Karoli Gaspar University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Poprzednik prawny naszej uczelni był reformowany Akademia Teologiczna w Budapeszcie, założona w 1855 roku i uzyskała status Uczelni przez węgierskiego parlamentu w 1900 roku. W 1993 roku Zgromadzenie Ogólne Kościoła Reformowanego Węgier podjął decyzję o utworzeniu Uniwersytetu multifaculty, a decyzja ta została zatwierdzona w dalszej części roku, w dniu 21 września przez Parlament Republiki Węgierskiej. Poprzez tworzenie Karoli Gáspár University, Węgierski Kościół Reformowany spełniła cele swoich przodków. Nasz Uniwersytet w duchu universitas scientiarium, ma na celu podniesienie statusu nie tylko Kościoła, ale także naród, przez jego edukacji, nauczania i pracy naukowej.

Zaangażowanie Karoli Gáspár Uniwersytetu jest prowadzenie wybitnych tradycji reformowanej Szkół Sárospatak (założony w 1531), tato (założony w 1531), Debreczyn (założony w 1538), Kolozsvár (założony in1622) i Nagyenyed (założony w 1632 roku ). Oprócz kształcenia duchownych, dla celów badań naukowych, szkolenia na stanowisko adiunkta, a do stopnia doktora filozofii i przyznawania stopni, jej cele i zadania są do zapewnienia poziomu BA i MA podstawowe edukacja w wielu dziedzinach i gałęziach stypendium i być w stanie prowadzić badania naukowe, zgodnie z wyżej wymienionych tradycji iw duchu reformacji.

Komisja Akredytacyjna węgierski, w decyzji nr 1 z dnia 6 czerwca 2000 w sprawie poziomu edukacji i badań naukowych prowadzi się w Karoli Gáspár University, przyznała naszej akredytowanego status uniwersytetu w wyniku tego, że nasze działania edukacyjne i badawcze zgodne z prawem obecnie w mocy i są dodatkowo, zgodnie z opinią Komitetu Akredytacja i węgierska ze swoimi wytycznymi w sprawie standardów kształcenia.

Razem możemy otrzymywać inspirację na drodze do wiedzy, moralności lub wartości firmy.

Każde badanie poziomu trzeciego zawiera istotny składnik, uczestnictwa w edukacji międzynarodowej. Nasza uczelnia kładzie szczególny nacisk na możliwości dla studiów niestacjonarnych w programach wymiany.

Liczne programy Unii Europejskiej, aby aktywny udział studentów w programach mobilności możliwe. Po powstaniu naszej uczelni po raz pierwszy opracowane relacje z regionu holenderskiego, ale teraz rozszerzyliśmy naszą połączeń z krajami sąsiadującymi, zamorskich oraz z uczelni publicznych i religijnych w całej Unii Europejskiej.

Otrzymujemy ciągłe wsparcie finansowe i zawodowe od Sokratesa i Lifelong Learning Programme / Erasmus, Leonardo da Vinci czy programów CEEPUS Komisji Europejskiej. Wydziały naszej Uczelni utrzymywać przede wszystkim mobilności studentów i nauczycieli relacje, ale robimy rozważyć dalszy rozwój wspólnych modułów edukacyjnych, takich jak, opracowanie programów nauczania i ewolucją nowych programów studiów. Naszym celem jest wzmocnienie europejskiego wymiaru przez kompletnego uznawaniu punktów uzyskanych za granicą, rozwój jakości kształcenia i nauczania języków obcych, rozszerzenie projektów opartych na relacjach międzynarodowych, porównanie różnych struktur i polityk edukacyjnych i wykorzystanie powszechnie zyskał wgląd.

O Węgrzech

Obszar Węgier jest zaledwie 100 tysięcy km kwadratowych z 10 mln mieszkańców, których język jest używany nigdzie indziej na świecie. Pomimo lub z powodu tej wyjątkowości, węgierskie ludzi mieszka w centrum Europy na ponad 1100 lat. Naturalne, kulturowe i historyczne bogactwo być doświadczane na Węgrzech znajdują odzwierciedlenie w wysokiej koncentracji światowego dziedzictwa UNESCO, z których wiele można znaleźć w stolicy.

Budapeszt jest gałąź najwyższej klasy muzyki i sztuki, z jednym z najlepszych na świecie oper i wielu muzeów i galerii. Jej wszelkiego rodzaju festiwale (mogą być one sztuki piękne, muzyka, lub gastronomii) odbywać się przez cały rok. Balaton, idealny do uprawiania żeglarstwa i opalania, jest największym jeziorem w Europie Środkowej. W pobliżu znajduje się słynna Uzdrowisko Hévíz, w którym można korzystać z przyjemności kąpieli w naturalnym jeziorze termalnym, nawet w środku zimy. Sprężyny Węgier poparli randki kultury kąpieli z czasów rzymskich. Czy jesteś po relaksu, odświeżenia, odmłodzenia lub odzysku, Węgry nie może nie do swoich potrzeb.

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i wrócić do natury, istnieje wiele oznakowanych szlaków dla turystyki pieszej, rowerowej i konnej, często za pośrednictwem oszałamiającej scenerii.

Ten kraj jest kolebką światowej sławy wynalazców, naukowców, badaczy, kompozytorów i gwiazd sportu.

E-mail: international@kre.hu i llm@kre.hu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Law Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

LLM w europejskim i międzynarodowym prawie gospodarczym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Węgry Budapest

Jeden rok studiów magisterskich akredytowany program, z pełnoetatowych ofert codziennie kurs dla prawników w sercu Europy Środkowej przez Wydział Prawa Uniwersytetu The Karoli Gáspár The Kościoła Reformowanego na Węgrzech, w Budapeszcie. [+]

Roczny program akredytowany na poziomie magisterskim w języku angielskim, oferujący całodzienne oferty dla prawników w sercu Europy Środkowej przez Wydział Prawa Uniwersytetu Károli Gáspár w Reformowanym kościele na Węgrzech w Budapeszcie.

Czas trwania: wrzesień 2018 r. - czerwiec 2019 r Miejsce nauczania: Budapeszt, Węgry (UE) Termin składania wniosków: 30 kwietnia 2018 r STRUKTURA PROGRAMU

Jest to pełny program 60 punktów ECTS. Program oferuje 24 różne kursy koncentrujące się na różnych aspektach europejskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego. Około połowa wszystkich kursów jest opcjonalna dla różnych odmian specjalizacji. Wykładowcami są uznani specjaliści w swoich dziedzinach, zarówno jako nauczycieli akademickich i praktyków z firm prawniczych, wymiaru sprawiedliwości i najwyższego szczebla międzynarodowych lub krajowych organizacji prawnych. Odwiedzający wykładowcy z wielu innych krajów również są włączeni do programu. Program kończy się obroną pracy magisterskiej i zaliczeniem egzaminu końcowego.... [-]