University of Pittsburgh School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Pittsburghu jest związany stanem uniwersytet badawczy, założony w Akademii Pittsburgh w 1787. Pitt jest członkiem Stowarzyszenia uniwersytetów amerykańskich (AAU), który obejmuje 62 wybitny doktora-przyznania instytucji badawczych w Ameryce Północnej.

Poniższe statystyki obejmują kampus Pittsburgh, jak również regionalne kampusy Pitta w Bradford, Greensburg, Johnstown i Titusville.

Założona w 1787 roku, University of Pittsburgh jest jedną z najstarszych instytucji szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych. Pitt ludzie pokonali polio, odblokowany tajemnice DNA, światowym liderem w dziedzinie przeszczepiania narządów i pionierem telewizor i cięższe od powietrza lot, wśród wielu innych osiągnięć.

Pitt regionalne kampusy w Bradford, Greensburg, Johnstown i Titusville oferują zalety i środowiska humanistycznych uczelni wraz z zasobów i prestiżu poważnej uczelni badawczej.

Rankingi reputacji

Pitt jest jednym z najlepszych instytucji narodu kształcenia studiów, zgodnie z Princeton Review w 2015 edycji rocznego przewodnika uczelni, najlepiej 379 Colleges.

Globalnie, Pitt jest wśród 100 najlepszych uczelni, zgodnie z światowym rankingu w 2014 roku przez The Times Higher Education.

Na 10 lat z rzędu (2015), Kiplinger Prywatny Finanse zajmuje Pitt plasuje się najwyższym wśród wszystkich uczelni wartości publicznych i uniwersytetów w Pensylwanii.

Pitt plasuje nr 22 na świecie, wśród 2000 szkół wyższych i uniwersytetów na jakość i ilość swoich publikacji naukowych, według statystyk opublikowanych przez 2013-14 w Rankingu Uczelni Akademickich Wydajność Research Laboratory. Pitt umieszczone 16th kraju i 7 wśród amerykańskich uczelniach publicznych.

W uznaniu jego silne zaangażowanie na rzecz zaangażowania gospodarczego, Pitt został wyznaczony w 2014 roku jako Innowacji i Uniwersytetu Ekonomicznego Prosperity przez Stowarzyszenie oraz uniwersytetami Land-dotacje.

Pitt plasuje się wśród dwóch najlepszych amerykańskich uniwersytetów i No. 4 wśród uniwersytetów na świecie w 2013 edycji naukowca "najlepszych miejsc pracy w Academia" badania.

Pitt jest także jedynym Pensylwania uczelni publicznej lub uniwersytet zawarte w Princeton Review-USA Today narodowej "Best Value Colleges do 2014" listy, na podstawie jakości naukowej, kosztów i pomocy finansowej.

Wywołanie Pitt "światowej klasy uniwersytet badawczy" o "dążeniu do doskonałości," Bliski członkowskie Komisji o szkolnictwie wyższym raporcie akredytacji we wrześniu 2012 reaccredited Uniwersytet na okres 10 lat, bez kwalifikacji, maksymalny dopuszczalny czas na rozszerzenie akredytacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

LL.M. Stopień

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Pittsburgh

Uniwersytet Mistrza Pittsburgh ustawodawstw (LL.M.) Program dla zagranicznych absolwentów zapewnia prawo osoby, które ukończyły prawników ich wykształcenie prawnicze poza terytorium Stanów Zjednoczonych z możliwości studiowania wspólnego prawa w Stanach Zjednoczonych. [+]

Uniwersytet Mistrza Pittsburgh ustawodawstw (LL.M.) Program dla zagranicznych absolwentów zapewnia prawo osoby, które ukończyły prawników ich wykształcenie prawnicze poza terytorium Stanów Zjednoczonych z możliwości studiowania wspólnego prawa w Stanach Zjednoczonych. Studenci realizować swoje cele przy pomocy zgranym wspólnoty inteligentnych i energicznych uczonych, którzy są w czołówce krajowych i międzynarodowych badań prawnych i stypendium. Uniwersytet w Pittsburghu oferuje ogólne LL.M. stopnia, że ​​daje studentom swobodę i elastyczność, aby wybrać swoje kursy z pełnym programem nauczania szkoły prawa jest. Studenci mogą skupić swoją zajęć na danym obszarze, lub mogą wziąć uogólnione podejście i zawierać wiele obszarów tematycznych. Tak czy inaczej, personel cíle jest tutaj, aby pomóc w opracowaniu odpowiednich metod pracy dostosowanych do potrzeb każdego ucznia. Interakcje z uczniami US JD jest integralną rozumienia prawa amerykańskiego, a do pełnego udziału w życiu społecznym i intelektualnym szkoły prawniczej. LL.M. Program pozwala studentom uczyć się system prawny USA i instytucje obok studentów JD. Międzynarodowe Towarzystwo Prawo (ILS) bierze również aktywny udział umieścić wydarzenia wraz społeczne dla LL.M. a studenci JD, aby mieszać i tworzyć związki poza szkołą. Korzyści Jedną z unikalnych korzyści naszego LL.M. Program jest to, że mamy własny profesjonalny specjalista pisania, który pracuje indywidualnie z naszym LL.M. studentów, sprawdzać ich prace pisemne i uczyć ich, jak formułować jasne i skuteczne angielsku. Pracujemy również trudno umieścić LL.M. studentów w stażach po studiach pasujących do ich zawodowych zainteresowań i potrzeb. Przeszłość LL.M. staż staże obejmowały PPG Industries, Bayer, Alcoa, HJ Heinz Co., oraz lokalne kancelarie prywatne i organizacje zawodowe. W przeciwieństwie do większości LL.M.... [-]

Filmy

Online LL.M. Virtual Open House