University of South Wales Online Programmes through UNICAF

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

UNICAF współpracuje z Uniwersytetem Południowej Walii, aby zaoferować różne kursy.

Test Uniwersytet Południowej Walii jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii, oferującym więcej możliwości i lepsze perspektywy dla studentów. Uniwersytet prowadzi agendę w wielu gałęziach przemysłu z Wydziałami, w tym:

  • Business and Society
  • Informatyka, Inżynieria i Nauka
  • Przemysł twórczy
  • Nauki biologiczne i edukacja
UNICAF jest częścią organizacji oświatowej (EDEX), która posiada kampusy i centra nauki w międzynarodowych lokalizacjach, w tym na Cyprze, w Grecji, w Rumunii, Chinach i Afryce. UNICAF współpracuje z wieloma dobrze znanymi partnerami, takimi jak Uniwersytet Południowej Walii w zakresie edukacji ponadnarodowej.

Partnerstwo między Uniwersytetem Południowej Walii a UNICAF łączy zasoby i możliwości obu organizacji w celu oferowania innowacyjnych rozwiązań i programów nauczania, które są dostarczane w pełni online z myślą o potrzebach wielu specjalistów.

UNICAFUNICAF jest jednym z najbardziej szczodrych programów stypendialnych. Program wspiera uczniów zamieszkałych w Afryce i oferuje możliwość studiów nad programami internetowymi oferowanymi wspólnie z Uniwersytetem Południowej Walii po znacznie niższych kosztach.

Głównym celem Programu Stypendialnego UNICAF jest uatrakcyjnienie edukacji dla studentów z Afryki i umożliwienie studentom Afryki kontynuowania zaawansowanych studiów akademickich i uzyskania uznanych kwalifikacji międzynarodowych.

Oferowane programy mają silny fokus zawodowy i zawodowy, dostarczany z międzynarodową perspektywą, aby zapewnić, że studenci są przygotowani do pracy na globalnym rynku i otrzymują zwrot z inwestycji edukacyjnych. UNICAF, jako partner dostarczający on-line z Uniwersytetu Południowej Walii, udostępnia programy Uniwersytetu dostępne online lub za pośrednictwem Wspieranego Otwartego Nauki, zapewniając nowoczesne środowisko edukacyjne i osobisty student i naukę akademicką oraz wsparcie.

Partnerzy mają bogate doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości, innowacyjnych metod nauczania i kształcenia oraz zapewniając stały rozwój zawodowy, który jest istotnym elementem europejskiej strategii w celu zapewnienia wysokiej jakości doświadczenia ONZ w klimacie oszczędności i silnej presji budżetowej.

Uniwersytet Południowej Walii odpowiada za jakość akademicką programów i nagradza stopnie naukowe.

UNICAF
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Health MSc » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Llm (prawnik)

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 25 więcej

Kurs LLM z University of South Wales oferuje elastyczne podejście do studiów podyplomowych, w których można dopasować program Master do własnych potrzeb i aspiracji zawodowych. Możesz zbadać szeroki zakres zagadnień prawnych, w tym prawo handlowe, międzynarodowe prawo handlowe, prawo konkurencji, prawo pracy i prawo własności intelektualnej. [+]

LLM (Master of Laws)

Kurs LLM z University of South Wales oferuje elastyczne podejście do studiów podyplomowych, w których można dopasować program Master do własnych potrzeb i aspiracji zawodowych. Możesz zbadać szeroki zakres zagadnień prawnych, w tym prawo handlowe, międzynarodowe prawo handlowe, prawo konkurencji, prawo pracy i prawo własności intelektualnej.

Cele edukacyjne

Kurs ma na celu:

Zapewnienie zaangażowania w teoretyczne i bieżące kwestie debaty na temat aktualnych, najnowocześniejszych obszarów w trosce. Opracowanie zaawansowanej wiedzy prawnej w celu zapewnienia rygorystycznej analizy kluczowych obszarów współczesnego prawa i praktyki Opracowanie umiejętności niezbędnych do radzenia sobie z prawnymi zasadami odnoszącymi się do odpowiedniej dziedziny prawa oraz umiejętnością analizy i krytyki tych zasad w kontekście praktycznym i akademickim. Umieść te badania w odpowiednich ramach pojęciowych przy użyciu szeregu dyscyplin akademickich i spostrzeżeń. Rozwijaj umiejętności niezbędne do korzystania z szeregu dokumentów prawnych i politycznych, w tym źródeł pierwotnych i wtórnych z Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i innych jurysdykcji prawnych. Opracowanie umiejętności badawczych niezbędnych do uczestnictwa w projekcie lub innych zadaniach zawodowych, wymagających rozpowszechnienia wiedzy, zrozumienia, stosowania, oceny, analizy i syntezy w odpowiednim obszarze prawa. Zapewnij możliwość skoncentrowania się na współczesnych i ewentualnie kontrowersyjnych obszarach prawa i rozwoju polityki, aby móc prowadzić debatę informacyjną. Ścieżka ... [-]

Filmy

UNICAF - is by your side on the road to success

Build your brilliant future you've always dreamed of!

Kontakt
Adres lokalizacji
1745 Broadway
New York, New York, 10019 US
Adres lokalizacji
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athens, Central Athens, GR
Adres lokalizacji
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

Bucharest, Bucharest, 060754 RO
Adres lokalizacji
Kemp House, 152 City Road
London, England, EC1V 2NX GB
Adres lokalizacji
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Cairo, Cairo Governorate, EG
Adres lokalizacji
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Greater Accra Region, GH
Adres lokalizacji
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe,

Lilongwe, Central Region, MW
Adres lokalizacji
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Port Louis District, MU
Adres lokalizacji
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, NG
Adres lokalizacji
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadishu, Banaadir, SO
Adres lokalizacji
Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters),
Longacres

Lusaka, Lusaka Province, ZM
Adres lokalizacji
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Governorate, JO
Adres lokalizacji
Cyprus Online, CY
Adres lokalizacji
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusaka Province, ZM