University of Law GDL Courses

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O UNIWERSYTECIE PRAWA

University of Law jest jednym z najdłużej działających wyspecjalizowanych dostawców edukacji prawnej w Wielkiej Brytanii. Możemy prześledzić nasze początki do 1876 roku wraz z utworzeniem wiodącej firmy tutorialowej Gibson

Dzięki bogatemu dziedzictwu i reputacji w zakresie innowacji i współczesnych praktyk nauczania, nieustannie koncentrujemy się na rozwijaniu najlepszych umysłów prawniczych.

CO WYDAJE NAS INNYM

To, co odróżnia nas od innych uniwersytetów, jest nadrzędną zasadą, że obecni i przyszli prawnicy, których uczymy, powinni uczyć się tylko w realistycznym, profesjonalnym i współczesnym kontekście z dużą ilością praktycznego, interaktywnego zaangażowania. Dlatego utrzymujemy wysokie godziny kontaktów i małe grupy nauczycieli.

INNOWACJA I WSPÓŁCZESNA

PRAKTYKI NAUCZANIA

Wszystkie nasze kursy - od naszych stopni licencjackich do różnorodnych kursów podyplomowych i programów rozwoju zawodowego - są zaprojektowane z unikalnym, zróżnicowanym i innowacyjnym podejściem do nauki, które udowodniło, że dostarcza samodzielnych prawników, którzy mogą konkurować w szybko zmieniającym się świecie usług prawnych. Koncentrując się na rozwijaniu umiejętności rozwiązywania problemów, ważenia argumentów, krytycznego myślenia i świadomości handlowej, nasze kursy mają na celu przygotowanie Cię do rzeczywistych wyzwań ze strony świata pracy.

POTĘŻNE POŁĄCZENIA

Nasze osiągnięcia w zakresie uczenia się i rozwoju pomogły nam ustanowić światowe powiązania na rynku usług prawniczych. Właśnie dlatego wiele wiodących globalnych firm prawniczych współpracuje wyłącznie z nami w celu rozwijania swoich pracowników, a także dlatego, że prawni pracodawcy wszystkich typów chcą spotkać się z naszymi studentami. To także dlatego szkoły prawnicze i organizacje zawodowe na całym świecie decydują się na strategiczne sojusze z nami.

POROZUMIENIE PRAWA

University of Law jest uznanym na arenie międzynarodowej ekspertem w dziedzinie prawa. Zamiast koncentrować się na badaniach akademickich, naszym celem jest bycie liderami w sprawach ważnych dla zawodu prawnika i kolejnego pokolenia praktykujących prawników. Nasze kursy obejmują dogłębne spojrzenie na kluczowe obszary prawa i zapewniają szerszy przegląd systemu prawnego, aby lepiej dopasować kontekst do tego, czego się nauczyliśmy.

NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZENI DOSTAWCY

Ponad 250 naszych opiekunów to wykwalifikowani prawnicy, wielu wciąż w praktyce, a wszyscy mają szerokie praktyczne doświadczenie, które mogą przekazać naszym studentom. Ułatwiamy ten proces, zapewniając wysoki poziom czasu kontaktów między uczniami i nauczycielami oraz niewielkie klasy - jeden z powodów, dla których wiele kancelarii prawnych nalega, aby ich stażyści uczyli się u nas.

SŁUŻBY O ZATRUDNIENIU

Skupiamy się wyłącznie na szkoleniach opartych na praktyce i dajemy uczniom dostęp do naszej profesjonalnej usługi doradztwa prawniczego i legalnej bazy ofert pracy, gdy tylko zaakceptują miejsce u nas. Studenci korzystają również z naszych pionierskich i nagradzanych programów pro bono, które pozwalają im zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, pomagając prawdziwym klientom z lokalnej społeczności.

DOSTĘP DO SZEROKOŚCI

Bierzemy odpowiedzialność za poszerzenie dostępu do zawodu prawnika i oferowanie szerokiej gamy stypendiów, aby pomóc utalentowanym studentom University of Law w finansowaniu szkoleń i osiągnięciu ambicji zawodowych.

Lokalizacje

Birmingham

Address
Birmingham, Anglia, Wielka Brytania

Bristol

Address
Bristol, Anglia, Wielka Brytania

Chester

Address
Chester, Anglia, Wielka Brytania

Guildford

Address
Guildford, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Exeter

Address
Exeter, Anglia, Wielka Brytania

Leeds

Address
Leeds, Anglia, Wielka Brytania

Manchester

Address
Manchester, Anglia, Wielka Brytania

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania

Czytanie

Address
Czytanie, Anglia, Wielka Brytania

Liverpool

Address
Liverpool, Anglia, Wielka Brytania