The University of Law Undergraduate Programmes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Prawa prowadzi kampusy w Londynie, Birmingham, Bristolu, Chester, Guildford, Leeds, Manchester i Nottingham, a także nasze kursy GDL i LPC prowadzone na Uniwersytecie w Exeter, University of Reading i University of Liverpool oraz nasz kurs LPC jest również nauczany w University of East Anglia od września 2019 r. Wcześniej The College of Law otrzymaliśmy status uniwersytetu w listopadzie 2012 r. Nasza Business School działa w kampusach University of Law w London Bloomsbury, Birmingham, Leeds i Manchester.

To, co naprawdę wyróżnia nas spośród innych uniwersytetów, to przekonanie, że nasi uczniowie powinni uczyć się w realistycznym, profesjonalnym i współczesnym kontekście. Koncentrujemy się na szkoleniach opartych na praktyce i zapewniamy uczniom dostęp do naszej obszernej bazy danych o karierze i ofertach pracy, gdy tylko przyjmą u nas miejsce. Dzięki naszemu programowi pro bono studenci prawa mogą doskonalić swoje umiejętności, pracując nad prawdziwymi sprawami przed ukończeniem studiów.


Wiele kampusów w całej Wielkiej Brytanii:

Dzięki kampusom z ośmiu najbardziej tętniących życiem i interesujących miast w Wielkiej Brytanii, University of Law oferuje zróżnicowany wybór miejsc, w których można się uczyć. Wszystkie są blisko kwitnących centrów handlowych, kancelarii prawnych i połączeń transportowych. Oferujemy również różne kursy online.

W przypadku kursów licencjackich Prawo, polityka i kryminologia: możesz wybierać z maksymalnie ośmiu kampusów w ośmiu miastach w Wielkiej Brytanii. Posiadamy również naszą unikalną funkcję przełączania *, która pozwala studentom studiów licencjackich LLB wybrać naukę w jednym, dwóch lub więcej kampusach, aby w trakcie studiów próbować życia w różnych miastach (* T


Innowacyjne nauczanie:

Specjalizujemy się w nauczaniu i koncentrujemy naszą energię na rozwijaniu innowacyjnych, bardzo skutecznych metod nauczania i uczenia się, które wyposażają uczniów w ich karierę zawodową. Mamy ponad 250 wykwalifikowanych i doświadczonych adwokatów, adwokatów i sędziów jako naszych opiekunów, dzięki czemu możemy pomóc ci rozwinąć praktyczne umiejętności, które mogą mieć znaczenie, gdy rozpoczynasz karierę prawniczą.


Kariera i zdolność do zatrudnienia:

Mamy jedną z największych w Wielkiej Brytanii usług karier prawnych i możliwości zatrudnienia, z zespołem ponad 30 ekspertów.

Dedykowana Służba Zatrudnienia Uniwersytetu Praw daje uczniom dostęp do doświadczenia zawodowego i możliwości zawodowych oraz wolnych miejsc pracy, gdy tylko zaakceptują swoje miejsce. Rezultatem są doskonałe statystyki zatrudnienia:

· 92% naszych pełnoetatowych studentów UK LLB kończących studia w 2017 r. Zapewniło zatrudnienie lub dalsze studia w ciągu sześciu miesięcy od pomyślnego ukończenia kursu.

Wspieranie środowiska:

Naszym celem jest wspieranie większej liczby studentów z różnych środowisk niż kiedykolwiek wcześniej, aby osiągnąć swoje ambicje zawodowe, dlatego oferujemy szeroki zakres stypendiów i systemów stypendiów prawnych, w tym możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego, z dużym funduszem dostępnym na naszych kursach .

Wszyscy studenci mają możliwość pełnego korzystania z naszych obiektów i usług.

Usługa pomocy osobom niepełnosprawnym jest przeznaczona do zarządzania wszelkimi wymaganiami, które możesz mieć podczas studiów, w tym do pomocy tymczasowej z powodu obrażeń lub choroby.

Nasz wszechstronny i doświadczony Dział ds. Zatrudnienia zapewnia dogłębną pomoc w pisaniu CV, technikach przeprowadzania wywiadów i ogólnych poradach zawodowych, a także oferuje wiele okazji do zwiększenia swojego doświadczenia i umiejętności. Tymczasem nasze kliniki pro bono dają ci możliwość pracy z praktykującymi prawnikami na prawdziwych sprawach sądowych podczas studiów.

Wyposażenie biblioteki i gabinetu:

Nasze dobrze wyposażone apartamenty IT, kompleksowe biblioteki prawa, ciche pomieszczenia do nauki i tętniące życiem miejsca towarzyskie zaspokajają wszystkie potrzeby związane z nauką. Nasza usługa biblioteczna zapewnia dostęp do ponad 20 000 e-książek w kampusie i poza nim, aby znaleźć to, czego potrzebujesz, gdy tego potrzebujesz.

Życie studenckie:

Będziesz cieszyć się szeregiem interaktywnych i żywych zajęć zarówno w klasie, jak i poza nią. Gry biznesowe, próby próbne i konkursy negocjacyjne to tylko niektóre z ćwiczeń praktycznych, w których będziesz uczestniczyć, aby rozwijać swoje umiejętności prawne. W wolnym czasie możesz dołączyć do wielu klubów i towarzystw, drużyn sportowych i komitetów pozyskiwania funduszy, a nawet założyć własną, a także cieszyć się bardziej zrelaksowaną stroną życia towarzyskiego studentów.

Stowarzyszenie studentów:

Wszyscy studenci są automatycznie członkami Stowarzyszenia Studentów Uniwersytetu (SA). Zadaniem SA jest wzmocnienie twojego doświadczenia studenckiego i akademickiego poprzez silną reprezentację grupy studentów.

W każdym z naszych kampusów zarządzanych przez SA znajduje się wiele klubów i towarzystw. Oto kilka przykładów klubów, które ostatnio prowadziliśmy:

· Adventure Sports Club

· Klub z ciastami

· Towarzystwo charytatywne

·Piłka nożna

· Sieć kobiet

·Joga

Kursy:

Prawo licencjackie, policyjne i kryminologiczne:

Nasze licencjackie kursy LLB łączą dyscyplinę akademicką z praktycznymi umiejętnościami prawnymi, aby zapewnić niezbędne podstawy do rozpoczęcia podróży do różnych zawodów.

Ponad 90% naszych wykładowców LLB to wykwalifikowani prawnicy, którzy wnoszą duże doświadczenie praktyczne do twoich studiów. Nasze kursy są dostępne jako kursy w pełnym, przyspieszonym trybie lub online, dzięki czemu możesz wybrać metodę nauki, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wiele z naszych kursów ma także opcję Foundation Year. Ponadto oferujemy obecnie studia licencjackie w zakresie polityki i kryminologii.

International Leadership Summer School, Berlin:

W ramach naszego nieustającego zaangażowania we wspieranie Państwa ambicji, oferujemy naszym studentom studiów licencjackich 2019 możliwość wzięcia udziału w naszej Międzynarodowej Letniej Szkole Liderów w Berlinie, gdzie możesz rozwijać kluczowe umiejętności zatrudnienia i odkrywać to ekscytujące miasto wraz z innymi uczniami ULaw .

Jest to otwarte dla wszystkich studentów studiów licencjackich Uniwersytetu Prawa i ULaw Business School. Jeśli złożysz wniosek o rozpoczęcie studiów u nas we wrześniu 2019 r., Na trzyletnim kursie będziesz mógł ubiegać się o naszą Letnią Szkołę Przywództwa pod koniec drugiego roku studiów. Dalsze szczegóły znajdują się na stronie internetowej University of Law, odwiedź: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Wymagania wstępne i opłaty:

Wymagania wstępne i opłaty różnią się w zależności od kursu - więcej informacji na temat wymogów wstępnych, opłat, opcji finansowania oraz stypendiów i stypendiów można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Prawa.

Studenci zagraniczni:

Jeśli studiujesz na Uniwersytecie Prawa, będziesz dołączał do studentów z ponad 120 różnych narodowości, którzy przyczyniają się do prężnej społeczności międzynarodowej w naszych kampusach.

Dysponujemy zespołem Pomocy Studenckiej, który udziela porad i wskazówek dotyczących dobrostanu; a informacje o wymaganiach wizowych można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Praw.


Zakwaterowanie - studia licencjackie:

Dla naszych studentów przygotowaliśmy zakwaterowanie u wyspecjalizowanych brytyjskich dostawców zakwaterowania studenckiego, aby upewnić się, że masz wygodne miejsce do zamieszkania podczas nauki u nas. Zakwaterowanie jest zwykle w mieszkaniach dzielonych lub w niektórych przypadkach samodzielnych studiach.

Dla studentów studiów licencjackich gwarantujemy Ci ofertę zakwaterowania w pierwszym roku studiów, jeśli zaakceptowałeś nas jako wybór firmy i złożyłeś wniosek o zakwaterowanie do 30 marca roku wejścia * (* T


Dni otwarte i wydarzenia:

Nasze Dni Otwarte to świetny sposób, aby dowiedzieć się o naszych kursach, sprawdzić nasze zakłady i poznać naszych nauczycieli i obecnych studentów. Będą rozmowy, sesje degustacyjne i wycieczki, a będziesz miał możliwość zadawania pytań. Sprawimy, aby Twój dzień był jak najbardziej interesujący i interaktywny.

Od czasu do czasu oferujemy również Dni Otwarte Online dla naszych kursów. Jeśli więc nie uda Ci się dotrzeć do jednego z naszych dni otwartych na terenie kampusu, nadal masz okazję dowiedzieć się, jak to jest studiować na Uniwersytecie Prawa i zadawać pytania online.

W przypadku studentów zagranicznych możesz dowiedzieć się więcej na temat studiowania u nas, odwiedzając nas za granicą.

Lokalizacje w Wielkiej Brytanii:

Kursy licencjackie są dostępne w maksymalnie ośmiu kampusach: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, London Bloomsbury, Manchester i Nottingham. Dostępne kursy różnią się w zależności od lokalizacji.

Więcej informacji na temat wszystkich naszych lokalizacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Praw, strona Lokalizacje.

Uniwersytet Prawa

133 Great Hampton Street

Birmingham

B18 6AQ

Uniwersytet Prawa

Świątynny cyrk

Temple Way

Bristol

BS1 6HG

Uniwersytet Prawa

Christleton Hall

Pepper Street

Christleton

Chester

CH3 7AB

Uniwersytet Prawa

Braboeuf Manor

Portsmouth Road

Guildford

Surrey

GU3 1HA

Uniwersytet Prawa

15-16 Park Row

Leeds

LS1 5HD

Uniwersytet Prawa

14 Ulica sklepu

Londyn

WC1E 7DE

Uniwersytet Prawa

2 New York Street

Manchester

M1 4HJ

Uniwersytet Prawa

1 Royal Standard Place

Nottingham

NG1 6FS

Lokalizacje

Guildford

Address
Braboeuf Manor,
Portsmouth Road,
St Catherines

GU3 1HA Guildford, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 (0)1483 216000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium