Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach kawalerów oferty.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu, które oferuje stopni licencjata w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w tutaj. Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów licencjackich.

Znajdź uczelni licencjackich w i przeglądać swoje programy studiów licencjackich, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje o różnych opcji licencjackich studiów w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Uzbekistan

Westminster International University in Tashkent

LLB Uzbekistan Tashkent September 2018

O NASWestminster International University in Tashkent jest doskonałą okazją dla międzynarodowych studentów do nauki w dynamicznym i różnorodnym środowisku edukacyjnym. Będąc wyłącznym partnerem Transnational Education z University of Westminster (UoW), WUIT zapewnia dostęp do Globalnie Uznanych Brytyjskich Kwalifikacji. Dołącz do naszej prężnie działającej społeczności ambitnych osób, prowadzonych przez inspirujących i wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. W WIUT naszym głównym … [+] priorytetem jest spełnienie Twoich oczekiwań związanych z nauką poprzez zapewnianie wysokiej jakości kursów zawodowych.Aby w pełni wykorzystać swój czas z nami, mamy wiele sposobów udzielania wsparcia i pomocy, której potrzebujesz. Nasz zespół serwisowy Airport Meet and Greet zapewnia ciepłe powitanie nowym zagranicznym studentom przybywającym na międzynarodowe lotnisko w Tashkent, a bezpłatne zakwaterowanie zagwarantowane jest w pierwszym roku. Zespół Wsparcia Studenckiego jest zaangażowany w zapewnienie, że nasi zagraniczni studenci osiedlą się i poczują się jak w domu.RekrutacjaWstęp na kursy w WIUT będzie oparty na zatwierdzonych kryteriach przyjęć na University of Westminster (UK London). Nadrzędną zasadą, na której opierają się decyzje o przyjęciu, jest to, że wnioskodawcy powinni czerpać korzyści i odnieść sukces w trakcie. Intendenci będą musieli spełnić wiek, język angielski, matematykę, wykształcenie i inne wymagania. [-]