Przeczytaj oficjalny opis

O uczelni

Jesteśmy jednym z najnowszych brytyjskich uniwersytetów, ale mamy historię kształcenia specjalistów sięgające ponad 150 lat. Byliśmy powstała w 2007 roku z Cumbria Instytut Sztuki, St Martin College i cumberyjska kampusu UCLan. Z mocnych akademickich w edukacji, opieki zdrowotnej, sportu, sztuki wizualne i widowiskowe, humanistycznych, nauk społecznych, prawa i kryminologii, nauki, na zewnątrz, leśnictwa i badań gruntów będziemy mieć wielki bieg, aby rozpocząć swoją karierę.

Nasze szkoły wyższe są w Carlisle, Lancaster i Ambleside. Są to żywe, sejf, przyjaznych miast studenckich z niższa niż średni koszt utrzymania. Znakomite połączenia komunikacyjne. Jesteśmy na głównej linii sieci kolejowej West Coast, w pobliżu autostrady M6. Carlisle Lancaster jest około godziny w samochodzie lub pociągu. Lancaster do Manchesteru jest zaledwie 55 minut na pół godzinowym usług kolejowych.

W kampusy są kompaktowe i znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta. Wielkie zewnątrz jest tuż obok nas od centrum miasta do parków parków narodowych i klubów i stowarzyszeń uniwersyteckich pomoże Ci wykorzystać wszystkie nasze spektakularne okolice mają do zaoferowania.

Mały i przyjazny

Małe grupy analityczne pozwalają nam zaoferować bardziej osobiste doświadczenie i dedykowanych opiekunów, którzy mogą wspierać cię przez całe studia. Nasze zespoły pomocy dla studentów, którzy mogą pomóc ze wszystkim od umiejętności akademickich, aby dając wsparcie z pierwszych kroków na drabinie kariery, posiadają wiedzę i łatwo dostępne za pośrednictwem naszych węzłów pomocy dla studentów.

Małe i przyjazne kampusy oznacza, że ​​podczas badania z nas jesteś częścią całej społeczności kampusu, w tym pracowników i nauczycieli akademickich, jak i studentów z całej wszystkich naszych kursów.

Mamy również kampusy w Londynie i Lillyhall, Workington, dzięki czemu możemy zaoferować kursy w pobliżu, gdzie jesteś.

Poszerzenie Udział

Uczelnia posiada zdecydowane zaangażowanie na rzecz i historię, dostępnym szkolnictwa wyższego w regionie, kraju i na arenie międzynarodowej. W centrum misji uniwersytetu jest świadczenie dostępnym i wybitne doświadczenie studentów i staramy się zapewnić jak najwięcej ludzi, jak to możliwe korzystać z możliwości oferowanych przez transformacji szkolnictwa wyższego. Obejmuje zwiedzanie wielu studentów z mniej korzystnej tła odnieść sukces w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Zaangażowanie na rzecz jakości

Uczelnia jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości kursów, które wspierają przyszłego zatrudnienia studentów.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

LLB

University of Cumbria

Istnieje silny nacisk na budowanie umiejętności praktycznych obok bardziej szczegółowe prawa i nasze moduły przechowywane są małe grupy, tak, że możemy poznać Ciebie i do ... [+]

Prawo LLB Dlaczego warto uczyć się u nas?

Nasz stopień Prawo jest w rankingu w ciągu 15 najlepszych prawa kursów w kraju *, jest w pełni akredytowany przez Law Society i Wspólnego Akademickiego Stage Zarządu i prowadzone przez wykładowców z doświadczeniem w entuzjastycznych zarówno środowiska akademickiego i prawnej pracy zawodowej.

Studenci uczą się umiejętności, rozmów kwalifikacyjnych klienta negocjacji w oparciu zespołu i umiejętności mediacyjnych, z możliwością prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami.

Istnieje silny nacisk na budowanie umiejętności praktycznych obok bardziej szczegółowe prawa i nasze moduły przechowywane są małe grupy, tak, że możemy poznać Ciebie i dostarczyć wsparcia osobistego.... [-]

Wielka Brytania City of Carlisle Whitehaven London Lancashire  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

University of Cumbria - International Study