Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nottingham Law School jest jedną z Największe szkoły prawa uniwersyteckie w Wielkiej Brytanii z reputacją innowacji i dostarczanie Najwyższe standardy szkolenia prawnego i edukacji, Naszą misją jest przygotowanie studentów do przyszłej pracy zawodowej i mamy na swoim koncie w zatrudnienia absolwentów. Poświadczenia szkoły mówią same za siebie.

Doskonałości nauczania

Nasze związki z wiodących firm prawniczych lokalnych, krajowych i międzynarodowych i komór trzymać nas barristers na czele edukacji prawnej. NTU jest w dziesięciu najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii do liczby uczniów biorących całoroczne miejsca pracy (2013-14) HESA. Nasz nagradzany Centrum Doradztwa prawna Projekt zawiera ponad 100 możliwość zdobycia satysfakcjonującej, doświadczenia prawnego. Będzie prowadzone przez pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje, którzy mają realne praktyczne doświadczenie w branży prawnej, a także przez wiodących naukowców, których badania napędza nasze kursy. Uznajemy, że elastyczne badanie jest coraz ważniejsze, oferuje programy w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu i nauki na odległość. Wszystkie nasze licencjackich stopni prawne są rozpoznawane przez Solicitors Regulation Authority i Bar Standards Board jako Stopni Prawo kwalifikacyjna. Nasza praktyka prawna Kurs stale otrzymał najwyższą możliwą klasyfikacji przez Law Society / rozporządzenia Solicitors Authority od czasu jej powstania. Jesteśmy jednym z zaledwie dziewięciu placówek edukacyjnych zatwierdzonych przez Radę Standardów Bar dostarczać Bar Professional Training Course. Oferujemy szeroką gamę LLMs, zarówno akademickich i zawodowych, a także programy doktoranckie i profesjonalny doktora. Byliśmy pierwszą zaoferować pełną LLM czasu w umiejętności Advocacy poza USA. Oferujemy również charakterystyczny zakres udzielania kursów łożysk i doskonalenia zawodowego dla praktyków, w tym naszego świadectwa zawodowe w praktyce i Znaków Towarowych Certyfikat Podyplomowego w prawniczych rozporządzenia. Nasz wysoko oceniane Graduate Diploma in Law oczywiście konwersji ma szybkość przejścia ponad 90%. Wysoka kalibru badań w Nottingham Law School została uznana pod REF 2014 r. Ponad 88% z wyników badań Uczelni, które zostały ocenione zostały uznane za co najmniej międzynarodowo uznanej jakości.

Miejsce do zobaczenia

Law School w Nottingham udogodnienia, w tym wybitnych sądach, mock 13 mln PLN z biblioteki, ponad 7000 stanowisk komputerowych i odnowionych budynków, zapewniają nasi studenci mają najlepsze środowisko do nauki. Mamy cały dział poświęcony Nottingham Law School, który obejmuje czasopism, podręczników, tekstów Practitioner, raporty i przepisów. Specjalny serwis kariery i rekrutacji dla naszych kursach zawodowych zapewnia studentom wskazówek i pomocy w poszukiwaniu umowy szkoleniowej lub pupillage. Istnieje ciekawych możliwości studiowania w Europie z naszym programem Międzynarodowy szkół letnich. Dlaczego nie wzmocnić swoją karierę od nauki języka obcego, dołączyć do jednej z naszych licznych klubów i stowarzyszeń, w tym Lex Law Society, lub poćwiczyć w naszych doskonałych obiektów sportowych?

Lokalizacje

Nottingham

Address
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Nottingham, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium