University of Baltimore School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Baltimore School of Law zapewnia rygorystyczną edukację praktyczną, łącząc zajęcia doktrynalne, intensywne instrukcje pisania, renomowane kliniki w kraju i naukę w społeczności, aby zapewnić, że jej absolwenci są wyjątkowo dobrze przygotowani do wykonywania zawodu prawniczego.

Na University of Baltimore School of Law nauczysz się doktryny, perspektywy i umiejętności poprzez tradycyjne studia, a także kursy kliniczne i prawnicze. Twoje wykształcenie prawnicze wzbogaca praca w czasopismach i członkostwo w organizacjach studenckich i rządzie, a także uczestnictwo w ośrodkach zajmujących się sprawami lokalnymi, krajowymi i globalnymi.

Jako absolwent tej uczelni będziesz wyjątkowo dobrze przygotowany do wykonywania zawodu prawnika, analizując zagadnienia prawne klientów, wygłaszając ustne i pisemne wystąpienia przed sądami i organami administracji oraz działając na rzecz pozytywnych zmian w wielu kwestiach. Absolwenci School of Law zajmują ważne stanowiska publiczne, wielu z nich jako prawnicy i sędziowie, zmieniając życie swoje i innych poprzez zawód prawnika.

Lokalizacje

Baltimore

Address
North Charles Street,1401
21201 Baltimore, Maryland, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium