University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Każdego roku ponad 6000 zagranicznych studentów wybiera naukę z nami, dzięki czemu nasz kampus jest jednym z najbardziej zróżnicowanych i wielokulturowych w Wielkiej Brytanii. Zapisz się z nami, a dołączysz do społeczności wybitnych naukowców. Należymy do 100 najlepszych uniwersytetów w rankingu QS World University 2019. Jesteśmy również częścią sieci Worldwide Universities Network, która obejmuje 16 instytucji intensywnie korzystających z badań i zajmuje się sprawami o znaczeniu globalnym.

Witamy na Wydziale Edukacji, Nauk Społecznych i Prawa.

Na tym wydziale spotykają się eksperci w dziedzinie edukacji, socjologii i polityki społecznej, polityki, stosunków międzynarodowych, rozwoju międzynarodowego, prawa i kryminologii w celu dostarczania nauczania i badań poprzez następujące szkoły.

Oferujemy wysokiej jakości studia licencjackie, magisterskie i badawcze, co znajduje odzwierciedlenie w Uniwersytecie otrzymującym złotą ocenę w TEaching Excellence Framework (TEF), najwyższą możliwą nagrodę.

Szkoła Edukacji

Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z najlepszych szkół w Wielkiej Brytanii w zakresie badań edukacyjnych i doskonałości w nauczaniu.

Jako student w School of Education staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej. Oferujemy ponad 30 specjalistycznych programów dla studiów licencjackich, szkolenia nauczycieli, podyplomowych studiów podyplomowych i studiów podyplomowych.

Szkoła Prawa

Szkoła Prawa na Uniwersytecie w Leeds jest wspólnotą, w której poprzez nasze nauczanie, badania i zaangażowanie publiczne staramy się zmienić świat.

Nasza szkoła jest domem dla wiodących światowych uczonych i inspirujących nauczycieli, którzy są zaangażowani w odkrywanie współczesnych problemów w swojej dziedzinie i wspieranie naszych studentów, aby stali się absolwentami o wysokim poziomie zatrudnienia. Takie zaangażowanie pozwoliło nam zbudować międzynarodową reputację wiodącej szkoły prawniczej.

Szkoła polityczna i studia międzynarodowe

Szkoła Polityki i Studiów Międzynarodowych (POLIS) to tętniąca życiem szkoła, w której badania naukowe informują i rozpalają nasze nauczanie. Zapewniamy naukę akademicką i szkolenia teoretyczne, aby zbadać aktualne wyzwania naszego globalnego społeczeństwa.

Szkoła Socjologii i Polityki Społecznej

Szkoła Socjologii i Polityki Społecznej (SSP) to społeczność, w której poprzez nasze nauczanie, badania i zaangażowanie społeczne staramy się zmienić społeczność.

Żyjemy w czasach dramatycznych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych, w skali krajowej, międzynarodowej i globalnej. Studiowanie stopnia z nauk społecznych nie może być bardziej ekscytujące ani na czas.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Law LLB » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Online MA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć MA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Prawo LLB (program dla absolwentów)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania Leeds

Ten dwuletni kurs jest dla Ciebie, jeśli masz już licencjat z przedmiotu niezwiązanego z prawem. Kurs daje możliwość poznania prawa, zarówno w tradycyjnym sensie "myślenia jak prawnik", jak iw szerszym znaczeniu prawa jako instytucji społecznej. [+]

PrzeglądTen dwuletni kurs jest dla Ciebie, jeśli masz już licencjat z przedmiotu niezwiązanego z prawem.Kurs daje możliwość poznania prawa, zarówno w tradycyjnym sensie "myślenia jak prawnik", jak iw szerszym znaczeniu prawa jako instytucji społecznej. Jest to Prawo Kwalifikacyjne *, które pozwala przejść bezpośrednio do etapu kształcenia prawniczego, jeśli chcesz się zakwalifikować jako prawnik lub adwokat w Anglii i Walii. Jest również rozpoznawany w wielu innych jurysdykcjach.Omówisz siedem podstaw wiedzy prawnej i rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie badań prawnych. Szeroka gama opcjonalnych modułów umożliwi także śledzenie Twoich zainteresowań w specjalistycznych obszarach prawnych, takich jak prawo spółek lub prawo pracy, prawo dotyczące praw człowieka, prawo ochrony środowiska i prawo rodzinne. Można również zgłębiać tematy dotyczące wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i kryminologii, takie jak policja lub przestępczość młodzieżowa.* Urząd Regulacji Solicitors proponuje zmiany w systemie od 2020 roku.AkredytacjaWszystkie nasze kursy LLB są obecnie akredytowane przez Solicitors Regulation Authority (SRA) i Radę Adwokacką ** Urząd Regulacji Solicitors proponuje zmiany w systemie od 2020 roku. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.sra.org.ukZwolnieniaProgram ten prowadzi do uzyskania stopnia prawnego *, który pozwala uzyskać maksymalne zwolnienie z akademickiego etapu szkolenia zarówno Rady Adwokackiej, jak i Towarzystwa Prawniczego Anglii i Walii. Pozwala to przejść bezpośrednio do etapu szkolenia zawodowego.* Urząd Regulacji Solicitors proponuje zmiany w systemie od 2020 roku.Zawartość kursu... [-]

Magister prawa (LLM)

LLM w międzynarodowym prawie dotyczącym praw człowieka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Leeds + 1 więcej

Ten zaawansowany kurs praw człowieka prowadzony przez międzynarodowych ekspertów oferuje unikalny i wyraźny nacisk na teorie i praktykę praw, tworząc dynamiczne środowisko do eksploracji tej znaczącej dziedziny prawa i polityki. [+]

PrzeglądTen zaawansowany kurs praw człowieka prowadzony przez międzynarodowych ekspertów oferuje unikalny i wyraźny nacisk na teorie i praktykę praw, tworząc dynamiczne środowisko do eksploracji tej znaczącej dziedziny prawa i polityki.Program ten zapewni zaawansowaną wiedzę, lepsze zrozumienie i krytyczny wgląd w bieżące systemy ochrony praw człowieka i debaty na temat praw człowieka.Poznasz różne krajowe, regionalne i międzynarodowe systemy prawne dotyczące praw człowieka, aby przeanalizować, w jaki sposób prawa zostały zalegalizowane, opracowane i egzekwowane dzięki teorii i praktyce praw człowieka.Zbadasz prawo dotyczące ochrony życia i godności ludzkiej, wolności od tortur i innych form okrutnego traktowania, wolności słowa i praw człowieka w odniesieniu do organizacji medialnych, terroryzmu, opieki zdrowotnej, rodziny i osób niepełnosprawnych.Badania i profesjonalny wglądSkorzystasz z wiedzy czołowych naukowców w stymulującym środowisku badawczym. Nasze grupy badawcze obejmują:Centrum Prawa i Praktyki Biznesowej (CBLP)Centre for Criminal Justice Studies (CCJS)Centrum Prawa i Sprawiedliwości Społecznej (CLSJ)Centrum Innowacji i Edukacji Badawczej (CIRLE)Zawartość kursu... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Beech Grove House
University of Leeds

Leeds, England, LS2 9JT GB