Przeczytaj oficjalny opis

USC Gould to elitarna szkoła prawnicza zajmująca się doskonałością akademicką. Nasz sukces składa się z światowej klasy wykładowców, zwartego i różnorodnego ciała studenckiego, dobrze położonego kampusu, interdyscyplinarnego programu nauczania oraz sieci absolwentów wspierających.

Wydział jest uznawany w kraju ze względu na swoje stypendium w wielu dziedzinach, interdyscyplinarny nacisk, służbę publiczną i przywództwo w zawodzie. Nasz mały rozmiar klasy i niski stosunek liczby profesorów do studentów tworzą intymne i koleżeńskie środowisko uczenia się.

Założona w 1900 roku USC Gould była pierwszą szkołą prawniczą w południowej Kalifornii. Od najwcześniejszych dni szkolnych zapisywaliśmy kobiety i studentów kolorowych. Dziś utrzymujemy jedną z najbardziej zróżnicowanych populacji studentów prawa i przyjmujemy studentów z całego świata. Stwarza to środowisko, które sprzyja szerokiemu zakresowi perspektyw i doświadczeń.

Nasza lokalizacja w Los Angeles zapewnia studentom ogromne możliwości na jednym z najlepszych rynków prawnych i najbardziej ruchliwych sądów w kraju. Od Silicon Beach do centrum LA, USC Gould oferuje dostęp do urzędów, zawodów i opcji kariery zawodowej z prawem i firmami, agencjami interesu publicznego oraz firmami rozrywkowymi, medialnymi i technologicznymi. Lokalizacja szkoły prawniczej na kampusie University Park Campus wspiera liczne możliwości interdyscyplinarnej edukacji i badań wśród wielu renomowanych szkół.

USC jest pionierem w zakresie interdyscyplinarnej i klinicznej edukacji prawnej. Pierwszy nowoczesny program pomocy prawnej wyrósł z kliniki USG Gould założonej w 1929 r. W 1965 r. Staliśmy się jedną z pierwszych szkół, która wprowadziła interdyscyplinarne podejście do studiowania prawa. Dzisiaj nasz program nauczania jest wypełniony kursami na skrzyżowaniu różnych kluczowych dyscyplin i oferujemy 15 programów podwójnego stopnia. Dzięki naszym licznym klinikom, praktykom i zewnętrznym praktykom uczniowie zdobywają praktyczne praktyki w zakresie prawa, pracując z prawdziwymi klientami.

Szkoła prawnicza może pochwalić się wsparciem i ściślejszą populacją absolwentów ponad 10 000 profesjonalistów na całym świecie. Rodzina Trojanów to zaciekle lojalna i potężna sieć głęboko zaangażowana w sukces absolwentów USC. Nasi absolwenci są partnerami w największych na świecie kancelariach prawniczych, kierują głównymi międzynarodowymi firmami i odgrywają rolę przywódczą w rządowych i publicznych organizacjach usługowych. Ponad 500 absolwentów US Gould służyło jako sędziowie stanowi lub federalni.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

University of Southern California USC Gould School of Law

Dwuletni Master of Laws (LLM) w USC Gould pozwala spędzić rok na poznawaniu amerykańskiego systemu prawnego i opanowaniu języka prawniczego przed zapisaniem się na całoro ... [+]

Dwuletni tytuł Master of Laws (LLM)

Dwuletni Master of Laws (LLM) w USC Gould pozwala spędzić rok na nauce podstawowych elementów amerykańskiego systemu prawnego i opanowaniu języka prawniczego przed rokiem studiów LLM.

W ciągu pierwszego roku otrzymasz wykształcenie akademickie z zakresu czytania i rozumienia tekstu prawniczego, briefingu na temat spraw sądowych, analizy prawnej i innych elementów, a jednocześnie doskonalisz swoje umiejętności językowe. Małe, spersonalizowane zajęcia dają możliwość dostosowania się do życia w USA i uczestniczenia w USC.

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku, otrzymasz certyfikat z amerykańskich studiów prawniczych i zostanie zapisany do programu USG Gould's LLM.... [-]

Stany Zjednoczone South Los Angeles
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Southern California USC Gould School of Law

Dla osób z prawem pierwszego stopnia spoza USA zdobądź fundamentalne zrozumienie amerykańskiego prawa dzięki naszej 1-letniej LLM. Uczniowie mogą ukończyć specjalizację z ... [+]

Master of Laws (LLM) Stopień

Nasz Master of Laws (LLM) koncentruje się na amerykańskim systemie prawnym dla wykształconych na całym świecie prawników. W pełnym wymiarze godzin, roczny LLM zapewnia podstawowe umiejętności i wiedzę, które są natychmiast stosowane w praktyce prawniczej w świecie rzeczywistym.

LLM jest idealny dla międzynarodowych:

prawnicysędziowieurzędnicy państwowiprokuratorzykorporacyjny radca prawnybankowcyniedawni absolwenci prawaDlaczego warto wybrać LLM Degree w USC Gould?

Uznany przez LLM Guide za jeden z 10 najlepszych programów LLM w Kalifornii, nasz program nauczania LLM stymuluje krytyczne myślenie i praktyczne rozwiązywanie problemów, a także zapewnia solidne podstawy amerykańskiego prawa.... [-]

Stany Zjednoczone South Los Angeles
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku