UNH Franklin Pierce School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Społeczność studentów i uczonych

Praktyczne podejście do edukacji prawnej University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law wraz z obszernym i innowacyjnym programem nauczania gwarantuje, że studenci ukończą szkołę i staną się liderami w swojej dziedzinie.

Na przykład Międzynarodowy Instytut Transferu Technologii zapewnia studentom praktyczne uczenie się i możliwość przyczynienia się do przełomowych odkryć naukowych na całym świecie, współpracując z organizacjami takimi jak Bank Światowy, Światowa Organizacja Własności Intelektualnej, Departament Handlu Stanów Zjednoczonych i Światowa Organizacja Zdrowia. Studenci w Klinice Własności Intelektualnej i Transakcji pomagają klientom w przedsięwzięciach biznesowych, w tym strategii i realizacji IP, transakcjach biznesowych i licencjonowaniu.

LL.M. a studenci studiów magisterskich są szkoleni w zakresie technik pisania i badań prawnych, tak jak to ma miejsce w USA, i mają pełny dostęp do szkolnego programu sukcesów akademickich, w tym możliwość przystąpienia do wstępnego egzaminu adwokackiego - testu, który wszyscy amerykańscy prawnicy muszą zdać na praktykę - oraz oddany członek wydziału, który wspiera przygotowanie do legalnej klasy i do egzaminu adwokackiego.

Małe rozmiary UNH Franklin Pierce zapewniają LL.M. a studenci Mistrza mają dostęp do swoich profesorów, a wykładowcy poznają każdego ucznia w swoich klasach. Więzy te tworzą wyjątkowe doświadczenie akademickie i zapewniają LL.M. studenci mogą tworzyć silne sieci społecznościowe i zawodowe, które rozwijają się znacznie po ukończeniu studiów.

Po ukończeniu studiów studenci dołączają do globalnej sieci absolwentów z ponad 80 krajów, którzy wiodą prawo i politykę w zakresie własności intelektualnej w krajach takich jak Argentyna, Nigeria i Tajwan, a także do globalnych gigantów technologicznych, najlepszych firm prawniczych i krajowych biur własności intelektualnej.

UNH Franklin Pierce School of Law oferuje hojne, częściowe czesne stypendia dla wykwalifikowanych studentów w naszych programach kształcenia stacjonarnego i na odległość. Kandydaci są rozpatrywani na stypendia na podstawie przeglądu ich wniosku o przyjęcie. Nie ma osobnego procesu ubiegania się o stypendia, ale studenci powinni zaznaczyć we wniosku, że chcieliby zostać uwzględnieni w funduszu stypendialnym.

Akredytowana przez American Bar Association, UNH Franklin Pierce School of Law znajduje się w Concord, New Hampshire, gdzie znajduje się ustawodawca stanowy, urzędy stanowe, a także lokalne, stanowe i amerykańskie sądy federalne. Concord znajduje się zaledwie godzinę jazdy od Bostonu, a my znajdujemy się niecałą godzinę drogi od gór, jezior i Oceanu Atlantyckiego. US News and World Report plasuje New Hampshire na drugim miejscu pod względem życia i na trzecim miejscu pod względem bezpieczeństwa w Stanach Zjednoczonych.

Link do strony: https://law.unh.edu/admissions/graduate-admissions

Lokalizacje

Zgoda

UNH College of Law

Telefon
603-513-5300

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium