University of Southern California Gould School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O University of Southern California

Uniwersytet Południowej Kalifornii jest jednym z największych na świecie prywatnych uczelni badawczych. Instytucja kotwicy w Los Angeles i światowym centrum sztuki, technologii i handlu międzynarodowego, USC jest jednym z liderów w rekrutacji międzynarodowych studentów i oferuje szerokie możliwości staży i studiów za granicą. Dzięki silnej tradycji integracji edukacji liberalnej i zawodowe, USC sprzyja żywą kulturę służby publicznej i zachęca uczniów do przekraczania granic akademickich, jak i geograficznych w ich dążeniu do wiedzy.

O USC Gould School of Law

USC Gould School of Law oferuje premier między profesjonalną edukację zmotywowanych studentów przygotowujących się do kariery, która obejmie w nadchodzących dziesięcioleciach. Jako prawnicy nadal rozwijać, żadna szkoła nie jest w lepszej pozycji, aby zapewnić wykształcenie, które będzie platformą dla następnego pokolenia prawników, którzy będą ćwiczyć na scenie światowej. Zawód prawnika jest dynamiczna, a Prawo USC zawsze brane dumę w dostosowaniu swoich metod, aby zapewnić edukację prawną dostosowaną do potrzeb obecnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu jego silne zobowiązania rdzenia.

Zapraszamy do jedynej w swoim rodzaju stopnia za wybitne międzynarodowych zawodów prawniczych i absolwentów prawa.

USC jest pierwszą uczelnią prawa oferującą prawo magistra prawa online (LL.M.) z możliwością uzyskania dyplomu ukończenia studiów z prawa handlowego, zgodności z prawem lub branży rozrywkowej; Oba te kwalifikacje można ukończyć online w zaledwie trzech semestrach. Zarejestrować się w USC i dowiedzieć się o systemie prawnym USA ze swojego zakątka świata.

hero04

5 powodów, dla których warto wybrać USC dla swojego LL.M. Lub certyfikatu

Decydując gdzie realizować swoje LL.M. może być jedną z najważniejszych decyzji w swojej karierze. Jako prawnicy staje się coraz bardziej zglobalizowanym, zdobywając USA magistra U. z USC udowadnia, że ​​można celować w wielojęzycznym otoczeniu. Oprócz stałej stopy zwrotu z inwestycji, że ceniona USC kwalifikacje został znany do zaoferowania, zalecamy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 1. Globalny Law School Reputacja
  Z wybitnym 100-letniego dziedzictwa przywództwa i doskonałości, USC Gould School of Law na pewno jest wysoce selektywne i uznawana za jedną z najlepszych szkół prawniczych na świecie.
 2. Zasoby dla studentów zagranicznych
  Absolwent i międzynarodowe programy (G & IP) Biuro oferuje pełny zespół wyspecjalizowanych pracowników, którzy zapewniają studentom z pomocą jeden-na-jeden związanej z rejestracją kursu, wsparcia, doradztwa naukowego rozwoju kariery i więcej.
 3. Stymulowanie Learning Environment
  Nasze kursy będzie wyzwaniem być lepszym myślicielem, tak jak lubisz koleżeństwa i wzajemnego ambicji z jednymi z najjaśniejszych umysłów studentów pochodzących ze sobą z różnych krajów, takich jak Kuwejt, Brazylii, Włoch, Francji, Salwadorze, na Filipinach, Nowej Zelandii, Gwatemala, Jordanii, Meksyku, Ugandzie, Wielka Brytania i Chiny.
 4. Prawo Lato & English Program
  USC oferuje opcjonalny, wzbogacając cztery tygodnie letni program na kampusie, który zapewnia doskonałe przygotowanie do LL.M. Program ten stanowi wprowadzenie do systemu prawnego Stanów Zjednoczonych, a także zwiększa swoją biegłość w języku angielskim i dostarczanie niezapomniane doświadczenie życiowe.
 5. Rodzina Worldwide Trojan
  absolwenci prawa USC łącznie ponad 10,000 worldwide. USC ma silną pozycję globalnego, i to widać w tym, że nasi studenci prawa pochodzą z najlepszych uniwersytetów na całym świecie, z imponującymi referencjami. Każdego roku, ponad 8000 zagranicznych studentów przyłączyć USC z ponad 100 różnych krajów. Około 25% naszych absolwentów są studenci zagraniczni.

Gdzie USC Prawo Grads działa?

Nasi absolwenci pracują na całym świecie w kancelariach prywatnych, agencji rządowych, firm interesu publicznego i korporacji. Oni są:

 • Liderzy biznesu, prawa i rządu
 • Partnerzy w największych kancelariach
 • Dyrektorzy i prezesi firm wielomiliardowe
 • Liderzy ruchów praw obywatelskich

USC Gould School of Law, a nasi studenci mają globalny zasięg.

uscmap

Rankingi

Miejsce # 19 Najlepszy Law School
USC zalicza się do 25 najlepszych "Krajowe uniwersytety" w Stanach Zjednoczonych
USC plasuje się jeden z najlepszych uniwersytetów Międzynarodowej Studenta

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Akredytacje

USC is regionally accredited by the Western Association of Schools and Colleges (WASC).
USC Gould School of Law is accredited by the American Bar Association (ABA).

Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Health Certificates »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat Prawo biznesu online

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Wzrost światowego handlu jest szybko czyni prawa amerykańskiego języka międzynarodowego biznesu. Zarabianie wyłącznego poświadczenia USC może zwiększyć rynkową studenta z najlepszych międzynarodowych pracodawców poszukujących tej wyjątkowej specjalizacji. Certyfikat ten jest dostępny zarówno dla Stanów Zjednoczonych i międzynarodowych zawodów prawniczych. [+]

USC Online Business Law Certyfikat jest otwarta zarówno dla międzynarodowych studentów i absolwentów krajowych JD, którzy mogą stosować prawo gospodarcze w ich karierze.

Program ten certyfikat może zostać zrealizowane jako samodzielny program lub zawarte w LL.M. Wymagane zajęć specjalizować swój stopień.

Gdy zdobędziesz certyfikat podyplomowe w zakresie prawa gospodarczego online w USC, to sygnały dla pracodawców, że masz wiedzę i umiejętności praktycznych z aspektów organizacyjnych i finansowych do czynienia podejmowania i negocjacji ważnego kontraktu na dostarczanie najwyższej klasy usługi doradztwa prawnego w kontekście biznesowym.

Wzrost światowego handlu jest szybko czyni prawa amerykańskiego języka międzynarodowego biznesu. Zarabianie wyłącznego poświadczenia USC może zwiększyć rynkową studenta z najlepszych międzynarodowych pracodawców poszukujących tej wyjątkowej specjalizacji. Certyfikat ten jest dostępny zarówno dla Stanów Zjednoczonych i międzynarodowych zawodów prawniczych.... [-]


Certyfikat zgodności online

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Certyfikat zgodności online USC jest dostępny zarówno dla studentów zagranicznych, jak i dla krajowych absolwentów JD, którzy koncentrują się na karierze zgodnej z przepisami. Może być ukończony jako samodzielny program lub w połączeniu z LL.M. zajęć, aby specjalizować swój stopień. [+]

Certyfikat USC Online Compliance może zapewnić studentom z zagranicy i krajowym absolwentom JD zaawansowaną wiedzę na temat zgodności, gotową do zastosowania w różnych dziedzinach.

Może być ukończony jako samodzielny program lub w połączeniu z LL.M. zajęć, aby specjalizować swój stopień.

Program ma na celu wyposażenie studentów w zaawansowaną wiedzę na temat przepisów i problemów związanych z przestrzeganiem przepisów, w szczególności w zakresie opieki zdrowotnej, zasobów ludzkich i zgodności z przepisami. Zdobycie certyfikatu z USC Gould School of Law może sprawić, że staniesz się bardziej profesjonalnym profesjonalistą i pomożesz awansować w szeregach tej rozwijającej się branży.... [-]


Prawo dotyczące rozrywki online i certyfikat branżowy

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Certyfikat USC online Entertainment and Industry Certificate jest dostępny zarówno dla studentów zagranicznych, jak i krajowych absolwentów JD, którzy chcą rozpocząć karierę w branży rozrywkowej o szybkim tempie. [+]

USC online Certificate in Entertainment Law and Industry jest przeznaczony dla krajowych absolwentów JD i studentów zagranicznych, którzy chcą rozpocząć legalną karierę w przemyśle rozrywkowym.

Program certyfikatów można ukończyć jako samodzielny program lub w połączeniu z LL.M. zajęć, aby specjalizować swój stopień.

Dzięki swojemu korzeniom w Los Angeles, stolicy rozrywki na całym świecie, certyfikat prawny dotyczący rozrywki ma na celu dostarczenie specjalistycznej wiedzy prawnej na wysokim poziomie, aby mógł się rozwijać w filmach, telewizji lub mediach.

Program Prawo Rozrywki i Certyfikat Przemysłu Wymagane kursy (12 punktów) Kurs Godziny kredytowe LAW 603 organizacji biznesowych 4 PRAWO 710: Projektowanie kontraktu 2 PRAWO 527: Własność intelektualna: prawa autorskie 2 PRAWO 551: Własność intelektualna: znak towarowy 2 PRAWO 522: Prawo rozrywkowe i przemysł 2 ... [-]

Magister prawa (LLM)

Online Masters of Law (LLM)

Online W pełnym wymiarze godzin 3 semestry September 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

[+]

1

[-]

Kontakt
Adres lokalizacji
University of Southern California Gould School of Law
699 Exposition Blvd

Los Angeles, California, 90089 US