Przeczytaj oficjalny opis

USC Gould to elitarna szkoła prawnicza zajmująca się doskonałością akademicką. Nasz sukces składa się z światowej klasy wykładowców, zwartego i różnorodnego ciała studenckiego, dobrze położonego kampusu, interdyscyplinarnego programu nauczania oraz sieci absolwentów wspierających.

Wydział jest uznawany w kraju ze względu na swoje stypendium w wielu dziedzinach, interdyscyplinarny nacisk, służbę publiczną i przywództwo w zawodzie. Nasz mały rozmiar klasy i niski stosunek liczby profesorów do studentów tworzą intymne i koleżeńskie środowisko uczenia się.

Założona w 1900 roku USC Gould była pierwszą szkołą prawniczą w południowej Kalifornii. Od najwcześniejszych dni szkolnych zapisywaliśmy kobiety i studentów kolorowych. Dziś utrzymujemy jedną z najbardziej zróżnicowanych populacji studentów prawa i przyjmujemy studentów z całego świata. Stwarza to środowisko, które sprzyja szerokiemu zakresowi perspektyw i doświadczeń.

Nasza lokalizacja w Los Angeles zapewnia studentom ogromne możliwości na jednym z najlepszych rynków prawniczych i najbardziej ruchliwych sądów w Stanach Zjednoczonych.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

University of Southern California USC Gould School of Law

Dwuletni Master of Laws (LLM) w USC Gould pozwala ci spędzić rok na zapoznawaniu się z amerykańskim systemem prawnym i legalnym angielskim przed zapisaniem się na całoroc ... [+]

Dwuletni tytuł Master of Laws (LLM)

Dwuletni mistrz prawa (LLM) w USC Gould pozwala ci spędzić rok na nauce podstawowych elementów amerykańskiego systemu prawnego i opanowaniu legalnego angielskiego przed rocznym studiowaniem LLM.

W ciągu pierwszego roku otrzymasz wykształcenie akademickie z zakresu czytania i rozumienia tekstu prawniczego, briefingu na temat spraw sądowych, analizy prawnej i innych elementów, a jednocześnie doskonalisz swoje umiejętności językowe. Małe, spersonalizowane zajęcia dają możliwość dostosowania się do życia w USA i uczestniczenia w USC.

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku, otrzymasz certyfikat z amerykańskich studiów prawniczych i zostanie zapisany do programu USG Gould's LLM.... [-]

Stany Zjednoczone South Los Angeles
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Southern California USC Gould School of Law

Dla osób z wykształceniem prawniczym spoza USA, zdobądź fundamentalne zrozumienie prawa amerykańskiego w naszym rocznym LLM (Master of Laws). Studenci mogą ukończyć specj ... [+]

Master of Laws (LLM) Stopień

Nasz Master of Laws (LLM) koncentruje się na amerykańskim systemie prawnym dla prawników z wykształceniem międzynarodowym.

Pełny etat, roczny LLM jest idealny dla międzynarodowych:

prawnicysędziowieurzędnicy państwowiprokuratorzykorporacyjny radca prawnybankowcyniedawni absolwenci prawaSpecjalistyczny magister prawa (LLM) w międzynarodowym biznesie i prawie gospodarczym

Ten nowy specjalistyczny LLM pomoże uczniom zrozumieć prawa i polityki, które kształtują międzynarodowy handel i handel z perspektywy globalnej .

Kursy obejmą tematy z organizacji biznesowych, globalnej polityki regulacyjnej, polityki handlu międzynarodowego i międzynarodowych transakcji handlowych.... [-]

Stany Zjednoczone South Los Angeles
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

University of Southern California - Campus Tour

Is the U.S. bar exam right for you?

LLM Degree Career Opportunities

Admit Day at USC Gould School of Law