London South Bank University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego LSBU

Na naszych kursach zawodowych, pracodawców zakładów o podwyższonym i lokalizacji w centrum miasta

Jesteśmy ekspertem w studenckiej zatrudnienia

Dajemy naszym studentom umiejętności potrzebne do pracy i zobaczyć je szybko zatrudniony po ukończeniu studiów. Nasz treści nauczania jest zbudowany wokół inteligencji możemy zebrać od pracodawców, aktualnych trendów i bardzo stosowanych badań Uniwersytetu. W ten sposób zawsze wiemy, co pracodawcy poszukują. Pracownicy mają poważne związki z przemysłem, a staże i wyjazdy w teren budować doświadczenie uczenia się uczniów.

Akredytowane przez profesjonalistów

Jak najlepszych uczelni zawodowych, wszystkie nasze kursy są akredytowane lub opracowane wraz z wiodących organizacji zawodowych w branży. Oto tylko niektóre z naszych powiązań:

Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) Chartered Institute of Marketing (CIM) Chartered Management Institute (CMI) Bar Standards Board Instytucja Inżynierów Chemicznych (IChemE) Zakład Inżynierii Projektantów (IED) Zdrowie i pielęgnacja Specjaliści Rady (HCPC) Pielęgniarstwo i położnictwo Rady (NMC) Royal Institute of British Architects (RIBA)

Pomoc finansowa jest dostępna

Dzięki niskim oprocentowaniu, przystępnych kredytów dostępnych dla uprawnionych studentów studiów licencjackich nie musisz płacić czesnego z góry. Plus, można również skorzystać z możliwości finansowania oferowanych przez LSBU studentów, w tym stypendia i stypendia.

LSBU jest w 10 najlepszych uniwersytetów w Londynie do wynagrodzeń absolwentem wyjściowych (Sunday Times League Table 2015).

Nasza oferta jest najlepsza w Londynie

W Whatuni ocenami Student 2015, student noclegi LSBU została za najlepszą w Londynie "i piąty najwyższy w kraju.

Bądź z nami w przystępnej studiów podyplomowych

Oferujemy 25% rabatu swoimi podyplomowych czesnego, jeśli nadal bezpośrednio do kwalifikacji podyplomowych z nami na LSBU w tym samym roku, absolwent z 2: 1 ze studia licencjackie tutaj. Przyjdź do nas w ciągu pięciu lat i nie ma 10% absolwentów rabatu. Wszystko dostępne za pośrednictwem naszego programu lojalnościowego LSBU Graduate.

Satysfakcja Student

Otrzymaliśmy najwyższą możliwą ocenę za jakość naszej edukacji w ostatniej ocenie Zapewnienia Jakości (QAA).

Londyn u Twoich stóp

Podniecenie miasta jest zawsze z wami w Londynie. Naszym głównym kampusie w Elephant and Castle jest idealnie położony, aby to wszystko przeżyć. Przeczytaj nasze wskazówki podróży i dowiedzieć się więcej na temat naszej lokalizacji.

Inwestowanie w pierwszorzędnych udogodnień

W naszej najnowszej fali poprawy kampusu, zainwestowaliśmy ponad 60 mln funtów w budynkach i przestrzeni uczenia się uczniów od 2005 roku. Nasz nowo wybudowany Centrum Student otwarty jesienią 2012 roku i od razu stał się ośrodkiem nauki, wsparcie i rekreacji. Mamy również przekształcone serię przełomowych zabytkowym budynku na inkubator dla firm rozpoczynających działalność i stworzył Centrum Clarence dla Przedsiębiorczości i Innowacji. Przeczytaj więcej o naszych rozwoju kampusu.

KWALIFIKACJE

Wyróżnienia stopni

Kwalifikacje te, tj BA (z wyróżnieniem) oraz licencjata (z wyróżnieniem), mają na celu zapewnienie dogłębną wiedzę i zrozumienie danego przedmiotu: Rozwijanie zdolności i umiejętności rozwiązywania problemów, a także praktyczną naukę.

Foundation Degrees

Jako alternatywę do tradycyjnych stopni naukowych, stopni Foundation są zaprojektowane i dostarczone we współpracy z pracodawcami, aby wymieszać studiów akademickich z uczenia się w miejscu pracy. Oni wyposażyć ludzi odpowiedniej wiedzy, zrozumienia i umiejętności w celu poprawy ich wydajności i produktywności.

Jeśli jesteś już w pełnym wymiarze czasu pracy Fundacji stopni daje możliwość kontynuowania swojego rozwoju zawodowego w wybranej kariery przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy. Nie koniecznie trzeba tradycyjnych kwalifikacji akademickich w celu uzyskania dostępu. Wybrani studenci często przejść do jednego roku doładowania wyróżnieniem stopnia.

HNC / HND

Higher National Certyfikaty / Dyplomy (HNC / HND) zostały zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia umiejętności / Zawodowe kwalifikacje. Te kwalifikacje zawodowe zapewniają również trasy na dyplom z naszych programów.

Rozszerzone Degrees

Program ten stopień obejmuje rok studiów, który zapewnia studenci mają leżące u podstaw wiedzy i umiejętności przed postęp one na bardziej specjalistycznych badań w późniejszych latach na kurs. To idealna trasa wejście dla studentów z kilku, lub nie, posiadanie kwalifikacji, którzy wracają do edukacji z jakiegoś odpowiedniego doświadczenia zawodowego.

Jest to również dobre rozwiązanie dla studentów, którzy nie mają wymaganych przedmiotami / stopnie na poziomie (lub odpowiednik), aby móc przejść na stopień lub programu Foundation Degree. Absolwenci, którzy przeszli na poziomie 3, ale w inny temat do jednego chcą realizować na Uniwersytecie byłoby również nadaje się do tych kursów.

Certyfikat Szkolnictwa Wyższego (CertHE)

Certyfikat w szkolnictwie wyższym (CertHE) to wyróżnienie na poziomie uniwersyteckim w sobie. Na LSBU CertHE można uzyskać po pomyślnym ukończeniu jednego roku kurs w pełnym wymiarze godzin w zakresie wybranych przedmiotów. CertHE jest warta 120 punktów i jest międzynarodowo uznanych uczelni kwalifikacje. Posiadanie CertHE może zwolnić uchwyt z niektórych wymogów licencjat, na przykład może to zmniejszyć długość pracy niezbędnej do ukończenia kwalifikacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Kurs » Widzieć LLB »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Prawo LLB (z Wyróżnieniem)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Na LSBU dostarczamy stopni Law z różnicy, ponieważ stawiamy zatrudnienia oraz wsparcie studentów w centrum naszych kursów. [+]

Przegląd "No. 1 Londyn Nowoczesny Uni Nauczania - Prawo" National Student Survey 2015 Na LSBU dostarczamy stopni Law z różnicy, ponieważ stawiamy zatrudnienia oraz wsparcie studentów w centrum naszych kursów. Nasze kursy są pierwszym krokiem do stania radcy prawnego, adwokata lub Wykonawczy prawna. Oto kilka jaśniejszych powody, by studiować prawo na LSBU: Pomocy materialnej dla studentów Darmowe iPadów i książki do wspierania studiów Znakomita wirtualne środowisko uczenia się z dźwiękiem wykładowych podsumowania, działań i quizy z zwrotnej, aby pomóc z prywatnego gabinetu Skuteczne wsparcie oferowane przez trenerów osobistych, opiekuna zawodowego i LSBU Student Life Centre Energiczny Student Law Society, które organizuje rozmowy, wizyty, konkursów i imprez społecznych "Ponad 90% studentów w ogólnej satysfakcji Prawo LLB (w pełnym wymiarze godzin)". UNISTATS (2.014) Zdobyć doświadczenie zawodowe, podczas gdy uczysz Wolontariat w LSBU Kliniki doradztwa prawnego (LAC), Lambeth County Court Systemu Help Desk i lokalnych firm prawniczych. Możliwości wolontariatu w LAC są otwarte dla wszystkich studentów drugiego i trzeciego roku, w zależności od udanej rozmowy i ocen uzyskanych. Szans na zatrudnienie Będziesz nabyć kwalifikacyjna Prawo Stopień dzięki czemu można kwalifikować się do poszukiwania kwalifikacji jako adwokat lub radca prawny "Pracujący w ustawie" moduł pozwoli Ci rozwinąć umiejętności zawodowe cenione przez pracodawców i pomóc znaleźć miejsca docelowe, aby przygotować się do pracy LSBU jest Top 10 London University dla Absolwenta Wynagrodzenia Uruchamianie i Top 2 London Nowoczesny Uniwersytet dla Absolwent Począwszy Wynagrodzenia Tabela Sunday Times League (2015) Doskonała nauka przez wykwalifikowanych prawników. Na przykład Robert Hush jest przewodniczący Komitetu Prawo rodzinne i Caron Thatcher... [-]

Ustawa Z Kryminologii LLB (z Wyróżnieniem)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn

LLB (z wyróżnieniem) Ustawa z Kryminologii jest przykładem poważnej / drobnych kombinacji, co oznacza, że ​​moduły są ważone do ustawy z kryminologii jako drobne temat. [+]

Przegląd Nr 1 w Londynie Nowoczesne Uni Nauczania - Prawo National Student Survey 2015 Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa. LLB (z wyróżnieniem) Ustawa z Kryminologii jest przykładem poważnej / drobnych kombinacji, co oznacza, że ​​moduły są ważone do ustawy z kryminologii jako drobne temat. Będzie to apeluję do was, jeśli jesteś zainteresowany w aktualnych debatach na temat problemu przestępczości, polityki karnej, spory, a miejscem zbrodni we współczesnym społeczeństwie. Darmowe iPad i podstawowych e-książki Wiemy, podręczniki prawnicze mogą być kosztowne, więc zapewniamy Państwu bezpłatny iPad w tym e-książek rdzeń tekstu oraz można także otrzymać jakieś twarde kopie książek. Można także uzyskać dostęp do VLE (Virtual Learning Environment), aby skorzystać z tygodniowego wsparcia nauczania online. Dotyczy to również konkursy z natychmiastową informację zwrotną i prezentacji audio, które podsumowują wykłady. Jest to dodatek do face-to-face nauczania na wykłady i seminaria. Top Londyn Nowoczesny Uniwersytet dla ogólnego zadowolenia z kursu na temat ustawy (wszystkie tryby) National Student Survey (2013) W połączonym temat, Prawo oferuje żywy, dynamiczny i ambitny kurs edukacji prawnej, obejmujące podstawowe moduły do ​​kwalifikacji zawodowych, jako prawnik, a także oferuje szereg stymulowanie fakultatywnymi. Będziesz prowadzone przez doświadczonego i entuzjastyczny zespół wykładowców prawa, z których wielu były lub nadal są w praktyce. Kryminologia jest interdyscyplinarne, rysunek z całej nauk społecznych i humanistycznych. Dokładniej, umieszcza przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych w kontekście porównawczym, historycznej i teoretycznej, badając obecne kierunki w kryminologii i polityki kontroli przestępczości, a także zmieniające się poglądy i wyobrażenia przestępstwa. AKREDYTACJE... [-]

Kurs

Kurs Konwersji Prawo - Studia Prawnicze Wspólny Egzamin Zawodowym (CPE) / Dyplom / LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs konwersji Prawo - studia prawnicze Wspólna Sprawdziany Professional (CPE) jest akredytowanym Kurs przeliczeniowy dla nie-absolwentów prawa dążenie do kariery zawodowej w prawie. [+]

Przegląd Kurs konwersji Prawo - studia prawnicze Wspólna Sprawdziany Professional (CPE) jest akredytowanym Kurs przeliczeniowy dla nie-absolwentów prawa dążenie do kariery zawodowej w prawie. Spełnia wszystkie wymagania organizacji zawodowych, w tym bar Standardów Zarządu i Solicitors Regulation Authority. Przekształć swoją karierę Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa. Prawo Studia w sercu stolicy - podłączony i wygodne, doskonałe komunikacji oraz w odległości krótkiego spaceru od Royal Courts of Justice. Kroków do zostania adwokatem lub adwokatem Na pomyślnym ukończeniu CPE masz prawo, aby wejść do Legal Practice Course (dla zamierzających radców prawnych) lub bar Szkolenie zawodowe (dla zamierzających adwokatów), która ma pewne dodatkowe wymagania wstępne tym testem umiejętności i znajomości języka angielskiego. Doświadczeni nauczyciele Kurs jest prowadzony przez zespół doświadczonych nauczycieli z których większość radców prawnych lub adwokatów, który zapewnia bezcenne wgląd w szczegóły zleceniodawców prawnych i rzeczywistych przykładów przypadków. Moduły Będziesz studiować siedem modułów wymaganych przez organizacje zawodowe dla uczniów zamierzających ubiegać się o Practice Course prawnego (LPC) lub Kursu Kształcenia Zawodowego Adwokackiej (BPTC): Wprowadzenie do systemu prawa angielskiego Prawo Unii Europejskiej Obowiązki 1 (prawo umów) Obowiązki 2 (prawo czynów niedozwolonych) Prawo międzynarodowe Prawo działki Prawo karne Kapitał własny i ufa Moduł projekt Rozprawa w sprawie udzielenia LLM Praca dyplomowa (tylko LLM) Oszacowanie Większość modułów są oceniane przez egzaminy, egzaminy powiększonej zajęć i prezentacji. Nagroda X8 moduły moduły = PgDip + CPE X8 i rozprawa = LLM Szans na zatrudnienie Radca prawny lub adwokat Kurs ten może prowadzić do jednego z wielu karier w... [-]

Międzynarodowe Prawo Karne I Postępowanie LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs LLM obejmuje koncepcje i egzekwowania międzynarodowego prawa karnego, to skupia się na zbrodni międzynarodowych, które podlegają jurysdykcji międzynarodowych trybunałów karnych i sądów (ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości, zbrodni wojennych i agresji). [+]

Przegląd Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa. Kurs LLM obejmuje koncepcje i egzekwowania międzynarodowego prawa karnego, to skupia się na zbrodni międzynarodowych, które podlegają jurysdykcji międzynarodowych trybunałów karnych i sądów (ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości, zbrodni wojennych i agresji). Podstawowe zasady, prawa i instytucji międzynarodowego prawa karnego są do kontekstu wobec prawa międzynarodowego i praw człowieka i międzynarodowego prawa humanitarnego. Będziesz uczyć się następujące kategorie podzbiór prawa międzynarodowego: międzynarodowego prawa karnego, międzynarodowego prawa praw człowieka i prawa humanitarnego przez zwiedzania kontury obowiązek ścigać tych, którzy popełniają zbrodnie międzynarodowe. I skupić się na stosowanie prawa krajowego i międzynarodowego do kwestii jurysdykcji w sprawach międzynarodowych działań przestępczych, w tym powszechnej jurysdykcji sądów krajowych. Kurs bada proceduralne aspekty współpracy międzynarodowej w sprawach karnych, ze szczególnym uwzględnieniem ekstradycji i problemów związanych z uzyskaniem dowodów z zagranicy. Moduły Międzynarodowe prawo karne Międzynarodowe postępowanie karne i praktyka Prawo międzynarodowe i prawa człowieka Metody badawcze Rozprawa Plus dwie opcje z: Międzynarodowe prawo humanitarne Międzynarodowych praw człowieka i rozwoju Terroryzm Zarzadzanie sprawą Rzecznictwo Migracja i rozwój Tryby studiów Pełnoetatowy 14 miesięcy; nauczył października do czerwca; Rozprawa lipiec-październik Sześć modułów plus Rozprawa wypełnia lipiec-październik W niepełnym wymiarze godzin 26 miesięcy: uczył etapem roku od października do czerwca jeden i dwa rok; Rozprawa lipiec-październik i od lipca do stycznia roku 2) Trzy moduły w roku przez okres dwóch lat; plus rozprawa zakończona lipca do stycznia lub, lipiec-październik. Można alternatywnie wybrać tryb uczenia się przyspieszonego niepełnym wymiarze godzin (sobota klasy). Szans na zatrudnienie Nowe międzynarodowe... [-]

Międzynarodowych Praw Człowieka I LLM Rozwój

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 13 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

W LLM międzynarodowych praw człowieka i Rozwoju oferuje mieszankę międzynarodowego prawa praw człowieka, rozwoju badań i uchodźców studiów modułów. Będziesz odkrywać współczesne debaty w kontekście konkretnych krajów i tematów. [+]

Przegląd Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa. W LLM międzynarodowych praw człowieka i Rozwoju oferuje mieszankę międzynarodowego prawa praw człowieka, rozwoju badań i uchodźców studiów modułów. Będziesz odkrywać współczesne debaty w kontekście konkretnych krajów i tematów. Zyskasz wiedzę na temat ochrony praw człowieka w ramach międzynarodowych w kontekście rozwoju międzynarodowego i praktyki dla uchodźców i roli podejścia w oparciu o prawa do międzynarodowej praktyce rozwoju. Wydarzenia Dział Prawny gospodarzem corocznych imprez, takich jak aktualizacje na temat praw człowieka dostarczanych przez nasz profesorów wizytujących, Sir Geoffrey Bindman, Joel Bennthan QC i Imran Khan. Mamy również gospodarzem pomocy prawnej Prawnicy turę pytań Młody i imprez okolicznościowych takich jak nasz niedawnej konferencji między zawodowej - Reagowanie na gwałt, a spotkania i seminaria dla birmańskich działaczy praw człowieka. Moduły Moduły podstawowe Obrazy rozwój Metody badawcze Prawo międzynarodowe i prawa człowieka Prawo międzynarodowe w krajach rozwijających się Rozprawa Opcjonalne moduły International Business, kraje mniej rozwinięte handlowe, Międzynarodowe prawo humanitarne Przymusowe migracje i przesiedlenia Międzynarodowe prawo uchodźców Zarzadzanie sprawą Rzecznictwo Międzynarodowe prawo karne Przymusowa migracja w rozwijających się społeczeństwach Szans na zatrudnienie Będziesz absolwentów niezbędnej wiedzy i umiejętności do pracy w dziedzinie prawa, praw człowieka i rozwoju (zarówno w Wielkiej Brytanii lub za granicą), w charakterze doradców, ekspertów, naukowców i polityków. Z tła w prawo, możesz ćwiczyć w zakresie praw człowieka, imigracji i azylu, a prawa publicznego. Z badań rozwojowych tle można przejść do praktyki w sektorze NGO zatrudniającej podejście oparte na prawach do rozwoju. Linki profesjonalne Dzięki naszej... [-]

Przestępczości I Spory LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 14 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Poprzez krytycznych i porównawczych badań Sprawiedliwości i karnego procesu sądowego ten kurs daje wyraźny zrozumienia podstawowych zasad, które uziemić UK systemu sądownictwa karnego, jego problemów, podejść i aktualne debaty. [+]

Przegląd Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa. Poprzez krytycznych i porównawczych badań Sprawiedliwości i karnego procesu sądowego ten kurs daje wyraźny zrozumienia podstawowych zasad, które uziemić UK systemu sądownictwa karnego, jego problemów, podejść i aktualne debaty. Jeśli jesteś absolwent lub już pracują w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, będziesz dalszego swoją naukową i praktyczną wiedzę z zakresu procesu sądowego. Program jest również bardzo istotne dla pracowników i agentów ludzkich praw politycznych pracujących w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Po zakończeniu będziesz nabyły dogłębną i systematyczną wiedzę na sporach karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i będzie w stanie pracować w czołówce praktyki i badań w tych dziedzinach. Kurs ten jest charakterystyczny dla następujących powodów: Nacisk na kwestie praw człowieka i sprawiedliwości; Praktyczne rozwiązywanie problemów prawnych czerpiąc z różnych prawnych i nie-prawnej wiedzy, zrozumienia i umiejętności; Wiodący wgląd w bieżące kwestie doradców zawodowych praktyce sprawiedliwości prawnych i karnych; Silne powiązania narodowe z zawodów prawniczych; Środowisko uczenia się jest znacznie zwiększona przez gościnnych wykładów, dostarczonych przez wybitnych naukowców i praktyków. Moduły Moduły podstawowe Metody badawcze Sprawy sądowe w sprawach karnych Sprawiedliwość karna Rozprawa Opcje modułu Po wykonaniu podstawowych modułów, musisz wybrać jedną z opcji, które odzwierciedlają praktyczne / teoretyczne i społecznego kontekstu Sprawiedliwości oczywiście. Wybory są następujące dyskusji z opiekunami, a także prowadzone przez własnych interesów zawodowych i aspiracji zawodowych. Międzynarodowe prawo karne Dowody / nauka i technika Psychologiczne aspekty dochodzenia Podejmowanie decyzji w kontekście sądowej Rzecznictwo Policing Śledczy psychologia Terroryzm Obywatelstwo i... [-]

Filmy

What International Students have to say about London South Bank University