Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Prawa prowadzi kampusy w Londynie, Birmingham, Bristolu, Chester, Guildford, Leeds, Manchester i Nottingham, a także nasze kursy GDL i LPC prowadzone na Uniwersytecie w Exeter, University of Reading i University of Liverpool oraz nasz kurs LPC jest również nauczany w University of East Anglia od września 2019 r. Wcześniej The College of Law otrzymaliśmy status uniwersytetu w listopadzie 2012 r. Nasza Business School działa w kampusach University of Law w London Bloomsbury, Birmingham, Leeds i Manchester.

To, co naprawdę wyróżnia nas spośród innych uniwersytetów, to przekonanie, że nasi uczniowie powinni uczyć się w realistycznym, profesjonalnym i współczesnym kontekście. Koncentrujemy się na szkoleniach opartych na praktyce i zapewniamy uczniom dostęp do naszej obszernej bazy danych o karierze i ofertach pracy, gdy tylko przyjmą u nas miejsce. Dzięki naszemu programowi pro bono studenci prawa mogą doskonalić swoje umiejętności, pracując nad prawdziwymi sprawami przed ukończeniem studiów.


Wiele kampusów w całej Wielkiej Brytanii:

Dzięki kampusom z ośmiu najbardziej tętniących życiem i interesujących miast w Wielkiej Brytanii, University of Law oferuje zróżnicowany wybór miejsc, w których można się uczyć. Wszystkie są blisko kwitnących centrów handlowych, kancelarii prawnych i połączeń transportowych. Oferujemy również różne kursy online.

W przypadku kursów licencjackich Prawo, polityka i kryminologia: możesz wybierać z maksymalnie ośmiu kampusów w ośmiu miastach w Wielkiej Brytanii. Posiadamy również naszą unikalną funkcję przełączania *, która pozwala studentom studiów licencjackich LLB wybrać naukę w jednym, dwóch lub więcej kampusach, aby w trakcie studiów próbować życia w różnych miastach (* T


Innowacyjne nauczanie:

Specjalizujemy się w nauczaniu i koncentrujemy naszą energię na rozwijaniu innowacyjnych, bardzo skutecznych metod nauczania i uczenia się, które wyposażają uczniów w ich karierę zawodową. Mamy ponad 250 wykwalifikowanych i doświadczonych adwokatów, adwokatów i sędziów jako naszych opiekunów, dzięki czemu możemy pomóc ci rozwinąć praktyczne umiejętności, które mogą mieć znaczenie, gdy rozpoczynasz karierę prawniczą.


Kariera i zdolność do zatrudnienia:

Mamy jedną z największych w Wielkiej Brytanii usług karier prawnych i możliwości zatrudnienia, z zespołem ponad 30 ekspertów.

Dedykowana Służba Zatrudnienia Uniwersytetu Praw daje uczniom dostęp do doświadczenia zawodowego i możliwości zawodowych oraz wolnych miejsc pracy, gdy tylko zaakceptują swoje miejsce. Rezultatem są doskonałe statystyki zatrudnienia:

· 92% naszych pełnoetatowych studentów UK LLB kończących studia w 2017 r. Zapewniło zatrudnienie lub dalsze studia w ciągu sześciu miesięcy od pomyślnego ukończenia kursu.

Wspieranie środowiska:

Naszym celem jest wspieranie większej liczby studentów z różnych środowisk niż kiedykolwiek wcześniej, aby osiągnąć swoje ambicje zawodowe, dlatego oferujemy szeroki zakres stypendiów i systemów stypendiów prawnych, w tym możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego, z dużym funduszem dostępnym na naszych kursach .

Wszyscy studenci mają możliwość pełnego korzystania z naszych obiektów i usług.

Usługa pomocy osobom niepełnosprawnym jest przeznaczona do zarządzania wszelkimi wymaganiami, które możesz mieć podczas studiów, w tym do pomocy tymczasowej z powodu obrażeń lub choroby.

Nasz wszechstronny i doświadczony Dział ds. Zatrudnienia zapewnia dogłębną pomoc w pisaniu CV, technikach przeprowadzania wywiadów i ogólnych poradach zawodowych, a także oferuje wiele okazji do zwiększenia swojego doświadczenia i umiejętności. Tymczasem nasze kliniki pro bono dają ci możliwość pracy z praktykującymi prawnikami na prawdziwych sprawach sądowych podczas studiów.

Wyposażenie biblioteki i gabinetu:

Nasze dobrze wyposażone apartamenty IT, kompleksowe biblioteki prawa, ciche pomieszczenia do nauki i tętniące życiem miejsca towarzyskie zaspokajają wszystkie potrzeby związane z nauką. Nasza usługa biblioteczna zapewnia dostęp do ponad 20 000 e-książek w kampusie i poza nim, aby znaleźć to, czego potrzebujesz, gdy tego potrzebujesz.

Życie studenckie:

Będziesz cieszyć się szeregiem interaktywnych i żywych zajęć zarówno w klasie, jak i poza nią. Gry biznesowe, próby próbne i konkursy negocjacyjne to tylko niektóre z ćwiczeń praktycznych, w których będziesz uczestniczyć, aby rozwijać swoje umiejętności prawne. W wolnym czasie możesz dołączyć do wielu klubów i towarzystw, drużyn sportowych i komitetów pozyskiwania funduszy, a nawet założyć własną, a także cieszyć się bardziej zrelaksowaną stroną życia towarzyskiego studentów.

Stowarzyszenie studentów:

Wszyscy studenci są automatycznie członkami Stowarzyszenia Studentów Uniwersytetu (SA). Zadaniem SA jest wzmocnienie twojego doświadczenia studenckiego i akademickiego poprzez silną reprezentację grupy studentów.

W każdym z naszych kampusów zarządzanych przez SA znajduje się wiele klubów i towarzystw. Oto kilka przykładów klubów, które ostatnio prowadziliśmy:

· Adventure Sports Club

· Klub z ciastami

· Towarzystwo charytatywne

·Piłka nożna

· Sieć kobiet

·Joga

Kursy:

Prawo licencjackie, policyjne i kryminologiczne:

Nasze licencjackie kursy LLB łączą dyscyplinę akademicką z praktycznymi umiejętnościami prawnymi, aby zapewnić niezbędne podstawy do rozpoczęcia podróży do różnych zawodów.

Ponad 90% naszych wykładowców LLB to wykwalifikowani prawnicy, którzy wnoszą duże doświadczenie praktyczne do twoich studiów. Nasze kursy są dostępne jako kursy w pełnym, przyspieszonym trybie lub online, dzięki czemu możesz wybrać metodę nauki, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wiele z naszych kursów ma także opcję Foundation Year. Ponadto oferujemy obecnie studia licencjackie w zakresie polityki i kryminologii.

International Leadership Summer School, Berlin:

W ramach naszego nieustającego zaangażowania we wspieranie Państwa ambicji, oferujemy naszym studentom studiów licencjackich 2019 możliwość wzięcia udziału w naszej Międzynarodowej Letniej Szkole Liderów w Berlinie, gdzie możesz rozwijać kluczowe umiejętności zatrudnienia i odkrywać to ekscytujące miasto wraz z innymi uczniami ULaw .

Jest to otwarte dla wszystkich studentów studiów licencjackich Uniwersytetu Prawa i ULaw Business School. Jeśli złożysz wniosek o rozpoczęcie studiów u nas we wrześniu 2019 r., Na trzyletnim kursie będziesz mógł ubiegać się o naszą Letnią Szkołę Przywództwa pod koniec drugiego roku studiów. Dalsze szczegóły znajdują się na stronie internetowej University of Law, odwiedź: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Wymagania wstępne i opłaty:

Wymagania wstępne i opłaty różnią się w zależności od kursu - więcej informacji na temat wymogów wstępnych, opłat, opcji finansowania oraz stypendiów i stypendiów można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Prawa.

Studenci zagraniczni:

Jeśli studiujesz na Uniwersytecie Prawa, będziesz dołączał do studentów z ponad 120 różnych narodowości, którzy przyczyniają się do prężnej społeczności międzynarodowej w naszych kampusach.

Dysponujemy zespołem Pomocy Studenckiej, który udziela porad i wskazówek dotyczących dobrostanu; a informacje o wymaganiach wizowych można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Praw.


Zakwaterowanie - studia licencjackie:

Dla naszych studentów przygotowaliśmy zakwaterowanie u wyspecjalizowanych brytyjskich dostawców zakwaterowania studenckiego, aby upewnić się, że masz wygodne miejsce do zamieszkania podczas nauki u nas. Zakwaterowanie jest zwykle w mieszkaniach dzielonych lub w niektórych przypadkach samodzielnych studiach.

Dla studentów studiów licencjackich gwarantujemy Ci ofertę zakwaterowania w pierwszym roku studiów, jeśli zaakceptowałeś nas jako wybór firmy i złożyłeś wniosek o zakwaterowanie do 30 marca roku wejścia ( T


Dni otwarte i wydarzenia:

Nasze Dni Otwarte to świetny sposób, aby dowiedzieć się o naszych kursach, sprawdzić nasze zakłady i poznać naszych nauczycieli i obecnych studentów. Będą rozmowy, sesje degustacyjne i wycieczki, a będziesz miał możliwość zadawania pytań. Sprawimy, aby Twój dzień był jak najbardziej interesujący i interaktywny.

Od czasu do czasu oferujemy również Dni Otwarte Online dla naszych kursów. Jeśli więc nie uda Ci się dotrzeć do jednego z naszych dni otwartych na terenie kampusu, nadal masz okazję dowiedzieć się, jak to jest studiować na Uniwersytecie Prawa i zadawać pytania online.

W przypadku studentów zagranicznych możesz dowiedzieć się więcej na temat studiowania u nas, odwiedzając nas za granicą.

Lokalizacje w Wielkiej Brytanii:

Kursy licencjackie są dostępne w maksymalnie ośmiu kampusach: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, London Bloomsbury, Manchester i Nottingham. Dostępne kursy różnią się w zależności od lokalizacji.

Więcej informacji na temat wszystkich naszych lokalizacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Praw, strona Lokalizacje.

Uniwersytet Prawa

133 Great Hampton Street

Birmingham

B18 6AQ

Uniwersytet Prawa

Świątynny cyrk

Temple Way

Bristol

BS1 6HG

Uniwersytet Prawa

Christleton Hall

Pepper Street

Christleton

Chester

CH3 7AB

Uniwersytet Prawa

Braboeuf Manor

Portsmouth Road

Guildford

Surrey

GU3 1HA

Uniwersytet Prawa

15-16 Park Row

Leeds

LS1 5HD

Uniwersytet Prawa

14 Ulica sklepu

Londyn

WC1E 7DE

Uniwersytet Prawa

2 New York Street

Manchester

M1 4HJ

Uniwersytet Prawa

1 Royal Standard Place

Nottingham

NG1 6FS

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

LLB

The University of Law Undergraduate Programmes

Podwójny stopień z Uniwersytetem IE w Hiszpanii. Czteroletni program. Doświadczysz prawdziwie międzynarodowego doświadczenia edukacyjnego łączącego naukę trzech lat z IE ... [+]

LL.B Prawo cywilne i angielskie

Podwójny stopień z Uniwersytetem IE w Hiszpanii. Czteroletni program. Doświadczysz prawdziwie międzynarodowego doświadczenia edukacyjnego łączącego naukę trzech lat z IE University i czwartego roku na Uniwersytecie Prawa. Uczniowie, którzy odnieśli sukces, otrzymają zarówno tytuł magistra prawa hiszpańskiego, jak i dyplom prawniczy w Anglii i Walii. Dual-LLB pomoże ci rozwinąć wyjątkowy profil i wytyczy ci drogę do zostania specjalistą od prawa międzynarodowego. Wszystkie aplikacje są przekazywane bezpośrednio do IE University.

