Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Edinburgh Law School

Znany z naszych międzynarodowych i interdyscyplinarnych poglądów, od ponad 300 lat znajdujemy się w centrum edukacji prawniczej i badań.

1707 oznaczało fundament Wydziału Prawa, znanego obecnie jako Szkoła Prawa w Edynburgu, który mieści się w zabytkowym Starym Kolegium w sercu Edynburga, kilka minut od sądów i parlamentu szkockiego.

Ucząc się w Edinburgh Law School, dołączysz do energicznej, aktywnej społeczności światowych naukowców, prawników i studentów na wszystkich etapach edukacji.

Rankingi

Przy wyborze miejsca studiów uniwersytet o dobrej reputacji może być dość wysoki na liście priorytetów, a nazwa Uniwersytetu w Edynburgu ma duży wpływ na cały świat.

  • 14 miejsce w rankingu uniwersytetów Timesa na światową wyższą uczelnię.
  • 25 miejsce na świecie i 6 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem prawa w rankingu World University w 2018 r. Według przedmiotu: Prawo.
  • 4. miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie siły badawczej, w oparciu o jakość i zakres naszych badań (Research Fortnight Power Rank, REF 2014).

Miasto

Stolica Szkocji jest pięknym, historycznym miastem, które regularnie było uważane za jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia na świecie. Wystarczająco duże, aby zaoferować coś każdemu, ale wystarczająco małe, aby poczuć się jak w domu, Edynburg to nowoczesne, wyrafinowane i piękne europejskie miasto z różnorodną, ​​wielokulturową społecznością.

  • Kampus uniwersytetu zajmuje 2. miejsce w Wielkiej Brytanii (Times Higher Education, 2017).
  • Edynburg jest w rankingu 20 najlepszych miast studenckich na świecie, 2. w Wielkiej Brytanii (QS Best Student Cities 2017).
  • Edynburg znalazł się na 2. miejscu na świecie pod względem jakości życia (Deutsche Bank, 2017).
  • Edynburg został nazwany trzecim najbezpieczniejszym miastem na świecie według badania przeprowadzonego przez Post Office Travel Insurance w 2015 roku.

Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele zawodowe

Wszyscy nasi studenci mają dostęp do specjalisty doradztwa zawodowego z zakresu prawa, który może zaoferować dopasowane wsparcie dla planowania kariery i rozwoju.

Budujemy również przydatne umiejętności w zakresie nauczania i oceniania, zachęcając naszych uczniów do pisania i prezentacji umiejętności, komunikacji i zdolności analitycznych, a także rozwijając swoją wiedzę w wybranym obszarze.

Będziesz częścią imponującej sieci

Jako student studiów podyplomowych w Edinburgh Law School, będziesz uczyć się bezpośrednio od pracowników akademickich, których praca wpływa na politykę i praktykę, zarówno tutaj, w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Będziesz uczyć się razem z uczniami pochodzącymi z wyjątkowej gamy krajów i środowisk zawodowych lub akademickich, a ich perspektywy wzbogacą jedynie dyskusje klasowe.

Oczywiście Twój czas spędzony z nami to nie tylko nauka. Uniwersytet ma duży wybór towarzystw studenckich do przyłączenia się lub możesz wziąć udział w studiach podyplomowych studentów Szkoły Prawa, które pomagają ci nawiązywać przyjaźnie poza klasą.

Wspólnoty studenckie

Edinburgh Postgraduate Hub organizuje spotkania towarzyskie, aby pomóc uczniom szkół prawniczych poznać się nawzajem.

Edinburgh Law Connections jest wspólnotą absolwentów specjalnie dla absolwentów LLM lub magisterskich. Grupa organizuje regularne spotkania networkingowe z byłymi studentami.

Oferujemy duży wybór

Niezależnie od tego, czy rozważasz doktorat, czy program nauczania, znajdziesz tutaj szeroki zakres tematów, od sprawiedliwości kryminalnej po prawo handlowe, od własności intelektualnej po międzynarodowe regulacje bankowe.

Możesz u nas uczyć się tutaj, w Edynburgu lub z daleka, dzięki naszym programom nauczania online.

Lokalizacje

Edynburg

Address
David Hume Tower
George Square
Edinburgh

EH8 9JX Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium