Przeczytaj oficjalny opis

Karoli Gaspar University oferuje roczny akredytowany program LLM na poziomie magisterskim w języku angielskim, oferujący całodzienne oferty dla prawników w centrum Europy Środkowej, Budapeszt.

  • Czas trwania: wrzesień 2019 r. - czerwiec 2020 r
  • Placówka dydaktyczna: Budapeszt, Węgry (UE)
  • Termin składania wniosków: 30 kwietnia 2019 r

Karoli Gaspar University

Prawnym poprzednikiem naszego uniwersytetu była Reformowana Akademia Teologiczna w Budapeszcie, założona w 1855 r. I otrzymała status uniwersytetu od węgierskiego parlamentu w 1900 r. W 1993 r. Zgromadzenie Ogólne Węgierskiego Kościoła Reformowanego podjęło decyzję o utworzeniu wielozakładowego uniwersytetu, oraz decyzja ta została zatwierdzona później, 21 września, przez Parlament Republiki Węgierskiej. Poprzez utworzenie Uniwersytetu Károli Gáspár Węgierski Kościół Reformowany spełnił cele swoich przodków. Nasza uczelnia, w duchu universitas scientiarium, dąży do podniesienia statusu nie tylko Kościoła, ale także narodu, poprzez swoją edukację, nauczanie i pracę akademicką.

Zaangażowanie Uniwersytetu Károli Gáspár ma na celu kontynuowanie wybitnych tradycji zreformowanych kolegiów Sárospatak (założonych w 1531 r.), Pápa (założona w 1531 r.), Debrecen (założona w 1538 r.), Kolozsvár (założona w 1622 r.) I Nagyenyed (założona w 1632 r.) ). Oprócz edukacji ministrów religii, do celów badań akademickich, szkolenia na stanowisko wykładowcy i do stopnia doktora filozofii oraz przyznawania stopni, jego celem i celem jest zapewnienie poziomu podstawowego BA i magisterskiego kształcenie w kilku dziedzinach i filiach naukowych oraz umiejętność prowadzenia badań naukowych, zgodnie z wyżej wymienionymi tradycjami oraz w duchu reformacji.

Węgierska Komisja Akredytacyjna, w decyzji nr 1 z dnia 6 czerwca 2000 r. W sprawie standardu edukacji i badań naukowych prowadzonych na Uniwersytecie Károli Gáspár, przyznała naszemu uniwersytetowi status akredytowany dzięki temu, że nasze działania edukacyjne i badawcze są zgodne z prawem obecnie obowiązujące i są dodatkowo zgodne z opinią wydaną przez węgierską Komisję Akredytacyjną i ich wytycznymi w sprawie standardów edukacyjnych.

Razem możemy otrzymać inspirację na drodze do wiedzy, moralności lub dobrej woli.

Każde trzecie badanie obejmuje znaczący element, udział w edukacji międzynarodowej. Nasza uczelnia kładzie szczególny nacisk na możliwości studiowania w niepełnym wymiarze godzin jako programów wymiany.

Liczne programy Unii Europejskiej umożliwiają aktywny udział studentów w programach mobilności. Po założeniu uniwersytetu najpierw nawiązaliśmy relacje z regionem holenderskim, ale teraz rozszerzyliśmy nasze kontakty z krajami sąsiednimi, zamorskimi oraz uniwersytetami religijnymi i publicznymi w całej Unii Europejskiej.

Otrzymujemy ciągłe wsparcie finansowe i profesjonalne z programów Komisji Europejskiej Sokrates i Uczenie się przez całe życie / Erasmus, Leonardo da Vinci lub CEEPUS. Nasze wydziały uniwersyteckie utrzymują głównie relacje między studentami i nauczycielami, ale rozważamy dalsze zmiany, takie jak wspólne moduły edukacyjne, opracowywanie programów nauczania i opracowywanie nowych programów studiów. Naszym celem jest wzmocnienie wymiaru europejskiego poprzez pełne uznanie kredytów uzyskanych za granicą, rozwój jakości edukacji i nauczania języków obcych, rozszerzenie projektów opartych na stosunkach międzynarodowych, porównanie różnych struktur i polityk edukacyjnych oraz wykorzystanie powszechnie zyskał spostrzeżenia.

O Budapeszcie i na Węgrzech

Powierzchnia Węgier wynosi zaledwie 100 000 km2 z 10 milionami mieszkańców, których języka nie mówi się nigdzie indziej na świecie. Pomimo lub z powodu tej wyjątkowości, Węgrzy żyją w centrum Europy od ponad 1100 lat. Bogactwo przyrodnicze, kulturowe i historyczne, które można spotkać na Węgrzech, znajduje odzwierciedlenie w dużej koncentracji światowego dziedzictwa UNESCO, z których wiele można znaleźć w stolicy.

Budapeszt jest ulicą najwyższej klasy muzyki i sztuki, z jednym z najlepszych na świecie opery i mnóstwem muzeów i galerii. Jego festiwale wszelkiego rodzaju (może to być dobra sztuka, muzyka lub gastronomia) odbywają się przez cały rok. Jezioro Balaton, idealne do żeglowania i opalania, jest największym jeziorem w Europie Środkowej. W pobliżu znajduje się słynne miasto uzdrowiskowe Hévíz, w którym można cieszyć się kąpielą w naturalnym jeziorze termalnym, nawet w zimie. Węgierskie źródła wspierały kulturę kąpieli sięgającą czasów rzymskich. Niezależnie od tego, czy jesteś po relaksacji, odświeżeniu, odmładzaniu czy regeneracji, Węgry nie mogą nie spełnić twoich potrzeb.

Jeśli chcesz pozostać aktywny i wrócić do natury, istnieje niezliczona liczba oznakowanych szlaków do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej lub jazdy konnej, często przez oszałamiające krajobrazy.

Ten kraj jest miejscem narodzin światowej sławy wynalazców, naukowców, odkrywców, kompozytorów i gwiazd sportu.

Email: international@kre.hu i llm@kre.hu.

Szechenyi outdoor thermal baths during the morning light without people in Budapest, HungaryChain bridge on Danube river in Budapest city. Hungary. Urban landscape panorama with old buildings and domes of operaBudapest, Hungary - Beautiful aerial skyline view of Buda Castle Royal Palace and South Rondella at sunset with Szechenyi Chain Bridge over River Danube, Matthias Church and Parliament of Hungary

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Karoli Gaspar University

Roczny akredytowany program na poziomie magisterskim z całodniową ofertą kursów dla prawników w sercu Europy Środkowej przez Wydział Prawa Uniwersytetu Károli Gáspár w Re ... [+]

Roczny program akredytowany na poziomie magisterskim w języku angielskim, oferujący całodzienne oferty dla prawników w sercu Europy Środkowej przez Wydział Prawa Uniwersytetu Károli Gáspár w Reformowanym kościele na Węgrzech w Budapeszcie.

Czas trwania: wrzesień 2018 r. - czerwiec 2019 rPlacówka dydaktyczna: Budapeszt, Węgry (UE)Termin składania wniosków: 30 kwietnia 2018 rSTRUKTURA PROGRAMU

Jest to pełny program 60 punktów ECTS. Program oferuje 24 różne kursy koncentrujące się na różnych aspektach europejskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego. Około połowa wszystkich kursów jest opcjonalna dla różnych odmian specjalizacji. Wykładowcy są uznanymi specjalistami w swojej dziedzinie, zarówno jako naukowcy, jak i praktycy z kancelarii prawnych, sądownictwa i najwyższych międzynarodowych lub krajowych organizacji prawniczych. Odwiedzający wykładowcy z wielu innych krajów również są włączeni do programu. Program kończy się obroną pracy magisterskiej i zaliczeniem egzaminu końcowego.... [-]

Węgry Budapeszt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Károli Gáspár Református Egyetem
Address
H-1091 Budapest, Kálvin tér 9.
Budapeszt, Węgry