University of Miami School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Miami Szkoła Prawa Law 's niezwykłe podróży od małych początków do jednej z wiodących szkół prawa w kraju jest jednym z fascynujących historii edukacji prawniczej. Szkoła Prawa rozpoczęła się od małej klasy kończącej czternaście studentów ponad trzy czwarte wieku temu. Ale jego ambicje były zawsze duże, a ich sukces pasował do tych ambicji.

Dzisiaj prawo Miami jest jedną z wiodących instytucji edukacji prawniczej. Członkowie Wydziału są liderami w swoich dziedzinach naukowych i zawodowych, które przynoszą korzyści wysoce utalentowanym i różnorodnym studentom poprzez bogaty i wymagający program nauczania oraz szeroki wachlarz możliwości szkolenia zawodowego. Ponad 17 000 absolwentów ćwiczyjących w Stanach Zjednoczonych iw prawie osiemdziesięciu krajach na całym świecie - we wszystkich dziedzinach praktyki z prawa korporacyjnego do publicznego, w dużych firmach, w prywatnych praktykach, w administracji rządowej lub jako jedyni praktycy - może świadczyć o doskonałości edukacji, którą otrzymali.

Sukces Miami Law zwiększa swoją lokalizację w Miami, bramę do obu Ameryk. Program nauczania wzbogacony jest przez wkłady adwokatów zaangażowanych w rodzaj zaawansowanej praktyki prawniczej, która wymaga dużego obszaru miejskiego, co stwarza ekscytujące możliwości aktywnego zaangażowania kadry nauczycielskiej i studentów poprzez działania pro bono i staże kliniczne w społeczności lokalnej. Imigracja, etyka biznesu, stosunki międzyludzkie i rozwój gospodarczy w globalnej gospodarce należą do współczesnych problemów, które UM współpracuje z uczniami, aby rozwiązać problem.

Ponadto, wyjątkowa różnorodność rasowa, etniczna i językowa Miami oferuje dodatkowe zalety niedostępne w innych obszarach. Obszar metropolitalny uosabia rodzaj pluralistycznego środowiska, który w nadchodzących latach charakteryzuje większość Stanów Zjednoczonych. Gospodarka lokalna i życie społeczne są ściśle powiązane z handlem międzynarodowym, imigracją i turystyką, zacierając linię między lokalnymi i międzynarodowymi, w sposób emocjonalny w zglobalizowanym świecie. Globalna globalizacja Miami ma wyraźne wyobrażenie Północ-Południe, ale handel - podobnie jak Ameryka Łacińska i Karaiby - jest związany z gospodarką Kanady, Europy i Azji.

Z szeregiem korzyści społecznych i edukacyjnych Uniwersytet w Miami School of Law zapewnia studentom niezrównane przygotowanie do wykonywania zawodu.

Lokalizacje

Tampa

Address
1311 Miller Rd, Coral Gables,
33146 Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium