The University of Mississippi - School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Mississippi School of Law stał się czwartym wspierane przez państwo prawa szkoła w kraju w 1854 roku, prawie dziesięć lat po uczelnia otworzyła swoje podwoje w 1848 roku. Ustawodawca stan uznawała potrzebę formalnego nauczania prawa w Mississippi, i "Klinika Prawa", jak to nazywała, został ustanowiony.

W styczniu 2011, program Prawo przeniósł się do nowego domu o imieniu Robert C. Khayat, profesora prawa, który służył jako kanclerza uczelni od 1995 do 2009 roku. Budynek położony certyfikatem LEED na południowym krańcu kampusu i zaprojektowane z myślą o potrzebach studentów na uwadze, jego architektura doskonale komponuje się z pięknem kampusu Ole Miss.

Dlaczego Prawo UM?

Przygotowanie ćwiczyć

Nasz profesjonalny Skills Training Program oferuje pełne spektrum opcji, więc można zaprojektować edukacji prawnej, aby dopasować swoją przyszłość. Oferujemy następujące elementy:

 • Centra i kliniki: szkoły jest siedem programów dostarczyć praktycznego doświadczenia i kształcenia akademickiego w dziedzinach, począwszy od prawa gospodarczego do świadczenia usług na rzecz potrzebujących.
 • Wydawnictwa Szanse: Prawo Dz Mississippi, Dz Kosmicznej i Sports Law Review stwarzają możliwości do doskonalenia prawnych umiejętności pisania. National Sea Grant Law Center znajduje się również trzy główne możliwości publikowania Student: mierzei, woda log i Sea Grant Law & Policy Journal.
 • Moot Court Wyżywienie: Miejsce w top 25 w kraju w ciągu ostatnich czterech lat, Moot Court zapewnia intensywne szkolenie w apelacyjnego rzecznictwa, wysyłając konkursach międzyszkolnych zespołów z całego narodu. Nasza rada proces wsparcia i zespół negocjacyjny oferują zarówno elity szans konkurencji dla studentów zainteresowanych w udawanym prób i alternatywnych metod rozwiązywania sporów. Nasz zespół Law Moot środowiska Sąd wygrał ogólnopolski konkurs na dwa lata z rzędu!
 • Umiejętności Sesja: Propozycje intensywne szkolenia zawodowe pierwsze dwa tygodnie każdym semestrze letnim w wielu obieralnych z Trial umiejętności w projektowaniu, biznesowych i prawnych Praktyki Transakcyjnej hiszpańskim.
 • Programy externship: Studenci są umieszczone w wyjątkowych adwokatów i uzyskać wsparcie instruktażowe klasie. Programy obejmują Publicznych Służb externship, ściganie externship, Sądową externship Regulatory externship i biznesowych.
 • Pro Bono Inicjatywa: Skupia się na przywództwo sługi w budynku prawnych zawodu i kształcenia uczestników w poszczególnych umiejętności prawnych. Ostatnie projekty obejmują opiekę, modyfikacji wsparcia dzieci, opieki nad dzieckiem i rozwoju programu pomocy od podatku.
 • Solo Praktyka Program: Program zapewnia studentom umiejętności i pewności siebie, aby otworzyć kancelarię zaraz po ukończeniu studiów. Kursy, mentorzy i stałe wsparcie wyposażyć zainteresowanym studentom niezbędnych umiejętności zawodowych i świadomości biznesowej do osiągnięcia sukcesu.
 • Doskonałe Naukowcy: Nasze programy akademickie są zaprojektowane tak, aby dać studentom zbytu dla badań i pisania. Udział grupy w małych seminariów i doświadczeń symulacyjnych zapewnia nasi uczniowie są zaangażowani i zrozumieć rozwój prawa, instytucji prawnych i kwestii etycznych. Oferujemy Juris Doctor, Doctor z Juris / Master opodatkowania i Juris Doctor / Master of Accountancy, jak również program certyfikacji w zakresie prawa karnego. Zobacz naszą pełną nauczania.
 • Kariera usług: Career Services Office pomaga studentom rozwijać indywidualne plany rozwoju zawodowego, zawiera instrukcje w zakresie umiejętności poszukiwania pracy i ułatwia dostęp do pracodawców i zasobów pracy, a także aktywnie rekrutuje kancelarii prawnych, sędziów, instytucje rządowe, organizacje interesu publicznego i innymi potencjalnymi prawna pracodawcy na wywiad i zatrudnić naszych absolwentów. Absolwenci przeszli do prywatnej praktyki, a także znaleźć dochodowych miejsc pracy w NASA, Stennis Space Center, Senat USA, KPMG Tax Court, US dzielnicy USA i sądów państwowych Mississippi.
 • Przywództwo Student: Ponad 20 organizacji studenckich, takich jak Law School Student Association ciała, amerykański Konstytucji Towarzystwa, Black Law Students Association oraz Stowarzyszenia Prawa Ochrony Środowiska, zapewniają równowagę szans akademickich, społecznych i usług, przyczyniając się do rozwoju umiejętności przywódczych do pomocy ci w zawodzie prawniczym.

Fajne College Town

Nazwany przez magazyn Travel & Leisure jako jeden z "10 najlepszych najfajniejszych miast uniwersyteckich w Ameryce," Oxford oferuje takie atrakcje, jak na sądzie Square Williama Faulknera Rowan Oak oraz roczna Double Decker Arts Festival, aby to idealne połączenie zabytkowy i biodra. Jeśli podoba Ci się na zewnątrz, znajdziesz Wędkarstwo, Kemping i sportów wodnych w Sardes Lake. Jeśli lubisz uczestniczących w imprezach sportowych, a następnie tailgating w Grove nie można pokonać! W rzeczywistości, Sports Illustrated ocenił go nr 3 100 rzeczy do zrobienia przed ukończeniu.

Bardzo przystępnej cenie

Dzięki przystępnej cenie czesnego dla mieszkańców Mississippi i nierezydentów, absolwentów naszej szkoły prawniczej z mniejszym obciążeniem długu niż średnia krajowa, pozwalając im wejść do służby publicznej lub innych dziedzinach prawa łatwiej. Magazyn PreLaw ma nas w rankingu piąte miejsce w kraju w jego liście Best Value szkół prawniczych.

State-of-the-art obiekt

Zaprojektowane w celu zwiększenia doświadczeń klinicznych dla studentów, nasz ośrodek prawo jest jedyny budynek z certyfikatem LEED w stanie. Oferuje on salon studentów i dziedziniec, organizacji studenckich apartament, pokoje Study Group, Career Services pokoje przesłuchań, Moot Court apartament, kawiarnia i jadalnia. Sale szkolne z zaawansowanej technologii oferują znakomite warunki do nauki dla naszych studentów. Centrum posiada również apartamenty dla naszych różnych poradni prawnych, Mississippi Law Journal, i ma sali wykładowej siedzenia 220 osób.

Silne Alumni Sieci

Nasi absolwenci prawie 7000 żyjące praktyka na całym świecie, zapewniając solidne systemu sieciowego dla studentów poszukujących pracy, mentora lub rzeczywistych doświadczeń. Godny uwagi absolwentów obejmują pisarza Johna Grishama, Memphis burmistrza AC Wharton, senatorów Roger Wicker i Thad Cochran i zastępcą szefa rady dla NASA Stennis Meredith Blasingame.

Wydział: Stypendium Na podstawie doświadczeń w świecie rzeczywistym

Ze względu na ich doświadczenie jako praktykujących prawników i ich nowatorskich badań, nasi członkowie wydziału excel na przygotowanie studentów do praktyki prawnej. Mają też różne interesy i doświadczenia, aby służyć naszym studentom i okolicznych gmin, jak i globalnej społeczności. Poza klasą, wydział szkoła prawo jest w czołówce wschodzących stypendium w wielu dyscyplinach.

Globalny zasięg

Nie tylko nasi studenci uzyskanie wspaniałych miejsc pracy na całym Południu, wielu naszych absolwentów przeszli do prywatnej praktyki i użyteczności publicznej na całym narodu i świata. Nasz zakres rozciąga się od wschodniego wybrzeża do zachodniego wybrzeża i poza nią.

Gościnni Kultura

Nieustannie słyszymy naszego wydziału prawa, administracji, a studenci są jednymi z najbardziej przyjaznych wokół. Jesteśmy dedykowane do sukcesu naszych uczniów, a przy niskim stosunku do studenta wydziału-uczniowie mają z każdej okazji, aby uzyskać pomoc i wsparcie, którego potrzebują. A nasz nowy obiekt został zaprojektowany specjalnie w celu pobudzenia interakcji społeczności zarówno wśród studentów, jak i między studentów i wykładowców.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Doktorat z prawa (JD) » Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Master Of Laws (LL.M.) Programu W Zakresie Prawa Lotniczego I Kosmicznego

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2017 Stany Zjednoczone Oxford + 1 więcej

University of Mississippi School of Law jest światowym liderem w dziedzinie prawa przestrzeni powietrznej i edukacji, badań i służby publicznej. [+]

University of Mississippi School of Law jest światowym liderem w dziedzinie prawa przestrzeni powietrznej i edukacji, badań i służby publicznej. Ten LL.M. Program studiów jest przeznaczony zarówno dla USA i zagranicznych wyszkolonych absolwentów Szkoły Prawa zainteresowanych rygorystyczny program nauczania prawa w USA, międzynarodowego i porównawczego prawa lotniczego i kosmicznego. Jest to pierwszy i jedyny LL.M. Program w USA oferuje łączone prawa powietrza i przestrzeni studia prawnicze podyplomowe w prawo w ABA akredytowane szkoły. Zgłoszenia przyjmowane na bieżąco. LL.M. Program Zalety Unikalne nacisk w USA prawa lotniczego i kosmicznego. Rozległa wiedza prawa lotniczego i powyżej 45 lat w prawie kosmicznym. Na terenie kampusu albo w internecie, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu. Udziału, jeśli kwalifikacje, w Journal of Law Kosmicznej. Kompleksowa powietrza i przestrzeni prawo kolekcji. Dostęp do Uniwersytetu Mississippi Kosmicznych Law Archiwum. American Bar Association akredytowane szkoły prawniczej. Wszystko LL.M. Studenci będą wymagane do pomyślnego ukończenia sześciu core-kursy: Narodowy Prawa Porównawczego Space, międzynarodowego prawa Space, lotniczego prawa prywatnego międzynarodowego, Prawo międzynarodowe publiczne Air, USA Ustawa o lotnictwie i US Prawo Kosmos. Dodatkowo, LL.M. studenci będą mieli do wykonania trzy dyplomowych pisanie kursy i stworzyć tezę o jakości wystarczającej do publikacji. Studenci będą mieli również okazję do zajęcia fakultatywne w miejsce standardowych kursach podstawowych. Program Program teza (26 godzin kredytowych) Spadek US National Aviation Prawo 3 US National Space Law 3 Prawo Public International Air 3 Praca magisterska I (Doradca) 1 (Do wyboru: Space Security Law 3) Semestr Credits 10 Wiosna Przestrzeń Prawo międzynarodowe 3 Prawo prywatne International Air 3 Prawo porównawcze National Space 3 Praca magisterska II (Doradca) 1 (Do wyboru: Międzynarodowego Lotnictwa Finanse i Prawo leasing 3) (Do wyboru: Międzynarodowe Prawo telekomunikacyjne 3) (Do wyboru: Teledetekcji Prawo 3) Semestr Credits 10 Lato Praca magisterska III (Doradca) 6 Kredyty semestr 6 Suma punktów 26 Part-Time - Master of Laws (LL.M.) Program w Air and Space Law Wstęp Program Część czasu LL.M. w Air and Space ustawy jest idealny dla praktykujących prawników, którzy chcą dodatkową zaletę, LL.M. ale którzy wolą, aby kontynuować pracę, podczas gdy zarobki stopień. Warunki przyjęcia do programu w niepełnym wymiarze godzin są takie same jak dla programu w pełnym wymiarze godzin. Po przyjęciu, zmiana statusu (czyli część etatu w pełnym wymiarze czasu) wymaga zgody dyrektora. Wymagania stopnia Studentów zaocznych musi spełniać te same wymogi przebieg jak studentów studiów stacjonarnych w celu otrzymania LL.M. stopień. Wszyscy studenci muszą pomyślnie ukończyć co najmniej 26 godzin kredytowych. Wybór kursu Studentów zaocznych będzie współpracować z dyrektorem, aby zaprojektować plan zajęć, który pasuje do potrzeb każdego ucznia. Jest to istotne, ponieważ studentów zaocznych nie będzie mieć taką samą liczbę kursów w semestrze jak studentów studiów stacjonarnych. Harmonogram ten zwyczaj ma ułatwić każdego ucznia ukończenie LL.M. Program w ciągu dwóch lat. Tryb on-line - Master of Laws (LL.M.) Program w Air and Space Law Wstęp Program Z opcją on-line, lekarz może brać udział w kursach zawsze i wszędzie, bez ograniczeń czasowych i geograficznych wymaganych do udziału w kursach na terenie kampusu. Warunki przyjęcia do programu w niepełnym wymiarze godzin są takie same jak dla programu w pełnym wymiarze godzin. Po przyjęciu, zmiana statusu (czyli on-line, aby na terenie kampusu) wymaga zgody dyrektora. Wymagania stopnia On-line studenci muszą spełniać te same wymogi przebieg jak studentów na kampusie w celu otrzymania LL.M. stopień. Wszyscy studenci muszą pomyślnie ukończyć co najmniej 26 godzin kredytowych. Materiały szkoleniowe, terminy i standardy jakościowe będą takie same dla studentów on-line, a na terenie kampusu. Jedyną różnicą między nimi jest, gdy student znajduje. On-line Student Experience Wymagania on-line są identyczne z wymaganiami na terenie kampusu. Obie opcje są dokładnie takie same w zakresie programu nauczania, wymagania pracy magisterskiej, egzaminów i udział studentów. On-line studenci mogą uczestniczyć wszystkie LL.M. wykłady żyć (synchroniczne), jeśli uczeń łączy on-line w czasie, gdy kursy są oferowane. Gdy on-line, studenci są w stanie uczestniczyć na żywo, student on-line będą mogli uczestniczyć w klasie z doświadczeniem na terenie kampusu studentów i innych studentów online na żywo. Wszyscy studenci i profesorowie będą mogli zobaczyć i usłyszeć studentów on-line, i vice-a-versa. Alternatywnie, jeśli na linii uczeń nie może uczęszczać na zajęcia na żywo, student on-line będą uczestniczyć w jego własnej wygody pobierając WYKŁADY / slajdów programu PowerPoint w Internecie (na komputerze lub telefonie komórkowym), a udział w zadaniach szkolnych, fora dyskusyjne i egzaminy / dokumenty. Wszyscy uczniowie, niezależnie od tego czy na terenie kampusu lub on-line, będą mogli uzyskać dostęp do kursów w każdej chwili i wszędzie z komputera lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu. Będziemy również wykorzystywać Tablica, która pozwoli profesorowie, aby opublikować informacje o kursie, takich jak ich programów nauczania, PowerPoint materiałów wykładowych, notatki, zadania, testy, ogłoszeń i forach dyskusyjnych. Fora dyskusyjne pozwoli wszystkim studentom i profesorom, aby zadać pytania, odpowiedzi i komentarze 24/7 oraz z dowolnego miejsca na świecie. Wymagania kwalifikacyjne Należy uznać za LL.M. Program w Air and Space ustawy, wnioskodawca musi mieć stopień JD (Juris Doctor) z akredytowanych amerykańskiej szkoły prawniczej lub pierwszego stopnia prawa (JD, LL oraz Bachelor of Laws) od zagranicznego prawniczej szkoły. Aby zobaczyć listę minimalnych wymagań stopnia, aby uzyskać dyplom prawnika według kraju, odwiedź Wymagania LSAC minimalny stopień stronie internetowej. Kryteria przyjęć Przy ocenie wniosków, Komisja Kwalifikacyjna uwzględnia oceny i rangi skarżącego w jego lub jej szkoły prawniczej i innych studiów, listy polecające, obszarów zainteresowania, proponowanego tematu pracy i osiągnięć zawodowych i osobistych. Język angielski Wymagania University of Mississippi Szkole Prawa wymaga oficjalnych raportów ocenę testu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) lub Międzynarodowego English Language Testing System (IELTS), przed dopuszczeniem go wnioskodawcy, którego głównym językiem nie jest angielski. Minimalny wymagany jest wynik testu TOEFL 100 na bazie Internet, 600 na teście papierowej TOEFL lub IELTS na 7.0. [-]

Doktorat z prawa (JD)

Program Jd

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2017 Stany Zjednoczone Oxford

Program JD na Uniwersytecie Mississippi Szkole Prawa przygotowuje do praktykować prawo, nie tylko myśleć jak prawnik. [+]

Program JD na Uniwersytecie Mississippi Szkole Prawa przygotowuje do praktykować prawo, nie tylko myśleć jak prawnik. Ponieważ wierzymy, że prawnicy są w tak wielu formach, jak są studenci prawa, możemy zapewnić Państwu edukacji prawnej, aby dopasować swoją przyszłą karierę. Wierzymy w maksymalizacji możliwości i wyborów, a nie w jeden rozmiar dla wszystkich stanowiska. Co więcej, możemy zintegrować umiejętności zawodowych w całym naszym programie nauczania. Nasz program JD zaczyna się mocnym fundamentem w barze mocno badanych przedmiotów egzaminacyjnych, takich jak czynów niedozwolonych, umowy, nieruchomości, postępowania cywilnego, prawa karnego i prawa konstytucyjnego. Nasi studenci korzystają również z pełnym roku badań prawnych i pisania, doprowadzając apelacyjnego krótkim piśmie i wystąpień - z najlepszych studentów pierwszego roku wybrane do członkostwa w naszym kraju ocenionym Moot Court Zarządu. Nasze pierwsze lata mają również możliwość uczenia się umiejętności postępowania sądowego przez udawaną sali prób i warsztatów gospodarzem naszej konkurencji Advocacy Trial Zarządu. Nasz innowacyjny Skill Sesja poświęca pierwsze dwa tygodnie każdym semestrze letnim na intensywnym kursie umiejętności. Wszyscy studenci pierwszego roku zapisać się Negocjowanie umów i projektowaniu, kurs, który opiera się na pokrycie klasie prawa umów w semestrze zimowym z każdego studenta biorącego udział w symulacjach rozmów kontraktowych i pracy konwersji tych rozmów w mocny dokumentów. Komponent negocjacja kursu karmi wybór kilku pierwszych lat naszego Zespołu negocjacyjnego później w semestrze letnim. Nasz drugi rok i trzecim roku studenci wybierają spośród dwudziestu kursów Skill sesji, począwszy od praktyki próby i Small Business redakcyjną hiszpański prawne i prawna Przedsiębiorczości. Dostępność pełnego spektrum ofert pozwala naszym studentom górnym poziomie, aby skoncentrować się na sporach, pracy transakcyjnej lub prawniczych usług publicznych, i dowolnej liczby istotnych dziedzinach, w tym planowania nieruchomości, nieruchomości, prawa sportowego, prawa rozrywki i własności intelektualnej. Opierając się na sesji Skill oferujemy siedem różnych programów klinicznych: Innocence Project, odwołań karne, prawo Street, Pomocy Dzieciom, prawo transakcyjna, starszy Prawo i budownictwa socjalnego. Każdy z tych programów gwarantuje ogromną indywidualne podejście, ponieważ ograniczenie rejestracji do nie więcej niż ośmiu uczniów w klinice każdego semestru. Nasze klinicznych studenci otrzymują odprawy czasowej do baru i reprezentują prawdziwych klientów. Programy kliniczne pozwolić studentom możliwość nie tylko praktykować prawo ale do tego z bliskiego wsparcia i wskazówek profesorów klinicznych i nadzorujących adwokatów. Nasze cztery programy externship - Public Service, Prokuratura, sądowa i działalności rozporządzenie - dostarczyć możliwości przejścia od klasie do kancelarii, a jednocześnie nadal zapewniając poparcie nauki w klasie oraz opiekę mentora profesora klinicznego. Podejście to najlepsze praktyki do externships zapewnia produktywne doświadczenie. Nasz nowy Solo Praktyka Program zapewni kursy, mentorów i korzyści inkubatora do studentów, którzy chcą otworzyć własną praktykę adwokacką prosto ze szkoły prawniczej. Kursy takie jak Kancelaria Zarządzania prawniczych umiejętności warsztatowych, Solo Praktyki i rachunkowości dla prawników przekazanie studentom niezbędnych umiejętności. Nasi mentorzy, zarówno absolwenci i doświadczeni prawnicy, przekazanie praktycznych porad zarówno przed jak i po ukończeniu studiów. Nasza praktyka solowy Inkubator będzie stać naszych absolwentów z obsługą, jak oni pracują do tworzenia własnych kancelarii. Oprócz tradycyjnej klasie, nasza inicjatywa Pro Bono buduje kulturę przywództwa sługi przez rozwiązywanie konkretnych projektów na podstawie umiejętności, takich jak opieki, dziecko modyfikacji wsparcia, opieki nad dzieckiem i pomocy podatkowej niskich dochodach. Oczywiście zapewniamy także pełen wachlarz regularnych kursów, z których nasi studenci wybierają program nauczania, potrzebując tylko spełnia wymogu zaawansowanym seminarium pisania i prawną klasy etyki. Nasz wydział posiada ekspertów w niezwykłym zakresie tematów, w tym regulacji papierów wartościowych, podatków, upadłości, odszkodowań, czynów niedozwolonych, prawa do gier, prawa ubezpieczeniowego, postępowania cywilnego, prawa i religii, prawa sportowego, prawa karnego, postępowania karnego, prawa karnego śmierć, międzynarodowe prawa człowieka, prawa ochrony środowiska, Native amerykańskiego prawa, prawo ochrony zdrowia, etyki prawniczej, dowody, dzieci i prawa, prawa i medycyny, prawa konstytucyjnego i teoria, praktyka Sąd Najwyższy i prawa rodzinnego. Program Pierwszy rok Wymagane kursy Prawo 503 Cywilnego Procedura I (3 kredyty, jeden semestr) Prawo 507 Prawo konstytucyjne I (3 kredyty, jeden semestr) Prawo Zamówień (4 501 kredyty, dwa semestry) Prawo 568 Prawo karne (3 kredyty, jeden semestr) 514 i 515 ustawy prawne Badania i Pisanie I & II (6 punktów, dwa semestry) Prawo 504 nieruchomości (4 kredyty, jeden semestr) Prawo 502 Czyny (4 kredyty, dwa semestry) Trzy godziny do wyboru określonych w prawie Wydziału Przeznaczona stycznia Skill Sesja golfowe Drugi i trzeci rok Wymagane kursy Zawód prawna 603 (3) Wymóg umiejętności: Musisz umiejętności pomyślnie zakończyć trzy kursy. Normalnie, student spełnia wymogu z trzech kursów w wymaganym stycznia Skill sesji. Na każdym semestrze letnim w rezydencji, należy wziąć kurs umiejętności w wymaganym stycznia Skill sesji. Jeśli nie jesteś w stanie z powodzeniem wykonać trzy stycznia kursy Skill sesji, należy uzyskać pozwolenie od Prodziekan ds Akademickich zastąpienia wyznaczony kurs umiejętności dla każdej stycznia Skill Session oczywiście nie zostało zakończone. Sekretarz będzie lista na każdym harmonogramem semestr te kursy oznaczone jako kursów umiejętności. Pisanie Warunek: W czasie drugiego lub trzeciego roku studiów prawa, każdy uczeń musi wybrać i wykonać jeden kurs z listy kursów pisania wyznaczonych corocznie przez Komitet Curriculum. Kursy i seminaria co wymaga znacznego składnik pisania, z udziałem stosowania zdobytej wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin nauki prawnej lub dogłębne badania i analizy zagadnień prawnych w wyspecjalizowanej fi ELD prawa. Skumulowany klasy punkt średnio 2,00 (C) lub lepiej trzeba zapracować, aby student, aby kwalifikować się do studia. Aby zakończyć 90-kredytowe-godzinny wymóg ukończenia studiów student otrzymuje szeroki wybór zajęć fakultatywnych w drugim i trzecim roku. Zalecane Kursy: Studenci, którzy planują wziąć Mississippi Bar Egzamin powinien skontaktować się z Mississippi Board of Bar rekrutacji do informacji dotyczących obszarów prawa objętych egzaminem. [-]

Filmy

The History of the University of Mississippi School of Law