Wymagania dotyczące kursu

Skontaktuj się z IE, aby uzyskać informacje o wymaganiach wstępnych - aplikacja online z testem rekrutacyjnym (w tym znajomość języka) i decyzją komisji i osobistą rozmową. ULaw ma prawo odrzucić kandydatów, którzy nie spełniają naszych standardów.... [-]

Wielka Brytania Londyn Hiszpania Móstoles
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Kurs ten ma być najbardziej skoncentrowanym dostępnym prawem zawodowym. Dla studentów, którzy chcą studiować intensywnie intensywny kurs od dwóch lat i chcą kontynuować k ... [+]

LLB (Hons) Prawo przyspieszyło

Ten kurs ma być najbardziej ukierunkowanym profesjonalnym stopniem prawa dostępnego. Dla studentów, którzy chcą studiować praktycznie skoncentrowany intensywny kurs w ciągu dwóch lat i chcą kontynuować karierę w sektorze prawnym. Jest to szybsza i bardziej intensywna trasa, prowadzona przez tych samych nauczycieli i przy użyciu tych samych metod nauczania wysokiej jakości, co nasz trzyletni stopień prawniczy. University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższe Edukacja.... [-]

Wielka Brytania Londyn Nottingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB (Hons) z Criminal Justice to kwalifikujące prawo na ponad 3 lata, skierowane do studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w legalnym lub szerszym sektorze handlowym lu ... [+]

LLB (Hons) Law with Criminal Justice

LLB (Hons) z Criminal Justice to kwalifikujące prawo na ponad 3 lata, skierowane do studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w legalnym lub szerszym sektorze handlowym lub w szerszym systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i związanych z nim zawodach. Oprócz studiowania kluczowych zagadnień prawnych, będziesz również studiować opcje wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, które badają agencje i instytucje prawa, analizując ich role, obowiązki i dyskrecję, a także kwestie odpowiedzialności w związku z obecnymi wydarzeniami w wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych.

Wymagania dotyczące kursuBBB na poziomie ... [-]
Wielka Brytania Londyn Birmingham Leeds
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasz LLB (Hons) z Criminal Justice with Foundation Year jest dyplomem z prawa kwalifikacyjnego, studiowanym przez 4 lata. Jest on skierowany do studentów, którzy chcą roz ... [+]

LLB (Hons) Law with Criminal Justice z Rokiem Fundacji

Nasz LLB (Hons) z Criminal Justice with Foundation Year jest dyplomem z prawa kwalifikacyjnego, studiowanym przez 4 lata. Jest on skierowany do studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w legalnym lub szerszym sektorze handlowym lub w szerszym systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i powiązanych zawodach. Oprócz studiowania kluczowych zagadnień prawnych, będziesz również studiować opcje wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, które badają agencje i instytucje prawa, analizując ich role, obowiązki i dyskrecję, a także kwestie odpowiedzialności w związku z obecnymi wydarzeniami w wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych. Pierwszy rok to rok Fundacji, który koncentruje się na rozwijaniu zrozumienia sektora prawnego i kluczowych umiejętności wymaganych do podjęcia studiów prawniczych LLB (z wyróżnieniem). Kolejne trzy lata to kontynuacja naszego kursu w pełnym wymiarze godzin, LLB (Hons) Law z Criminal Justice.... [-]

Wielka Brytania Londyn Birmingham Leeds
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasza ustawa LLB (z wyróżnieniem) z Rokiem Podstawowym to dyplom ukończenia studiów prawniczych, który studiował przez cztery lata. Pierwszy rok jest rokiem Fundacji, któ ... [+]

LLB (Hons) Law with Foundation Year

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z Rokiem Fundacji jest dyplomem prawa kwalifikacyjnego studiowanym przez cztery lata. Pierwszy rok to rok Fundacji, który koncentruje się na zrozumieniu sektora prawnego i kluczowych umiejętności wymaganych do podjęcia studiów prawniczych LLB (z wyróżnieniem). Kolejne trzy lata to nasz kurs w pełnym wymiarze godzin. University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższe Edukacja.... [-]

Wielka Brytania Guildford Londyn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z rządem i polityką to dyplomowany stopień prawniczy, studiowany przez trzy lata z opcjami skupiającymi się na rządach i polityce. Jest s ... [+]

LLB (Hons) Law with Government and Politics

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z rządem i polityką to dyplomowany stopień prawniczy, studiowany przez trzy lata z opcjami skupiającymi się na rządach i polityce. Jest skierowany do studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w legalnej lub szerszej publiczności, w sektorach rządowych i samorządowych lub w sektorze komercyjnym, a także w interesie rządu i polityki. Ma praktyczny cel, a szanse na zatrudnienie są uwzględnione w kursie. Istnieje wysoki poziom kursu bezpośredniego, który dla modułów prawa jest realizowany głównie przez wykwalifikowanych prawników.

Wymagania dotyczące kursuBBB na poziomie A i poziomie C /... [-]
Wielka Brytania Londyn Leeds
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) w międzynarodowym biznesie trzyletni dyplom w pełnym wymiarze godzin pomoże Ci rozpocząć karierę w legalnych lub międzynarodowych sektora ... [+]

LLB (Hons) Law with International Business

Nasze trzyletnie studia dzienne LLB (z wyróżnieniem) w międzynarodowym biznesie pomogą Ci rozpocząć karierę w legalnym lub międzynarodowym sektorze handlowym. Jest to kwalifikujący się stopień naukowy prawa, umożliwiający przejście do następnego etapu szkolenia prawnego. Każdy moduł jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów ze świata prawa i biznesu, co daje praktyczne perspektywy potrzebne do kariery. University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższe Edukacja.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z innowacjami i technologią prawną to 3-letni dyplom prawny. Jest skierowany do studentów, którzy chcą kontynuować karierę w legalnym lub ... [+]

LLB (Hons) Law with Legal Innovation and Technology

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z innowacjami i technologią prawną to 3-letni dyplom prawny. Jest skierowany do studentów, którzy chcą kontynuować karierę w legalnym lub szerszym sektorze komercyjnym i którzy są zainteresowani praktyką prawniczą XXI wieku. Oprócz studiowania kluczowych zagadnień prawnych będziesz także uczyć się modułów dotyczących innowacji prawnych i technologii prawnych. Kurs obejmuje takie dziedziny prawa, jak sztuczna inteligencja, blockchain, marketing, psychologia biznesu i analiza procesów.

Wymagania dotyczące kursuBBB na poziomie A i poziomie C / 4 lub wyższym w języku angielskim GCS... [-]
Wielka Brytania Londyn Manchester Leeds Nottingham  + 1 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z innowacjami prawnymi i technologią z Rokiem Fundacji jest kwalifikującym się prawem studiowanym przez 4 lata. Jest skierowany do studen ... [+]

LLB (Hons) Law with Legal Innovation and Technology z rokiem założenia

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z innowacjami prawnymi i technologią z Rokiem Fundacji jest kwalifikującym się prawem studiowanym przez 4 lata. Jest skierowany do studentów, którzy chcą kontynuować karierę w legalnym lub szerszym sektorze komercyjnym i którzy są zainteresowani praktyką prawniczą XXI wieku. Oprócz studiowania kluczowych zagadnień prawnych będziesz także uczyć się modułów dotyczących innowacji prawnych i technologii prawnych. Kurs obejmuje takie dziedziny prawa, jak sztuczna inteligencja, blockchain, marketing, psychologia biznesu i analiza procesów. Pierwszy rok to rok Fundacji, który koncentruje się na zrozumieniu sektora prawnego i kluczowych umiejętności wymaganych do podjęcia studiów prawniczych LLB (z wyróżnieniem). Kolejne trzy lata to nasz kurs w pełnym wymiarze godzin, Prawo LLB (z wyróżnieniem) z innowacjami i technologią prawną.... [-]

Wielka Brytania Londyn Manchester Leeds Nottingham  + 1 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Na naszej LLB Law z Business with Foundation Year degree będziesz studiować kluczowe tematy prawne i powiązane umiejętności, aby uzyskać szerokie zrozumienie w wielu obsz ... [+]

LLB (Hons) Law z biznesem z rokiem podstawowym

Na naszym LLB Law with Business with Foundation Year uzyskasz dostęp do kluczowych zagadnień prawnych i związanych z nimi umiejętności, aby uzyskać szerokie zrozumienie w różnych obszarach prawnych, niezbędnych do uzyskania kwalifikującego się tytułu prawnego. Praktyczne ukierunkowanie na stosowanie prawa i biznesu w świecie rzeczywistym z możliwością zatrudnienia zawartą w kursie. Dla studentów, którzy chcą pozostawić otwarte opcje kariery w legalnym lub szerszym świecie biznesu. Pierwszy rok to rok Fundacji, który koncentruje się na zrozumieniu sektora prawnego i kluczowych umiejętności wymaganych do podjęcia pełnego cyklu studiów. University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższe Edukacja.... [-]

Wielka Brytania Guildford Londyn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z czteroletnim pełnym biznesem International Business pomoże Ci rozpocząć karierę w legalnych lub międzynarodowych sektorach komercyjnych ... [+]

LLB (Hons) Law z International Business w roku Foundation

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) w międzynarodowym biznesie cztery lata w pełnym wymiarze godzin pomoże Ci rozpocząć karierę w legalnym lub międzynarodowym sektorze handlowym. Jest to kwalifikujący się stopień naukowy prawa, umożliwiający przejście do następnego etapu szkolenia prawnego. Każdy moduł jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów ze świata prawa i biznesu, co daje praktyczne perspektywy potrzebne do kariery. Pierwszy rok to rok Fundacji, który koncentruje się na zrozumieniu sektora prawnego i kluczowych umiejętności wymaganych do podjęcia pełnego cyklu studiów. University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższe Edukacja.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Na naszej ustawie LLB z dyplomem Business studiujesz kluczowe tematy prawne i powiązane umiejętności, aby uzyskać szerokie zrozumienie w wielu obszarach prawnych, niezbęd ... [+]

LLB (Hons) Prawo z biznesem

W naszym prawie LLB z dyplomem biznesowym będziesz studiować kluczowe tematy prawne i powiązane umiejętności, aby uzyskać szerokie zrozumienie w różnych obszarach prawnych, niezbędnych do uzyskania kwalifikującego się stopnia prawnego. Praktyczne ukierunkowanie na stosowanie prawa i biznesu w świecie rzeczywistym z możliwością zatrudnienia zawartą w kursie. Dla studentów, którzy chcą zrobić trzyletni stopień naukowy z praktycznym naciskiem, ale chcą pozostawić otwarte opcje kariery w legalnym lub szerszym świecie biznesu. University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższe Edukacja.... [-]

Wielka Brytania Guildford Londyn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasze prawo z kryminologią to trzyletni dyplom z prawa. Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach prawnych i różnych aspektach kryminologii, w tym przestępczości, ... [+]

LLB (Hons) Prawo z kryminologią

Nasze prawo z kryminologią to trzyletni dyplom kwalifikacyjny. Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach prawnych i różnych aspektach kryminologii, w tym przestępczości, wymiarze sprawiedliwości i zachowaniach kryminalnych. Moduły prawne są dostarczane głównie przez profesjonalnie wykwalifikowanych prawników o wysokim poziomie czesnego. Kurs koncentruje się na praktycznym stosowaniu prawa i kryminologii w świecie rzeczywistym. Możliwość zatrudnienia jest zintegrowana z kursem, aby zapewnić Ci wiedzę akademicką i kluczowe umiejętności, które są poszukiwane przez dzisiejszych pracodawców. Ten kurs jest idealny dla studentów pragnących podjąć karierę w sektorze prawnym, a dokładniej w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.... [-]

Wielka Brytania Guildford Londyn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z kryminologią z Rokiem Podstawowym to czteroletnie wykształcenie prawnicze. Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach prawnych i ... [+]

LLB (Hons) Prawo z kryminologią z Rokiem Fundacji

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z kryminologią z rokiem założenia jest czteroletnim kwalifikującym się tytułem prawniczym. Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach prawnych i różnych aspektach kryminologii, w tym przestępczości, wymiarze sprawiedliwości i zachowaniach kryminalnych. Moduły prawne są dostarczane głównie przez profesjonalnie wykwalifikowanych prawników o wysokim poziomie czesnego. Kurs koncentruje się na praktycznym stosowaniu prawa i kryminologii w świecie rzeczywistym. Możliwość zatrudnienia jest zintegrowana z kursem, aby zapewnić Ci wiedzę akademicką i kluczowe umiejętności, które są poszukiwane przez dzisiejszych pracodawców. Ten kurs jest idealny dla studentów pragnących podjąć karierę w sektorze prawnym, a dokładniej w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Pierwszy rok to rok Fundacji, który koncentruje się na zrozumieniu sektora prawnego i kluczowych umiejętności wymaganych do podjęcia pełnego cyklu studiów. University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższe Edukacja.... [-]

Wielka Brytania Guildford Londyn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z rządem i polityką z rokiem podstawowym to dyplom ukończenia studiów prawniczych, studiowany przez cztery lata. Pierwszy rok jest rokiem ... [+]

LLB (z wyróżnieniem) Prawo z rządem i polityką z rokiem podstawowym

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z rządem i polityką z rokiem podstawowym to dyplom ukończenia studiów prawniczych, studiowany przez cztery lata. Pierwszy rok jest rokiem Fundacji, który koncentruje się na rozwijaniu zrozumienia sektora prawnego i kluczowych umiejętności wymaganych do podjęcia ustawy LLB (z wyróżnieniem) z dyplomem rządu i polityki. Kolejne trzy lata to kontynuacja naszej ustawy LLB w pełnym wymiarze godzin z udziałem rządu i polityki.

Wymagania dotyczące kursuKandydaci, którzy posiadają 48 punktów UCAS od maksymalnie 3 poziomów A lub równoważnych kwalifikacji, oraz język an... [-]
Wielka Brytania Londyn Leeds
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Łącząc akademicki rygor z praktycznymi umiejętnościami prawnymi, w środowisku biznesowym, nasz LLB zapewnia podstawy niezbędne do tego, czy jesteś zaangażowany w bycie pr ... [+]

Prawo LLB (z wyróżnieniem)

Łącząc dyscyplinę akademicką z praktycznymi umiejętnościami prawnymi w środowisku biznesowym, nasza LLB zapewnia niezbędne podstawy, niezależnie od tego, czy chcesz być prawnikiem, czy chcesz odkryć inne możliwości kariery. University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że dostarczamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższe Edukacja.

Wymagania dotyczące kursuBBB na poziomie A i poziomie C / 4 lub wyższym w języku angielskim GCSE... [-]
Wielka Brytania Guildford Londyn Chester Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 5 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Undergraduate Programmes

Nasz starszy stopień LLB (Hons) został zaprojektowany specjalnie dla absolwentów, którzy chcą przejść na studia prawnicze. Oprócz zdobycia kwalifikacyjnego stopnia prawne ... [+]

Starszy status LLB

Nasz starszy stopień LLB (Hons) został zaprojektowany specjalnie dla absolwentów, którzy chcą przejść na studia prawnicze. Oprócz zdobycia kwalifikacyjnego stopnia prawnego za dwa lata, będziesz mógł zapoznać się z trzema opcjami LLB, aby zwiększyć swoje szanse zawodowe. W przypadku studentów zagranicznych, ten stopień może również zezwalać na zwolnienia w Twojej jurysdykcji domowej (zainteresowani kandydaci muszą sprawdzić wszelkie możliwe zwolnienia z ich jurysdykcją w kraju przed rozpoczęciem kursu).

Wymagania dotyczące kursuWnioskodawcy muszą posiadać wykształcenie 2: 2 lub wyższe w dowolnej dyscyplinie. Uczniowie w wieku poniżej 18... [-]
Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Switch it Up – Study our LLB, Your Way

ULaw We Support Your Ambition

A World of Opportunity – International Student Journey (Uzbekistan)

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

Address
Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines
GU3 1HA Guildford, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 (0)1483 216000