Przeczytaj oficjalny opis

Sheffield Hallam University to przyjazna społeczność studentów i pracowników z ponad 120 krajów. Oferujemy wyjątkowe nauczanie w ramach 700 programów na poziomie podstawowym, licencjackim, podyplomowym i badawczym. Z ponad 31 000 studentów jesteśmy wśród największych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.

Nasze kursy rozwijają umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałej kariery. W naszym nauczaniu osadzamy doświadczenie zawodowe i studia przypadków z prawdziwego świata, dzięki czemu masz wiele okazji, aby wprowadzić swoją naukę w życie. Mamy mocne osiągnięcia w zakresie praktyk zawodowych, a nasi studenci kończą prawie 19 000 praktyk rocznie. Nasza dedykowana usługa kariery oferuje indywidualne wsparcie dla aplikacji i wywiadów. Prowadzimy również regularne wykłady od ekspertów branżowych oraz szereg tematycznych targów kariery. Wiele naszych kursów jest akredytowanych przez organizacje takie jak CIMA, RIBA i CIM. Jesteśmy dumni, że 93% naszych absolwentów jest w pracy lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy (DLHE, 2013-14).

Sheffield Hallam University oferuje wyjątkowe doświadczenie w nauczaniu i nauczaniu oraz program badawczy w pierwszej piątce wszystkich brytyjskich uniwersytetów w Wielkiej Brytanii (Research Excellence Framework, 2014).


Centrum TESOL w Sheffield Hallam oferuje akredytowane kursy British Council dla British Council w celu poprawienia umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia przed rozpoczęciem studiów licencjackich lub podyplomowych. Darmowe lekcje języka angielskiego są również dostępne w celu wsparcia podczas studiów.

Uniwersytet znajduje się w Sheffield, przyjaznym, wielokulturowym mieście o bogatej i dumnej historii. Jest to bezpieczne, przyjazne i niedrogie miejsce do życia, dlatego jest preferowanym kierunkiem studiów dla ponad 60 000 studentów. Sheffield oferuje najlepsze z obu światów, ze wszystkimi udogodnieniami, kulturą i rozrywką dużego miasta i spokojnych, zielonych przestrzeni wiejskich.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Sheffield Hallam University

Ten stopień podyplomowy zapewnia podstawy, na których musisz wprowadzić prawo dotyczące praw człowieka i rozwija swój dotychczasowy dyplom. Omówisz zakres teorii i prakty ... [+]

Rozwijaj swoje umiejętności, buduj sieć i zostań pracownikiem w dziedzinie praw człowieka, pracując nad projektami na żywo podczas kursu.

Ten stopień podyplomowy zapewnia podstawy, na których musisz wprowadzić prawo dotyczące praw człowieka i rozwija swój dotychczasowy dyplom. Omówisz zakres teorii i praktyki w zakresie praw człowieka i ukończysz ją jako wykwalifikowany, doświadczony i zdolny do pracy praktyk.

Zdobądź specjalistyczną wiedzę w zakresie międzynarodowych lub krajowych praw człowieka.Stosuj swoje umiejętności, współpracując z praktykami praw człowieka w trakcie kursu.Zdobyć głębokie zrozumienie prawa, zasad i polityki praw człowieka, opierając się na swoich dotychczasowych kwalifikacjach.Pracuj nad prawdziwymi problemami związanymi z prawami człowieka z agencjami zewnętrznymiPopraw swoją karierę i spraw, by przejście do roli satysfakcjonującej.... [-]
Wielka Brytania Sheffield
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Howard St, Sheffield S1 1WB, UK
S1 1WB Sheffield, England, Wielka Brytania