University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O UH Mānoa

Założony w 1907 roku University of Hawai'i w Mānoa (UH Mānoa) jest flagowym kampusem University of Hawai'i System. Wybrany kierunek, studenci i wykładowcy pochodzą z całego kraju i całego świata, aby skorzystać z wyjątkowych możliwości badawczych UH Mānoa, zróżnicowanej społeczności, rankingu w rankingu I ligi sportowej i pięknego krajobrazu. Konsekwentnie klasyfikowany jako "najlepsza wartość" wśród amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów, nasi uczniowie zdobywają silną edukację w przystępnej cenie.

O Honolulu, HI

Honolulu jest największym miastem w stanie Hawai'i, a także domem dla State Capitol. Honolulu, co oznacza "osłonięty port" lub "zatokę chronioną", zostało założone już 2000 lat temu. Miasto zostało uznane za główne centrum Hawajów w połowie XIX wieku. Hawai'i stało się państwem Aloha w 1959 r., Kiedy to zostało formalnie przyjęte do Związku jako państwo 50.

Dziś Honolulu jest jednym z najbezpieczniejszych miast Ameryki z wieloma unikalnymi cechami i cechami. Jest domem dla jedynego królewskiego pałacu w Ameryce i jest znany z tropikalnego klimatu, bujnego zielonego krajobrazu, zróżnicowanej populacji i ducha wspólnoty znanego jako aloha.

Nasza misja

Szkoła Prawa im. Williama S. Richardsona jest kolektywną, wielokulturową społecznością przygotowującą studentów do doskonałości w praktyce prawa i związanych z nią karier, które wspierają sprawiedliwość i rządy prawa.

Rozwijamy wysoko wykwalifikowanych, etycznych specjalistów poprzez doskonałość w nauczaniu, stypendium i usług publicznych.

Obejmujemy różnorodność i wartości Hawai'i oraz uznajemy szczególną odpowiedzialność za nasze państwo i region Pacyfiku.

Prowadzimy w zakresie prawa ochrony środowiska, prawa hawajskiego i pacyficzno-azjatyckich studiów prawniczych.

Akredytacja

Szkoła Prawa im. Williama S. Richardsona na Uniwersytecie Hawai'i w Mānoa została akredytowana przez Radę Sekcji Edukacji Prawnej i przyjęć do palestry Amerykańskiej Rady Adwokackiej od 1982 roku. Można skontaktować się z Sekcją Edukacji Prawniczej na 321 North Clark Street, Chicago, IL 60610 lub telefonicznie pod numerem (312) 988-6738. The Law School jest członkiem Stowarzyszenia Amerykańskich Szkół Prawa (AALS) od 1989 roku.

Lokalizacje

Honolulu

Address
Dole Street,2515
96822 Honolulu, Hawaje, Stany Zjednoczone