Manchester Metropolitan University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Manchester Met ma dumne dziedzictwo sięgające 1824 roku. Jesteśmy również jednym z największych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii z ponad 38 000 studentów.

Jesteśmy w rankingu 200 najlepszych uniwersytetów na świecie w wieku poniżej 50 lat według rankingu Times University Young University Ranking 2019, który jest miarą naszego zaangażowania w dostarczanie i wspieranie wysokiej jakości badań i nauczania.

Udogodnienia

Mamy doskonałe zaplecze, w tym ponad 4000 komputerów studenckich, a także bibliotekę kampusu, która jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mamy również plan inwestycyjny w wysokości 400 milionów funtów, mający na celu ulepszenie naszych obiektów dydaktycznych i badawczych, budynków i przestrzeni publicznych.

Badania

85% naszych badań ma „wiodący na świecie” lub „międzynarodowo doskonały” wpływ zgodnie z ramami badawczymi doskonałości badawczej (REF) 2014-21, a nasza szkoła biznesu posiada prestiżowe akredytacje AACSB i AMBA, co plasuje ją wśród elitarnej grupy szkół biznesu na całym świecie .

Wsparcie dla studentów

Dysponujemy wysoce doświadczonym personelem, który oferuje porady zawodowe i bezpłatne lekcje języka angielskiego, a także dedykowane Biuro Międzynarodowe, aby zapewnić zagranicznym studentom wsparcie potrzebne do odniesienia sukcesu.

Kluczowe fakty

  • Doświadczenie studenckie: mamy ponad 3500 studentów zagranicznych z ponad 140 krajów
  • Doskonała lokalizacja: Manchester jest najlepszym miastem w Wielkiej Brytanii do zamieszkania (* Global Liveability Survey 2018
  • Przystępność: Mamy szereg stypendiów dla studentów zagranicznych do 5000 funtów

Lokalizacje

Manchester

Address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

M15 6BH Manchester, Anglia, Wielka Brytania