Swansea University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Światowy uniwersytet

Swansea University jest uniwersytetem prowadzonym przez naukowców, który od 1920 roku odmienia. Społeczność uniwersytecka rozwija się w poszukiwaniu i odkrywaniu i oferuje odpowiednią równowagę między doskonałym nauczaniem i badaniami, której towarzyszy godna pozazdroszczenia jakość życia.

Uniwersytet cieszył się ogromnym wzrostem i osiągnęliśmy naszą ambicję, aby stać się czołowym trzydziestoletnim uniwersytetem badawczym, zwiększając ranking 2014 Research Excellence Framework do 26 miejsca w Wielkiej Brytanii z 52. edycji w 2008 roku.

Dodatkowo realizowany jest ambitny program rozwoju Kampusu - jeden z największych projektów gospodarki opartej na wiedzy w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej piątce w Europie.

Polega ona na stworzeniu Bay Campus, nowiutkiego wzrostu w wysokości 450 milionów funtów na wschodnim podejściu do miasta, wraz z transformacją naszego istniejącego kampusu Singleton Park.

Wielokulturowa społeczność wielokulturowa Swansea zapewnia globalną perspektywę i możliwości zdobywania umiejętności, które trwają całe życie.

Zgodnie z wizją założycieli przemysłu w 1920 roku, Uniwersytet Swansea:

 • Zapewnić środowisko doskonałości badawczej w dziedzinie badań, która jest światowym liderem w skali globalnej współpracy i uznanych na szczeblu międzynarodowym;
 • Dostarczając wyjątkowych doświadczenia studentów z badania prowadzone i praktyka nauczania opartych o najwyższej jakości, która daje globalne absolwentów wykształconych i wyposażone za wybitne osiągnięcia osobistego i zawodowego;
 • Użyj swoją siłę badań naukowych, współpracy z przemysłem i globalny zasięg, aby stymulować wzrost gospodarczy, dobrobyt zastępczej, wzbogacają życie kulturalne społeczności i Walii, a przyczyniają się do zdrowia, wypoczynku i dobrobytu jej obywateli.

Latarnia dla pionierskich współpracy

W ramach Research Excellence Framework 2014 Swansea University osiągnął ambicję zostania brytyjską instytucją badawczą.

Nasz ranking REF na 26 miejscu był "największym skokiem wśród instytucji badawczych intensywnie", według Times Higher Education. Teraz, gdy uniwersytet zbliża się do stulecia w roku 2020, mamy nowe cele. Są do:

 • Do 2018 roku stań się brytyjskim uniwersytetem z najwyższą oceną
 • Kontynuuj nasze ambitne plany ekspansji
 • Rozszerz nasz globalny zasięg; i
 • Zbliż się do stania się jednym z 200 najlepszych uniwersytetów na świecie.

W badaniu REF 2014 jakość badań Swansea została ustalona na równi z sześcioma uniwersytetami Russell Group lub z ich udziałem. Byliśmy również na 22 miejscu w rankingu wpływu tych badań.

Wierzymy w ...

Równość szans

Swansea University ma na celu zapewnienie integracyjnego i wspierającego środowiska pracy i nauki, które jest wolne od nieuczciwej dyskryminacji i umożliwia personelowi i uczniom wykorzystanie ich osobistego potencjału.

Zespół Uczelni Równych Szans aktywnie wspiera pracowników i studentów w rozpoznawaniu i usuwaniu wszelkich potencjalnych barier i zapewnia uniwersytetowi równe szanse dla wszystkich pracowników i studentów, bez względu na rasę, płeć, wiek, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię i przekonania, płeć przeniesienie, ciąża i macierzyństwo lub status małżeństwa i związku partnerskiego.

Aktualne uniwersyteckie projekty dotyczące równouprawnienia obejmują Athena SWAN, Indeks Równości w Miejscu Pracy, Znak Karty Wyścigu oraz Przewodnik po Uniwersytecie Stonewall (AKA Gay By Degree). Dalsze informacje są dostępne na stronach internetowych Równych Szans.

Godność w pracy i nauki

Polityka godności w miejscu pracy i nauki promuje godność wszystkich studentów i pracowników uniwersytetu poprzez eliminację wszelkich form obraźliwego zachowania oraz stworzenie środowiska pracy i nauki wolnego od nękania i agresji. Obywatele Uniwersytetu mają być traktowani godność i szacunek oraz ochronę przed nękaniem i zastraszaniem w pracy i na studiach.

Obsługa języka walijskiego

Dążymy do aktywnego wspierania, promowania i wzbogacania kultury walijskiej i języka walijskiego.

W ramach naszej wizji dążymy do zwiększenia naszego doświadczenia studenckiego poprzez zwiększenie możliwości studiowania za pośrednictwem języka walijskiego i lepszego wykorzystania tego przepisu.

Zwiększymy także możliwości wszystkich członków Uniwersytetu, którzy mogą, używać języka walijskiego i tym samym wzmacniać wizerunek Uniwersytetu w Walii jako instytucji dwujęzycznej.

Wzbogacanie życia innych

Discovery to organizacja charytatywna prowadzona przez wolontariuszy, której celem jest wzbogacenie życia ludzi w Swansea. Organizacja zakłada wspólnotę, w której ludzie są traktowani jak równi i nie są dyskryminowani ani dyskryminowani przez społeczeństwo.

Discovery ma na celu:

 • Wzbogać życie ludzi w Swansea, aby mogli wykorzystać swój potencjał jako jednostki posiadające władzę oraz jako członkowie grup i społeczności.
 • Oferuj nowe doświadczenia i możliwości dzięki szerokiej gamie działań prowadzonych przez uczniów w społeczności, prowadząc do większego wzajemnego zrozumienia i równości.
 • Aktywnie wspieraj uczniów, aby byli świadomi swojego rozwoju osobistego i wpływu na siebie i na życie innych poprzez zaangażowanie w działania społecznościowe.

Zdrowy uniwersytet

Swansea została wyznaczona jako jedna ze Światowych Organizacji Zdrowia "Zdrowe Miasta", dołączając do elitarnego grona miast, które współpracują w celu poprawy zdrowia lokalnych społeczności. Podobnie, Uniwersytet Swansea został uznany za Zdrowy Uniwersytet i ustanowił zdrową sieć na terenie kampusu, mającą na celu poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia społeczności uniwersyteckiej.

Studenci międzynarodowe

Swansea University jest uznawany za Światowy Top 200 Uniwersytetu dla studentów zagranicznych i przyjmujemy zgłoszenia od międzynarodowych studentów z całego świata.

Zachęcamy naszych studentów zagranicznych do składania aplikacji za pośrednictwem naszego systemu aplikacji online. Aby uzyskać więcej informacji na temat podejmowania studiów licencjackich lub podyplomowych do studiowania na Swansea University odwiedź nasze strony aplikacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Health BScs » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

LLM w LegalTech

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Swansea

Nowość na rok 2018, LLM w LegalTech to innowacyjny i aktualny program magisterski, który bada, jak technologie, takie jak sztuczna inteligencja i wpływ Blockchain na usługi prawne. Organizacje ze świata prawniczego i technicznego będą zaangażowane w realizację programu, który będzie oferował możliwości pracy z systemami sztucznej inteligencji; opracowywanie aplikacji i rozwiązań LegalTech; aby czuć się komfortowo w pracy z Big Data i zrozumieć prawne i regulacyjne wyzwania związane z technologią. [+]

Nowość na rok 2018, LLM w LegalTech to innowacyjny i aktualny program magisterski, który bada, jak technologie, takie jak sztuczna inteligencja i wpływ Blockchain na usługi prawne.

Organizacje ze świata prawniczego i technicznego będą zaangażowane w realizację programu, który będzie oferował możliwości pracy z systemami sztucznej inteligencji; opracowywanie aplikacji i rozwiązań LegalTech; aby czuć się komfortowo w pracy z Big Data i zrozumieć prawne i regulacyjne wyzwania związane z technologią.

Kluczowe cechy

Bądź jednym z pierwszych w Wielkiej Brytanii LLM w absolwentach LegalTech!

Zdobądź wiedzę i doświadczenie, aby rozwinąć się w praktykę adwokata / prawnika w XXI wieku, zdolną do wdrażania różnych technologii w celu wspierania praktyki prawnej i wspierania innowacji w całym zawodzie.... [-]


LLM w zakresie praw człowieka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Wielka Brytania Swansea + 1 więcej

Nasz LLM w zakresie praw człowieka analizuje współczesne wyzwania stojące przed globalnym społeczeństwem i ich wpływ na prawa człowieka od lokalnego po międzynarodowy. Zyskasz dogłębne zrozumienie wyzwań związanych z prawami człowieka i możliwymi reakcjami poprzez ustawodawstwo, politykę i praktykę. Wybierz spośród szerokiej gamy modułów, z praktycznym naciskiem, prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie praw człowieka. [+]

Nasz LLM w zakresie praw człowieka analizuje współczesne wyzwania stojące przed globalnym społeczeństwem i ich wpływ na prawa człowieka od lokalnego po międzynarodowy.

Zyskasz dogłębne zrozumienie wyzwań związanych z prawami człowieka i możliwymi reakcjami poprzez ustawodawstwo, politykę i praktykę.

Wybierz spośród szerokiej gamy modułów, z praktycznym naciskiem, prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie praw człowieka.

Kluczowe cechy

Nasza oferta LLM w zakresie praw człowieka:

Program opracowany na podstawie badań o wysokiej jakości - studium przypadku studium przypadku w Kolegium dotyczące praw człowieka w 2014 r. Uzyskało najwyższą możliwą ocenę 4 *Pracownicy akademiccy, którzy mają silne relacje z zewnętrznymi partnerami w dziedzinie praw człowiekaInterdyscyplinarne i multidyscyplinarne podejścieKoncentracja na różnorodnych wyzwaniach w zakresie praw człowiekaMożliwości rozwiązania szeregu kwestii związanych z prawami człowieka w wielu obszarach tematycznychOpis... [-]

Filmy

Swansea University - Making Waves

Kontakt

Adres Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, Wielka Brytania