Przeczytaj oficjalny opis

Zyskać cenione kwalifikacje z dowolnego miejsca na świecie

Bez względu na miejsce, można zyskać wartościową kwalifikacje na Uniwersytecie w Londynie, studiując z University of London Programów Międzynarodowych.

University of London International Academy współpracuje z 11 kolegiów Uniwersytetu w Londynie oferuje elastyczne i programów kształcenia na odległość na całym świecie.

"Spotkanie podobnych poglądach osób, działa poprzez emisje razem, rozszerza nasze horyzonty, buduje aspiracje i marzenia. - To jest bezcenne" student Olga Żukowa MBA - University of London Programów Międzynarodowych - mówi o MBA sesji plenarnej.

Światowy lider w dziedzinie kształcenia na odległość

Od momentu powstania w 1858 University of London Programy międzynarodowe wzbogaca życie tysięcy studentów na całym świecie. To stało się światowym liderem w odległości i elastycznej pracy, z ponad 54.000 uczniów w ponad 180 krajach.

Kształtować świat

Byli uczniowie i absolwenci pomogły ukształtować świat. Nie tylko oni pokonać wiele przeszkód, aby studiować osobiste, ale również zdobył nagrody Nobla, kraje regulowane i pisemnych wielkich dzieł literatury.

Program do potrzeb klienta

Nieważne, czy jesteś studentem lub profesjonalnie wyglądające wziąć swoją karierę na wyższy poziom, Uniwersytet w Londynie Programów Międzynarodowych ma program dostosowany do potrzeb klienta.

Możesz wybierać spośród ponad 100 stopni, dyplomów, świadectw i poszczególnych modułów na poziomie licencjackim lub podyplomowych. Jeśli szukasz zmienić kariery, nasze elastyczne metody badania oznacza, że ​​można zwiększyć swoje umiejętności, nie rezygnując z aktualnej pracy.

Odległość, online i elastyczne kształcenie

Jeśli chcesz zdobyć kwalifikacje, które pomogą Ci rozwinąć lub zmień karierę, lub jeśli jesteś zainteresowany zagłębiając się w temat, który inspiruje cię możemy zaoferować:

Elastyczność materiały do ​​nauki Wsparcie nauki i kwalifikacji.

Uczyć się w tempie, które ci

Nie trzeba umieścić swoje życie zawieszone na studia. Nasze elastyczne okresy studiów - z opcjami w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy - pozwala, aby pasowały do ​​badania wokół rodzinnych i zawodowych zobowiązań.

Studiować gdziekolwiek jesteś

Jeśli jesteś w podróży do pracy lub mają w planach przeprowadzić się za granicę, nie martw się - możesz podjąć studia z wami dzięki naszym środowisku nauczania online. Można też usiąść egzaminy w ośrodkach egzaminacyjnych na całym świecie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

University of London LLM

Zdobyć prestiżowy Uniwersytet w Londynie LLM przez kształcenie na odległość LLM (Master of Laws) jest uznanym międzynarodowo stopień Prawo podyplomowe, porównywalne MBA w ... [+]

Zdobyć prestiżowy Uniwersytet w Londynie LLM przez kształcenie na odległość

LLM (Master of Laws) jest uznanym międzynarodowo stopień Prawo podyplomowe, porównywalne MBA w biznesie i zarządzaniu.

Cenne zarówno dla prawników i nie-prawnych

Cenne kwalifikacje zarówno dla profesjonalistów prawnych i pozaprawnych, Uniwersytet Programów Międzynarodowych LLM w Londynie, studiował przez kształcenie na odległość, oferuje szerokość i elastyczność, co pozwala na dostosowanie stopnia LLM do swoich osobistych i zawodowych interesów, niekoniecznie specjalizujący się w jednym obszar prawa.

To LLM przez kształcenie na odległość oferuje jeden z najszerszych wyborów modułów na rynku światowym, w tym: Prawo handlowe i korporacyjne [LLM w specjalności handlowych i oczywiście Prawo spółek stronie] Międzynarodowe prawo gospodarcze [LLM ze specjalizacją w prawie międzynarodowym firm stronie kursu] Ustawa Praw Człowieka [LLM w specjalności prawo dotyczące praw człowieka stronie kursu] Międzynarodowy Dispute Resolution [podział Specjalizacja: Międzynarodowe Dispute Resolution] Prawo międzynarodowe publiczne [podział Specjalizacja: Prawo międzynarodowe publiczne] Prawo morskie [podział Specjalizacja: Prawo morskie] Bankowość i finanse Prawo [podział Specjalizacja: Bankowość i finanse Prawo] Dostęp i wybór ... [-]
Wielka Brytania London
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku