London South Bank University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego LSBU

Na naszych kursach zawodowych, pracodawców zakładów o podwyższonym i lokalizacji w centrum miasta

Jesteśmy ekspertem w studenckiej zatrudnienia

Dajemy naszym studentom umiejętności potrzebne do pracy i zobaczyć je szybko zatrudniony po ukończeniu studiów. Nasz treści nauczania jest zbudowany wokół inteligencji możemy zebrać od pracodawców, aktualnych trendów i bardzo stosowanych badań Uniwersytetu. W ten sposób zawsze wiemy, co pracodawcy poszukują. Pracownicy mają poważne związki z przemysłem, a staże i wyjazdy w teren budować doświadczenie uczenia się uczniów.

Akredytowane przez profesjonalistów

Jak najlepszych uczelni zawodowych, wszystkie nasze kursy są akredytowane lub opracowane wraz z wiodących organizacji zawodowych w branży. Oto tylko niektóre z naszych powiązań:

Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) Chartered Institute of Marketing (CIM) Chartered Management Institute (CMI) Bar Standards Board Instytucja Inżynierów Chemicznych (IChemE) Zakład Inżynierii Projektantów (IED) Zdrowie i pielęgnacja Specjaliści Rady (HCPC) Pielęgniarstwo i położnictwo Rady (NMC) Royal Institute of British Architects (RIBA)

Pomoc finansowa jest dostępna

Dzięki niskim oprocentowaniu, przystępnych kredytów dostępnych dla uprawnionych studentów studiów licencjackich nie musisz płacić czesnego z góry. Plus, można również skorzystać z możliwości finansowania oferowanych przez LSBU studentów, w tym stypendia i stypendia.

LSBU jest w 10 najlepszych uniwersytetów w Londynie do wynagrodzeń absolwentem wyjściowych (Sunday Times League Table 2015).

Nasza oferta jest najlepsza w Londynie

W Whatuni ocenami Student 2015, student noclegi LSBU została za najlepszą w Londynie "i piąty najwyższy w kraju.

Bądź z nami w przystępnej studiów podyplomowych

Oferujemy 25% rabatu swoimi podyplomowych czesnego, jeśli nadal bezpośrednio do kwalifikacji podyplomowych z nami na LSBU w tym samym roku, absolwent z 2: 1 ze studia licencjackie tutaj. Przyjdź do nas w ciągu pięciu lat i nie ma 10% absolwentów rabatu. Wszystko dostępne za pośrednictwem naszego programu lojalnościowego LSBU Graduate.

Satysfakcja Student

Otrzymaliśmy najwyższą możliwą ocenę za jakość naszej edukacji w ostatniej ocenie Zapewnienia Jakości (QAA).

Londyn u Twoich stóp

Podniecenie miasta jest zawsze z wami w Londynie. Naszym głównym kampusie w Elephant and Castle jest idealnie położony, aby to wszystko przeżyć. Przeczytaj nasze wskazówki podróży i dowiedzieć się więcej na temat naszej lokalizacji.

Inwestowanie w pierwszorzędnych udogodnień

W naszej najnowszej fali poprawy kampusu, zainwestowaliśmy ponad 60 mln funtów w budynkach i przestrzeni uczenia się uczniów od 2005 roku. Nasz nowo wybudowany Centrum Student otwarty jesienią 2012 roku i od razu stał się ośrodkiem nauki, wsparcie i rekreacji. Mamy również przekształcone serię przełomowych zabytkowym budynku na inkubator dla firm rozpoczynających działalność i stworzył Centrum Clarence dla Przedsiębiorczości i Innowacji. Przeczytaj więcej o naszych rozwoju kampusu.

KWALIFIKACJE

Wyróżnienia stopni

Kwalifikacje te, tj BA (z wyróżnieniem) oraz licencjata (z wyróżnieniem), mają na celu zapewnienie dogłębną wiedzę i zrozumienie danego przedmiotu: Rozwijanie zdolności i umiejętności rozwiązywania problemów, a także praktyczną naukę.

Foundation Degrees

Jako alternatywę do tradycyjnych stopni naukowych, stopni Foundation są zaprojektowane i dostarczone we współpracy z pracodawcami, aby wymieszać studiów akademickich z uczenia się w miejscu pracy. Oni wyposażyć ludzi odpowiedniej wiedzy, zrozumienia i umiejętności w celu poprawy ich wydajności i produktywności.

Jeśli jesteś już w pełnym wymiarze czasu pracy Fundacji stopni daje możliwość kontynuowania swojego rozwoju zawodowego w wybranej kariery przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy. Nie koniecznie trzeba tradycyjnych kwalifikacji akademickich w celu uzyskania dostępu. Wybrani studenci często przejść do jednego roku doładowania wyróżnieniem stopnia.

