King’s College London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

King College London Jest to uniwersytet badawczy kierowany z siedzibą w samym sercu Londynu. Kinga ma ponad 28.000 studentów z 140 krajów i jest obecnie w drugiej fazie 1 mld zł programu przebudowy, która przekształca swoje posiadłości.

Kinga ma znakomitą reputację za dostarczanie światowej klasy nauczania i ma szczególnie wyróżniającą reputację w prawo. W 2014 r Dickson Poon School of Law był w Wielkiej Brytanii Law School w rankingu top na światowego lidera badań w Dzienniku Badania Excellence ramowej 2014. Król został również umieszczony na 20 miejscu na świecie w Times Higher Education Większość międzynarodowych uczelniach 2016 ocenami.

Centrum Prawa Europejskiego, Dickson Poon School of Law, Kings College w Londynie jest jednym z największych na świecie ośrodków wiodących prawa europejskiego. Centrum posiada znakomitą tradycję nauczania i badań we wszystkich obszarach prawa Unii Europejskiej. Centrum cieszy się renomą doskonałości dla jego wybitnych program wydarzeń publicznych i dla jej podyplomowego kształcenia.

Lokalizacje

Londyn

Address
Informa Professional Academy
2nd Floor, KNect House
30-32 Mortimer Street

W1W 7RE Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: