UNH Franklin Pierce School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Społeczność studentów i uczonych

Szkoła Prawa Uniwersytetu New Hampshire jest kameralną, innowacyjną szkołą prawniczą, zaangażowaną w rozwijanie studentów, którzy lubią wyzwania od pierwszych chwil orientacji, uczą się w praktyce i są gotowi dołączyć do grona absolwentów, którzy są globalnymi liderami w zakresie własności intelektualnej, ogólnej praktyki, interesu publicznego i sprawiedliwości społecznej, a także handlu i technologii.

Nasz program Legalnej Rezydencji umożliwia studentom pracę w ich dziedzinach zainteresowania do pełnego semestru podczas otrzymywania punktów, a nasz program Daniel Webster Scholar jest jedyną praktyką opartą na praktyce egzaminacyjnej w kraju. Nasza lokalizacja w Concord, stolicy New Hampshire i nasz status jedynej szkoły prawniczej w stanie, oferuje także wiele doświadczeń z zakresu bono , externship i Federal Work Study. Ustawa UNH stale aktualizuje swoją technologię i programy, aby absolwenci byli przygotowani do wykonywania dzisiejszego prawa.

Nasz wydział składa się z praktyków doświadczonych w ich dziedzinach zainteresowania. Niewielki stosunek studentów do kadry akademickiej sprzyja współpracy i kolegialności. Od czasu założenia w 1973 roku, Franklin Pierce Law Center, obecnie Wyższa Szkoła Prawa w New Hampshire, jest światowym liderem innowacyjnej edukacji prawnej. Nasze obszary zainteresowań pomagają kształtować twoją przyszłą praktykę: Własność intelektualna może pochwalić się największą w branży wydziałem w pełnym wymiarze godzin, a nasza biblioteka IP jest największą w kraju; Handel i technologia obejmuje ostry nacisk na e-Prawo; natomiast interes publiczny i sprawiedliwość społeczna szkoli studentów w zakresie świadczenia usług prawnych dla wszystkich osób ze wszystkich środowisk.

Studenci studiują w zgranym, kooperatywnym środowisku. Program kładzie nacisk na intensywne, oparte na praktyce podejście obejmujące wiele możliwości praktycznego uczenia się. Nasza rozległa sieć absolwentów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie zapewnia nieograniczone możliwości absolwentom poszukującym zatrudnienia.

Akredytowane przez American Bar Association, UNH Law znajduje się w Concord w stanie New Hampshire, siedzibie organów ustawodawczych państwa, urzędów państwowych, a także lokalnych, stanowych i amerykańskich sądów federalnych. Concord znajduje się w odległości godziny jazdy od Bostonu i znajduje się niecałą godzinę drogi od gór, jezior i Oceanu Atlantyckiego.

Lokalizacje

Zgoda

UNH College of Law

Telefon
603-513-5300