Przeczytaj oficjalny opis

Manchester Met ma dumne dziedzictwo sięgające 1824 roku. Jesteśmy również jednym z największych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii z ponad 38 000 studentów.

Jesteśmy w rankingu 200 najlepszych uniwersytetów na świecie w wieku poniżej 50 lat według rankingu Times University Young University Ranking 2019, który jest miarą naszego zaangażowania w dostarczanie i wspieranie wysokiej jakości badań i nauczania.

Udogodnienia

Mamy doskonałe zaplecze, w tym ponad 4000 komputerów studenckich, a także bibliotekę kampusu, która jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mamy również plan inwestycyjny w wysokości 400 milionów funtów, mający na celu ulepszenie naszych obiektów dydaktycznych i badawczych, budynków i przestrzeni publicznych.

Badania

85% naszych badań ma „wiodący na świecie” lub „międzynarodowo doskonały” wpływ zgodnie z ramami badawczymi doskonałości badawczej (REF) 2014-21, a nasza szkoła biznesu posiada prestiżowe akredytacje AACSB i AMBA, co plasuje ją wśród elitarnej grupy szkół biznesu na całym świecie .

Wsparcie dla studentów

Dysponujemy wysoce doświadczonym personelem, który oferuje porady zawodowe i bezpłatne lekcje języka angielskiego, a także dedykowane Biuro Międzynarodowe, aby zapewnić zagranicznym studentom wsparcie potrzebne do odniesienia sukcesu.

Kluczowe fakty

  • Doświadczenie studenckie: mamy ponad 3500 studentów zagranicznych z ponad 140 krajów
  • Doskonała lokalizacja: Manchester jest najlepszym miastem w Wielkiej Brytanii do zamieszkania (* Global Liveability Survey 2018
  • Przystępność: Mamy szereg stypendiów dla studentów zagranicznych do 5000 funtów
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Manchester Metropolitan University

Nasz LLM w praktyce prawnej z LPC łączy w sobie niezbędne umiejętności i wiedzę do szkolenia jako adwokat oraz umiejętności w zakresie badań prawnych na poziomie magister ... [+]

Połącz szkolenie adwokata z LLM. Zdobądź specjalistyczną wiedzę prawniczą i wyróżnij się na konkurencyjnym rynku pracy.

Przegląd

Nasz LLM w praktyce prawnej z LPC łączy w sobie niezbędne umiejętności i wiedzę do szkolenia jako adwokat oraz umiejętności w zakresie badań prawnych na poziomie magisterskim, które mogą pomóc Ci wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy.

Gotowy do pracy

Element LPC ma na celu przygotować cię do życia jako adwokat. Jest praktyczny, interaktywny i dostarczany przez doświadczonych prawników, którzy rozumieją, czego potrzeba, aby odnieść sukces w miejscu pracy. Podczas nauki nauczysz się myśleć i zachowywać się jak adwokat.... [-]

Wielka Brytania Manchester
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

International students: Introducing our University

Location address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, Anglia, M15 6BH GB
Social Media