HNC / HND

Higher National Certyfikaty / Dyplomy (HNC / HND) zostały zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia umiejętności / Zawodowe kwalifikacje. Te kwalifikacje zawodowe zapewniają również trasy na dyplom z naszych programów.

Rozszerzone Degrees

Program ten stopień obejmuje rok studiów, który zapewnia studenci mają leżące u podstaw wiedzy i umiejętności przed postęp one na bardziej specjalistycznych badań w późniejszych latach na kurs. To idealna trasa wejście dla studentów z kilku, lub nie, posiadanie kwalifikacji, którzy wracają do edukacji z jakiegoś odpowiedniego doświadczenia zawodowego.

Jest to również dobre rozwiązanie dla studentów, którzy nie mają wymaganych przedmiotami / stopnie na poziomie (lub odpowiednik), aby móc przejść na stopień lub programu Foundation Degree. Absolwenci, którzy przeszli na poziomie 3, ale w inny temat do jednego chcą realizować na Uniwersytecie byłoby również nadaje się do tych kursów.

Certyfikat Szkolnictwa Wyższego (CertHE)

Certyfikat w szkolnictwie wyższym (CertHE) to wyróżnienie na poziomie uniwersyteckim w sobie. Na LSBU CertHE można uzyskać po pomyślnym ukończeniu jednego roku kurs w pełnym wymiarze godzin w zakresie wybranych przedmiotów. CertHE jest warta 120 punktów i jest międzynarodowo uznanych uczelni kwalifikacje. Posiadanie CertHE może zwolnić uchwyt z niektórych wymogów licencjat, na przykład może to zmniejszyć długość pracy niezbędnej do ukończenia kwalifikacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Kurs » Widzieć LLB » Widzieć BScs » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Studia doktoranckie » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kurs

Kurs Konwersji Prawo - Studia Prawnicze Wspólny Egzamin Zawodowym (CPE) / Dyplom / LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 miesięcy August 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs konwersji Prawo - studia prawnicze Wspólna Sprawdziany Professional (CPE) jest akredytowanym Kurs przeliczeniowy dla nie-absolwentów prawa dążenie do kariery zawodowej w prawie. [+]

Przegląd

Kurs konwersji Prawo - studia prawnicze Wspólna Sprawdziany Professional (CPE) jest akredytowanym Kurs przeliczeniowy dla nie-absolwentów prawa dążenie do kariery zawodowej w prawie. Spełnia wszystkie wymagania organizacji zawodowych, w tym bar Standardów Zarządu i Solicitors Regulation Authority.

Przekształć swoją karierę

Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa. Prawo Studia w sercu stolicy - podłączony i wygodne, doskonałe komunikacji oraz w odległości krótkiego spaceru od Royal Courts of Justice.

Kroków do zostania adwokatem lub adwokatem

Na pomyślnym ukończeniu CPE masz prawo, aby wejść do Legal Practice Course (dla zamierzających radców prawnych) lub bar Szkolenie zawodowe (dla zamierzających adwokatów), która ma pewne dodatkowe wymagania wstępne tym testem umiejętności i znajomości języka angielskiego.... [-]


Międzynarodowe Prawo Karne I Postępowanie LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok August 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs LLM obejmuje koncepcje i egzekwowania międzynarodowego prawa karnego, to skupia się na zbrodni międzynarodowych, które podlegają jurysdykcji międzynarodowych trybunałów karnych i sądów (ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości, zbrodni wojennych i agresji). [+]

Przegląd

Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa.

Kurs LLM obejmuje koncepcje i egzekwowania międzynarodowego prawa karnego, to skupia się na zbrodni międzynarodowych, które podlegają jurysdykcji międzynarodowych trybunałów karnych i sądów (ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości, zbrodni wojennych i agresji). Podstawowe zasady, prawa i instytucji międzynarodowego prawa karnego są do kontekstu wobec prawa międzynarodowego i praw człowieka i międzynarodowego prawa humanitarnego.

Będziesz uczyć się następujące kategorie podzbiór prawa międzynarodowego: międzynarodowego prawa karnego, międzynarodowego prawa praw człowieka i prawa humanitarnego przez zwiedzania kontury obowiązek ścigać tych, którzy popełniają zbrodnie międzynarodowe. I skupić się na stosowanie prawa krajowego i międzynarodowego do kwestii jurysdykcji w sprawach międzynarodowych działań przestępczych, w tym powszechnej jurysdykcji sądów krajowych.... [-]


Międzynarodowych Praw Człowieka I LLM Rozwój

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 13 miesięcy August 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

W LLM międzynarodowych praw człowieka i Rozwoju oferuje mieszankę międzynarodowego prawa praw człowieka, rozwoju badań i uchodźców studiów modułów. Będziesz odkrywać współczesne debaty w kontekście konkretnych krajów i tematów. [+]

Przegląd

Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa.

W LLM międzynarodowych praw człowieka i Rozwoju oferuje mieszankę międzynarodowego prawa praw człowieka, rozwoju badań i uchodźców studiów modułów. Będziesz odkrywać współczesne debaty w kontekście konkretnych krajów i tematów.

Zyskasz wiedzę na temat ochrony praw człowieka w ramach międzynarodowych w kontekście rozwoju międzynarodowego i praktyki dla uchodźców i roli podejścia w oparciu o prawa do międzynarodowej praktyce rozwoju.

Wydarzenia

Dział Prawny gospodarzem corocznych imprez, takich jak aktualizacje na temat praw człowieka dostarczanych przez nasz profesorów wizytujących, Sir Geoffrey Bindman, Joel Bennthan QC i Imran Khan. Mamy również gospodarzem pomocy prawnej Prawnicy turę pytań Młody i imprez okolicznościowych takich jak nasz niedawnej konferencji między zawodowej - Reagowanie na gwałt, a spotkania i seminaria dla birmańskich działaczy praw człowieka.... [-]


Przestępczości I Spory LLM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 14 miesięcy August 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Poprzez krytycznych i porównawczych badań Sprawiedliwości i karnego procesu sądowego ten kurs daje wyraźny zrozumienia podstawowych zasad, które uziemić UK systemu sądownictwa karnego, jego problemów, podejść i aktualne debaty. [+]

Przegląd

Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa.

Poprzez krytycznych i porównawczych badań Sprawiedliwości i karnego procesu sądowego ten kurs daje wyraźny zrozumienia podstawowych zasad, które uziemić UK systemu sądownictwa karnego, jego problemów, podejść i aktualne debaty.

Jeśli jesteś absolwent lub już pracują w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, będziesz dalszego swoją naukową i praktyczną wiedzę z zakresu procesu sądowego. Program jest również bardzo istotne dla pracowników i agentów ludzkich praw politycznych pracujących w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Po zakończeniu będziesz nabyły dogłębną i systematyczną wiedzę na sporach karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i będzie w stanie pracować w czołówce praktyki i badań w tych dziedzinach.... [-]


LLB

Prawo LLB (z Wyróżnieniem)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat August 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Na LSBU dostarczamy stopni Law z różnicy, ponieważ stawiamy zatrudnienia oraz wsparcie studentów w centrum naszych kursów. [+]

Przegląd

"No. 1 Londyn Nowoczesny Uni Nauczania - Prawo"

National Student Survey 2015

Na LSBU dostarczamy stopni Law z różnicy, ponieważ stawiamy zatrudnienia oraz wsparcie studentów w centrum naszych kursów.

Nasze kursy są pierwszym krokiem do stania radcy prawnego, adwokata lub Wykonawczy prawna. Oto kilka jaśniejszych powody, by studiować prawo na LSBU:

Pomocy materialnej dla studentów

Darmowe iPadów i książki do wspierania studiów Znakomita wirtualne środowisko uczenia się z dźwiękiem wykładowych podsumowania, działań i quizy z zwrotnej, aby pomóc z prywatnego gabinetu Skuteczne wsparcie oferowane przez trenerów osobistych, opiekuna zawodowego i LSBU Student Life Centre Energiczny Student Law Society, które organizuje rozmowy, wizyty, konkursów i imprez społecznych ... [-]

Ustawa Z Kryminologii LLB (z Wyróżnieniem)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2018 Wielka Brytania Londyn

LLB (z wyróżnieniem) Ustawa z Kryminologii jest przykładem poważnej / drobnych kombinacji, co oznacza, że ​​moduły są ważone do ustawy z kryminologii jako drobne temat. [+]

Przegląd

Nr 1 w Londynie Nowoczesne Uni Nauczania - Prawo

National Student Survey 2015

Z ponad 30 lat doświadczenia, prawo LSBU ukształtowało profesjonalne kontrakty tysięcy studentów prawa.

LLB (z wyróżnieniem) Ustawa z Kryminologii jest przykładem poważnej / drobnych kombinacji, co oznacza, że ​​moduły są ważone do ustawy z kryminologii jako drobne temat. Będzie to apeluję do was, jeśli jesteś zainteresowany w aktualnych debatach na temat problemu przestępczości, polityki karnej, spory, a miejscem zbrodni we współczesnym społeczeństwie.

Darmowe iPad i podstawowych e-książki

Wiemy, podręczniki prawnicze mogą być kosztowne, więc zapewniamy Państwu bezpłatny iPad w tym e-książek rdzeń tekstu oraz można także otrzymać jakieś twarde kopie książek. Można także uzyskać dostęp do VLE (Virtual Learning Environment), aby skorzystać z tygodniowego wsparcia nauczania online. Dotyczy to również konkursy z natychmiastową informację zwrotną i prezentacji audio, które podsumowują wykłady. Jest to dodatek do face-to-face nauczania na wykłady i seminaria.... [-]


Filmy

What International Students have to say about London South Bank University