University of North Carolina School of Law

School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNC School of Law została założona w 1845 roku i jest częścią Uniwersytetu Północnej Karoliny w Chapel Hill, pierwszego uniwersytetu państwowego obsługiwane narodu. Szkoły został zatwierdzony przez American Bar Association od 1928 roku.

Karolina Prawo przygotowuje wybitni prawnicy i przywódcy służyć ludziom i instytucjom North Carolina, narodu i świata. Domem dla wielu ośrodków i inicjatyw, szkoła oferuje duże doświadczenie w prawach obywatelskich, bankowości, prawa ochrony środowiska, własności intelektualnej, prawa przedsiębiorczości i papierów wartościowych, studia krytyczne, upadłości i zapytania konstytucyjnego.

UNC School of Law chce być wielka szkoła prawa publicznego. Pod tym celu prowadzi czterokrotny misję:

Aby przygotować wybitnych prawników i liderów w barze, na ławce, wszystkich ustawień prawa publicznego i prywatnego i administracji publicznej, Aby krajowym i międzynarodowym znaczący wkład prawnych i politycznych poprzez ambitny plan badań i nauki, Zaszczepić wartości etycznych przez całe życie, poświęcenie dla sprawy sprawiedliwości i trwałego zaangażowania w pro bono i usług publicznych oraz Służyć prawników, ludzi i instytucje Północnej Karolinie, narodu i świata.

Dla wymagających, wysokie studentów kalibru, UNC School of Law często jest idealnym wyborem. Nasi studenci naliczane najniższy dług wśród absolwentów każdej góry w rankingu prawa szkoły - prywatnym lub publicznym - i kiedy opuszczają nasz słynny piękny kampus, robią tak pewni i opartych na zasadach zwolenników sprawiedliwości.

Nasi absolwenci pracują z wyróżnieniem na całym świecie, oraz w Północnej Karolinie, nie szkoła ma więcej absolwentów w pozycji wyeksponowany niż Carolina ustawy. Liczymy wiele krajowych sławy ekspertów prawnych i czołowych badaczy wśród naszych wykładowców, którzy wiedzą, że głębokie, funkcjonalne i dopracowany rozumienie prawa musi towarzyszyć opanowanie praktycznych umiejętności prawniczych.

Dlatego, że są w stanie Oferujemy około 250 rocznych stypendiów, W sumie ponad 2 miliony dolarów, zachęcamy wszystkich przyszłych studentów do badań konkurencyjnych krajobrazu edukacji prawnej, a dla tych wymagających dowód wyjątkowej okazji, czekamy na to, ze nasz przypadek i słysząc twoje.

Czesne / opłaty: W Państwie, 22.215 dolarów i out-of-państwa, 38846 dolary

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

LL.M. Stopień W Zjednoczonej Prawa Stanów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 1 rok August 2017 Stany Zjednoczone Chapel Hill

Jednoroczny LL.M. (Master of Laws) stopień jest dla prawników zagranicznych, którzy już zdobyli stopnie prawa pierwotnego z uniwersytetów w swoich krajach. Program oferuje prawnikom zagranicznym możliwość rozwoju opanowania kluczowych dziedzin prawa amerykańskiego w jednej z najlepszych szkół prawa narodu. [+]

PRZEGLĄD Jednoroczny LL.M. (Master of Laws) stopień jest dla prawników zagranicznych, którzy już zdobyli stopnie prawa pierwotnego z uniwersytetów w swoich krajach. Program oferuje prawnikom zagranicznym możliwość rozwoju opanowania kluczowych dziedzin prawa amerykańskiego w jednej z najlepszych szkół prawa narodu. Program opiera się na istniejących międzynarodowych programów szkolnych, które obejmują wymianę, studiować za granicą, programy uczony i odwiedzających, oprócz wiedzy wydziału prawa międzynarodowego i amerykańskiego. LL.M. studenci mogą otrzymać aplikację radcowską w prawie amerykańskim poprzez UNC Szkoły ośrodków uznanych w kraju i na obszarach Law wytrzymałości akademickiego w dziedzinach prawa, które są bardzo poszukiwane na całym świecie. LL.M. uczniowie większość swoich zajęć ze studentami UNC JD, umożliwienie im dzielenia się międzynarodowe perspektywy podczas nauki prawa amerykańskiego z UNC wykładowców i kolegów. W drugim i trzecim roku studenci JD wybrane jako LL.M. Stypendyści Dean służyć jako mentorów i doradców rówieśniczych dla LL.M. studentów. ... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
UNC School of Law
Van Hecke-Wettach Hall
160 Ridge Rd., CB #3380
Chapel Hill

Chapel Hill, North Carolina, NC, NC 27599 US