się o Birmingham LLM, uczniowie nie muszą decydować, czy chcą się specjalizować na tym etapie, ponieważ o specjalnościach Pathway można decydować, gdy uczniowie zaczną kurs.

Instytut Szekspira

Shakespeare Institute, z siedzibą w Stratford-upon-Avon, jest latarnią międzynarodową stypendium Szekspira od jego założenia w 1951 roku.

Studenci Shakespeare Institute korzystają z naszej ekscytującej współpracy z RSC, dzięki której uniwersytet stał się partnerem założycielskim The Other Place. The Other Place to kreatywne centrum RSC do prób, szkoleń, nauki i badań. Nasi uczniowie mają teraz dostęp do kreatywnych i dydaktycznych przestrzeni w The Other Place, a także do wiedzy artystów i praktyków RSC.

Lokalizacje

Birmingham

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium