University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie w Nottingham oferuje różnorodne kursy z zakresu biznesu, ekonomii, edukacji, geografii, prawa, polityki i stosunków międzynarodowych oraz socjologii i polityki społecznej.

Reputacja za doskonałość

University of Nottingham jest czołową ogólnoświatową uczelnią na całym świecie i zajmuje pierwsze miejsce w czołówce najlepszych przedmiotów z dziedziny nauk społecznych w rankingu QS World University. Prawdziwie globalna instytucja, z kampusami w Chinach i Malezji, Nottingham wita studentów z całego świata.

Oferuje dynamiczną społeczność edukacyjną, w której nauczanie opiera się na wiodących badaniach na świecie. W najnowszym programie Research Excellence Framework Uniwersytet uplasował się na ósmym miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem "siły badawczej", a ponad 97% jego badań uznano na arenie międzynarodowej. Wydział ten wnosi cenny wkład w te badania, które mają szeroki wpływ na społeczeństwo, w tym na gospodarkę, zdrowie i dobrobyt, kulturę, politykę publiczną i środowisko.

Inspirująca lokalizacja

Szkoły w ramach wydziału są zlokalizowane w sercu Anglii, na terenie University Park i Jubilee Campus. Obejmujący 300 akrów, University Park jest powszechnie uważany za jeden z najpiękniejszych kampusów w Wielkiej Brytanii, z pływaniem łódką i zielonymi wzgórzami. To jest tylko 10 minut jazdy autobusem od tętniącego życiem centrum Nottingham i dobrze połączone z siecią tramwajową. Jubilee Campus zdobył wiele nagród za innowacyjne, przyjazne dla środowiska budynki, a ustawienie nad jeziorem i współczesne rzeźby sprawiają, że jest to inspirujące środowisko do nauki.

Dedykowana sieć wsparcia

Uniwersytet prowadzi Cię przed przybyciem i wspiera Cię przez cały okres studiów. Dostarczają informacji i wskazówek na temat wielu kwestii, w tym międzynarodowych kwalifikacji, wiz, finansów, przepisów pracy i dostosowania się do życia w Wielkiej Brytanii.

Centrum Języka Angielskiego w Wielkiej Brytanii, akredytowane przez British Council do nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, zapewnia kursy przed i podczas studiów, aby rozwinąć umiejętności językowe do wymaganego poziomu.

Dział Karier i Zatrudnienia oferuje doradztwo zawodowe na całe życie, a Usługi dla Studentów pomagają w rozwiązywaniu wszelkich problemów osobistych lub akademickich.

Uczenie się w świecie rzeczywistym

Wszystkie szkoły wydziału mają cenne powiązania z przemysłem, a nasze kursy wyposażają Cię w niezbędne umiejętności i wiedzę specjalistyczną, które będą potrzebne do osiągnięcia Twoich zawodowych celów.

---

Informacje wymienione na tej stronie zostały przygotowane przed rokiem akademickim, do którego mają zastosowanie. Dołożono wszelkich starań, aby zawarte w nim informacje były dokładne w chwili publikacji, ale zmiany (na przykład dotyczące treści kursu) mogą się pojawić z uwagi na przerwę między publikacją a rozpoczęciem kursu. Dlatego bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem kursu zwrócić się do strony internetowej Uniwersytetu o wszelkie aktualizacje, postępując zgodnie z nottingham.ac.uk/studywithus . W przypadku różnicy między zawartością tej strony internetowej a witryną uniwersytetu pierwszeństwo ma treść strony internetowej Uniwersytetu .

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Doktorat » Widzieć Law LLB » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Online Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Online MA » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Summer courses » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Roczne MBA » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

PGCert Międzynarodowe prawo dotyczące praw człowieka

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Znajomość międzynarodowego systemu praw człowieka stała się zasadniczym wymogiem dla osób pracujących na rzecz poprawy sytuacji osób na całym świecie. Ten program nauczania na odległość został zaprojektowany, aby umożliwić ci studiowanie tego obszaru w niepełnym wymiarze godzin, aby dopasować się do twoich zobowiązań. [+]

Przegląd

Znajomość międzynarodowego systemu praw człowieka stała się zasadniczym wymogiem dla osób pracujących na rzecz poprawy praw człowieka na całym świecie. Ten program nauczania na odległość został zaprojektowany, aby umożliwić ci naukę w niepełnym wymiarze godzin, aby dopasować się do twoich zobowiązań.

Otrzymasz szczegółowe uzasadnienie praw i systemów praw człowieka, a także możliwość skorzystania z bardziej specjalistycznych interesów, takich jak prawa dziecka i międzynarodowe prawo karne.

Ten kurs ma na celu zapewnienie solidnego teoretycznego zrozumienia prawa dotyczącego praw człowieka, a także najnowszą wiedzę na temat funkcjonowania międzynarodowych standardów i systemów praw człowieka w praktyce.... [-]


Doktorat

Dr / Prawo MPhil

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6  January 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

School of Law dąży do promowania doskonałości badań wśród wszystkich swoich uczonych. Zdajemy sobie sprawę, że wysokiej jakości badania prawna może przybierać różne formy, przy czym stosuje się wiele różnych metod badawczych prawnych w licznych projektach badawczych prowadzonych w ramach szkoły. [+]

dr / Prawo MPhil

Doktorat jest najbardziej zaawansowaną formą studiów podyplomowych. Przyznawana jest od pomyślnego zakończenia programu nadzorowanych badań i jest oceniany przez słownej badania i pracy dyplomowej.

MPhil wymaga umiejętności badawczych i szkoleniowych podobne do doktora jeszcze jego zakres i złożoność jest mniejsza niż wymagana do doktoratu. MPhil oceniana jest przez złożenie pracy.

School of Law dąży do promowania doskonałości badań wśród wszystkich swoich uczonych. Zdajemy sobie sprawę, że wysokiej jakości badania prawna może przybierać różne formy, przy czym stosuje się wiele różnych metod badawczych prawnych w licznych projektach badawczych prowadzonych w ramach szkoły.... [-]


LLB

Prawo LLB

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kwalifikujący się stopień prawny obejmuje podstawy prawa angielskiego i pozwala specjalizować się w obszarach przedmiotu zgodnie z własnymi interesami. [+]

Przegląd

Ten kwalifikujący się stopień prawny obejmuje podstawy prawa angielskiego i pozwala specjalizować się w obszarach przedmiotu zgodnie z własnymi interesami.

Ten kurs spełnia wymagania wysoko wykwalifikowanych studentów, którzy chcą studiować prawo jako dyscyplinę akademicką, niezależnie od tego, czy chcą rozpocząć karierę w praktyce prawnej.

Możesz ubiegać się na początku drugiego roku nauki o przeniesienie na jeden z czteroletnich studiów , które obejmują rok za granicą, studiowanie prawa tego kraju. Szkoła ma szkoły partnerskie w Australii, Kanadzie, Chinach, Europie, Nowej Zelandii, Singapurze i USA.... [-]


Magister prawa (LLM)

LLM / PGDip / PGCert Prawo i polityka zamówień publicznych

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 10 - 24 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Aby sprostać potrzebie dogłębnego szkolenia w tej dziedzinie, ten wyjątkowy program w niepełnym wymiarze godzin stanowi "złoty standard" dla edukacji w tej dziedzinie. [+]

Przegląd

Aby sprostać potrzebie dogłębnego szkolenia w tej dziedzinie, ten wyjątkowy program w niepełnym wymiarze godzin stanowi "złoty standard" dla edukacji w tej dziedzinie.

Wydarzenia ostatnich dwóch dekad sprawiły, że prawo zamówień publicznych jest jedną z najbardziej ekscytujących i szybko rozwijających się dziedzin prawa. Biorąc pod uwagę, w jakim stopniu przepisy prawne regulują obecnie codzienne prowadzenie większości działań związanych z zamówieniami, znajomość prawa zamówień stała się kluczowa dla każdego, kto pracuje w sektorze publicznym.

Ten program jest otwarty dla osób posiadających wykształcenie prawnicze oraz tych, którzy nie wymagają wykształcenia prawniczego. Jest przeznaczony w szczególności do:... [-]


LLM Criminal Justice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Oferując wyraźnie kontekstualne podejście do wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, kurs ten analizuje teoretyczne, porównawcze i międzynarodowe aspekty procesu karnego i systemu karnego. [+]

Przegląd

Oferując wyraźnie kontekstualne podejście do wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, kurs ten analizuje teoretyczne, porównawcze i międzynarodowe aspekty procesu karnego i systemu karnego.

Oprócz dostarczania istotnych informacji na temat prawa karnego i jego egzekwowania, umożliwia on zaangażowanie się w metodologiczne podstawy badań i stypendiów oraz docenienie ich konsekwencji dla polityki i praktyki karnej.

Nacisk kładziony jest na zrozumienie problemów, problemów, instytucji, procesów i kultur prawa karnego i polityki, w kontekście coraz większej globalizacji w zakresie przestępczości i egzekwowania prawa ponad granicami państw.

Nauczanie w sprawach karnych i stypendium w szkole opiera się na reputacji i osiągnięciach Sir Johna Smitha, jednego z największych prawników akademickich XX wieku. Pokolenia prawników w świecie common law zostały po raz pierwszy wprowadzone do tego tematu przez Smith and Hogan's Criminal Law .... [-]


LLM Master of Laws

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Dzięki szerokiej gamie opcjonalnych modułów, kurs ten daje swobodę w tworzeniu dostosowanego do indywidualnych potrzeb stopnia, który jest dostosowany do twoich zainteresowań i aspiracji zawodowych. [+]

Przegląd

Dzięki szerokiej gamie opcjonalnych modułów, kurs ten daje swobodę tworzenia programu studiów, który pasuje do Twoich zainteresowań i aspiracji zawodowych.

Możesz wybierać spośród ponad 40 modułów, obejmujących szeroki zakres tematów. Oznacza to, że zgodnie z harmonogramem możesz połączyć międzynarodową sprzedaż towarów z międzynarodowym prawem karnym i międzynarodowym prawem inwestycyjnym z prawem ONZ.

Przygotowanie i wsparcie z języka angielskiego akademickiego

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, aby podnieść swoje umiejętności językowe do wymaganego poziomu, możesz być w stanie wziąć udział w kursie w Centrum Nauczania Języka Angielskiego, który jest akredytowany przez British Council dla nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii.... [-]


LLM Międzynarodowe prawo handlowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten kurs bada, w jaki sposób coraz bardziej zglobalizowana gospodarka wymaga prawa handlowego, aby sprostać różnorodnym wyzwaniom. [+]

Przegląd

Ten kurs analizuje, w jaki sposób coraz bardziej zglobalizowana gospodarka wymaga prawa handlowego, aby sprostać różnorodnym wyzwaniom.

Odzwierciedla on międzynarodowy biznes w jego różnorodności, innowacyjności i aktualności, badając kwestie transakcyjne, regulacyjne i rozstrzygania sporów, a także kwestie związane z żeglugą, finansami i dostępem do rynków.

Możesz studiować tematy, które Cię interesują, takie jak handel międzynarodowy, prawo morskie, międzynarodowe prawo prywatne, własność intelektualna, zamówienia publiczne, bankowość i finanse, a także reżimy tworzone przez UE i Światową Organizację Handlu.

Mamy uznany na całym świecie zespół prawników komercyjnych, łączący uznanych ekspertów z ekscytującymi naukowcami na wczesnym etapie kariery. Opublikowane stypendia są rozległe, a każdy członek personelu akademickiego zajmuje się badaniami o wysokiej jakości. Szkoła jest także domem dla University of Nottingham Commercial Law Center .... [-]


LLM Międzynarodowe prawo i rozwój

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten kurs pomaga rozwinąć dogłębną wiedzę na temat problemów napotykanych przez państwa rozwijające się w porządku międzynarodowym. [+]

Przegląd

Ten kurs pomaga rozwinąć dogłębną wiedzę na temat problemów napotykanych przez państwa rozwijające się w porządku międzynarodowym.

Wzrost gospodarczy, wdrażanie praw człowieka, zwalczanie poziomu ubóstwa oraz poprawa standardów zdrowotnych lub edukacyjnych stały się głównym problemem dla decydentów w krajach rozwijających się. Wpływ norm prawnych i międzynarodowych przepisów na pomoc państwom rozwijającym się w osiąganiu ich celów rozwojowych wzbudził rosnące zainteresowanie zarówno prawników, jak i praktyków.

Dzięki szerokiej gamie modułów, w tym modułowi specjalistycznemu, prawu, rozwojowi i społeczności międzynarodowej, kurs ten umożliwia uczestnictwo w kluczowych pytaniach pojawiających się w debatach wynikających z działalności programistycznej.... [-]


LLM Międzynarodowy wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych i konflikt zbrojny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Badając prawo obowiązujące przed konfliktem zbrojnym, w jego trakcie i po nim, omawia aktualne problemy i współczesne wyzwania dla prawa i polityki otaczającej wojnę i sprawiedliwość. [+]

Przegląd

Badając prawo obowiązujące przed konfliktem zbrojnym, w jego trakcie i po nim, omawia aktualne problemy i współczesne wyzwania dla prawa i polityki otaczającej wojnę i sprawiedliwość.

Wraz ze wzrostem globalnego terroryzmu tradycyjne rozróżnienie między konfliktami zbrojnymi między państwami a wewnętrznym konfliktem zbrojnym ulega erozji. Tymczasem przestępstwa międzynarodowe są popełniane na co dzień. W jaki sposób prawo to rozwiązało?

Ten kurs pomoże ci opracować całościowy przegląd prawa regulującego użycie siły przez państwa, prawo właściwe dla prowadzenia działań wojennych oraz międzynarodowy system sądownictwa karnego. Będziesz rozważał bieżące problemy i współczesne wyzwania dla prawa i polityki otaczającej wojnę i sprawiedliwość, a także prawne i filozoficzne odpowiedzi na międzynarodową przestępczość.... [-]


LLM Prawa człowieka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Dzięki innowacyjnym opcjom modułowym ten kurs pozwoli Ci poznać najbardziej ekscytujące pomysły i zmiany w międzynarodowym prawie dotyczącym praw człowieka. [+]

Przegląd

Dzięki innowacyjnym opcjom modułowym ten kurs pozwoli Ci poznać najbardziej ekscytujące pomysły i zmiany w międzynarodowym prawie dotyczącym praw człowieka.

Zostanie zapewnione gruntowne ugruntowanie w zakresie praw człowieka, a także możliwość prowadzenia bardziej specjalistycznych interesów, takich jak prawa gospodarcze i społeczne, prawa biznesowe i prawa człowieka, więzienia i prawa człowieka.

Szkoła Prawa ma szczególną siłę w zakresie praw człowieka. Znaczna część pracowników akademickich ma międzynarodowe uznanie dla swoich badań w tej dziedzinie. Doradzali rządom, współpracowali z różnymi organizacjami międzynarodowymi, w tym z Organizacją Narodów Zjednoczonych i Radą Europy, i połączyli siły z organizacjami pozarządowymi w ich działaniach na rzecz praw człowieka. Ta mieszanka akademickich wysiłków i praktycznej pracy często trafia do klasy, dzięki czemu można zobaczyć, jak prawo dotyczące praw człowieka może mieć wpływ na ziemię.... [-]


LLM Publiczne prawo międzynarodowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Zapewniając ogólne kwalifikacje międzynarodowego prawa publicznego, kurs ten może być dostosowany do określonego specjalistycznego zainteresowania, takiego jak ochrona środowiska, handel międzynarodowy lub prawa człowieka. [+]

Przegląd

Zapewniając ogólne kwalifikacje międzynarodowego prawa publicznego, kurs ten może być dostosowany do określonego specjalistycznego zainteresowania, takiego jak ochrona środowiska, handel międzynarodowy lub prawa człowieka.

Będziesz rozwijać solidne podstawy w technikach argumentowania i interpretowania prawa międzynarodowego oraz wiedzę o tym, jak elementy te są wystawiane na próbę w bardzo różnych kontekstach, od ochrony środowiska, po regulację światowego handlu i ochronę humanitarną. Dzięki 25 opcjom kwalifikacyjnym możesz wybrać specjalizację w różnych obszarach międzynarodowego prawa publicznego.

Szeroka gama modułów jest dostarczana przez imponujący i różnorodny zespół utalentowanych pracowników akademickich . Członkowie publicznego zespołu prawa międzynarodowego w Nottingham opublikowali nagrodzone prace. Wiele osób aktywnie uczestniczy również w kształtowaniu polityki i wdrażaniu norm dotyczących praw człowieka na szczeblu krajowym i międzynarodowym.... [-]


Magister prawa i nauki o środowisku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Oferowany jest we współpracy ze Szkołą Geografii i Szkołą Bioskursu, kurs ten bada związek między wiedzą naukową i prawem w dziedzinie ochrony środowiska. [+]

Przegląd

Oferowany jest we współpracy ze Szkołą Geografii i Szkołą Bioskursu, kurs ten bada związek między wiedzą naukową i prawem w dziedzinie ochrony środowiska.

Moduły prawne mają na celu lepsze zrozumienie perspektyw prawa międzynarodowego w zakresie problemów środowiskowych, do których często można się odnieść jedynie poprzez regulacje regionalne lub międzynarodowe.

Rozważane reżimy traktatowe obejmują te dotyczące depozycji kwasów, zmiany klimatu, zubożenia warstwy ozonowej, zanieczyszczenia jądrowego i zanieczyszczenia słodką wodą. Ponadto zwrócona zostanie szczególna uwaga na różne reżimy traktatowe, które będą starały się sprostać ciągłym naciskom na różnorodność biologiczną świata.... [-]


Magister prawa międzynarodowego, bezpieczeństwa i terroryzmu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Kurs omawia kluczowe kwestie prawne i polityczne we współczesnym bezpieczeństwie, odnosząc się do działań wojennych, konfliktów i terroryzmu. [+]

Przegląd

Kurs omawia kluczowe kwestie prawne i polityczne we współczesnym bezpieczeństwie, odnosząc się do działań wojennych, konfliktów i terroryzmu.

Oferowany we współpracy ze Szkołą Polityki i Stosunków Międzynarodowych, umożliwi ci umieszczanie kwestii i zagadnień związanych z konfliktami i bezpieczeństwem w kontekście politycznym, analizowanie ich w ramach prawnych oraz zrozumienie relacji między prawem a polityką w stosunkach międzynarodowych.

Pomoże również w analizie uzasadnień, przyczyn i skutków wojny, konfliktów i terroryzmu, w tym reakcji prawnych i politycznych dostępnych w celu radzenia sobie z międzynarodowymi zagrożeniami bezpieczeństwa.... [-]


Prawo europejskie LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Oferując szeroką perspektywę zarządzania Europą, ten kurs bada rolę jego instytucji w globalnym porządku prawnym. [+]

Przegląd

Wielka Brytania znajduje się w decydującym momencie w swoich stosunkach z UE. Oferując szeroką perspektywę zarządzania Europą, ten kurs bada rolę jego instytucji w globalnym porządku prawnym.

Będziesz rozwijać specjalistyczną wiedzę na temat prawa ponadnarodowej Unii Europejskiej, a także międzyrządowej Rady Europy.

Ten kurs dotyczy również prawa materialnego, które instytucje te przyjęły. Możesz wybierać moduły z interesujących Cię aspektów prawa europejskiego, niezależnie od tego, czy jest to sztandarowa europejska konwencja praw człowieka Rady Europy, czy też unijna regulacja w zakresie ochrony konsumentów lub systemów własności intelektualnej.... [-]


Prawo międzynarodowe LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Mając możliwość wyboru opcji z międzynarodowego prawa publicznego i prywatnego, kurs ten umożliwi zdobycie szerokich kwalifikacji w prawie międzynarodowym. [+]

Przegląd

Mając możliwość wyboru opcji z międzynarodowego prawa publicznego i prywatnego, kurs ten umożliwi zdobycie szerokich kwalifikacji w prawie międzynarodowym

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy modułów, które odnoszą się do międzynarodowego prawa handlowego, prawa europejskiego, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, praw człowieka i międzynarodowego prawa publicznego.

Szeroka gama modułów jest dostarczana przez imponujący i różnorodny zespół utalentowanych pracowników akademickich . Członkowie publicznego zespołu prawa międzynarodowego w Nottingham opublikowali nagrodzone prace. Wiele osób aktywnie uczestniczy również w kształtowaniu polityki i wdrażaniu norm dotyczących praw człowieka na szczeblu krajowym i międzynarodowym.... [-]


Prawo ochrony środowiska LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten kurs oferuje wgląd w międzynarodową odpowiedź prawną na wyzwania związane z ochroną środowiska, od globalnego ocieplenia po niszczenie kluczowych siedlisk. [+]

Przegląd

Ten kurs oferuje wgląd w międzynarodową odpowiedź prawną na główne globalne wyzwania związane ze środowiskiem, od zmiany klimatu po niszczenie kluczowych siedlisk.

Omówisz szeroki zakres istotnych współczesnych problemów i rozwiniesz solidne podstawy międzynarodowego prawa ochrony środowiska, które będą stosowane w konkretnym kontekście.

Uwzględniono również nowoczesne techniki regulacji środowiska, w tym mechanizmy finansowania międzynarodowych traktatów dotyczących środowiska, takie jak konwencje dotyczące różnorodności biologicznej i warstwy ozonowej, a także wymogi proceduralne dotyczące oceny oddziaływania na środowisko niektórych działań prowadzonych w ramach prawa międzynarodowego.... [-]


Filmy

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Kontakt
Adres lokalizacji
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB
Media społecznościowe