Przeczytaj oficjalny opis

University of Mississippi School of Law stał się czwartym wspierane przez państwo prawa szkoła w kraju w 1854 roku, prawie dziesięć lat po uczelnia otworzyła swoje podwoje w 1848 roku. Ustawodawca stan uznawała potrzebę formalnego nauczania prawa w Mississippi, i "Klinika Prawa", jak to nazywała, został ustanowiony.

W styczniu 2011, program Prawo przeniósł się do nowego domu o imieniu Robert C. Khayat, profesora prawa, który służył jako kanclerza uczelni od 1995 do 2009 roku. Budynek położony certyfikatem LEED na południowym krańcu kampusu i zaprojektowane z myślą o potrzebach studentów na uwadze, jego architektura doskonale komponuje się z pięknem kampusu Ole Miss.

Dlaczego Prawo UM?

Przygotowanie ćwiczyć

Nasz profesjonalny Skills Training Program oferuje pełne spektrum opcji, więc można zaprojektować edukacji prawnej, aby dopasować swoją przyszłość. Oferujemy następujące elementy:

Centra i kliniki: szkoły jest siedem programów dostarczyć praktycznego doświadczenia i kształcenia akademickiego w dziedzinach, począwszy od prawa gospodarczego do świadczenia usług na rzecz potrzebujących.

Wydawnictwa Szanse: Prawo Dz Mississippi, Dz Kosmicznej i Sports Law Review stwarzają możliwości do doskonalenia prawnych umiejętności pisania. National Sea Grant Law Center znajduje się również trzy główne możliwości publikowania Student: mierzei, woda log i Sea Grant Law & Policy Journal.

Moot Court Wyżywienie: Miejsce w top 25 w kraju w ciągu ostatnich czterech lat, Moot Court zapewnia intensywne szkolenie w apelacyjnego rzecznictwa, wysyłając konkursach międzyszkolnych zespołów z całego narodu. Nasza rada proces wsparcia i zespół negocjacyjny oferują zarówno elity szans konkurencji dla studentów zainteresowanych w udawanym prób i alternatywnych metod rozwiązywania sporów. Nasz zespół Law Moot środowiska Sąd wygrał ogólnopolski konkurs na dwa lata z rzędu!

Umiejętności Sesja: Propozycje intensywne szkolenia zawodowe pierwsze dwa tygodnie każdym semestrze letnim w wielu obieralnych z Trial umiejętności w projektowaniu, biznesowych i prawnych Praktyki Transakcyjnej hiszpańskim.

Programy externship: Studenci są umieszczone w wyjątkowych adwokatów i uzyskać wsparcie instruktażowe klasie. Programy obejmują Publicznych Służb externship, ściganie externship, Sądową externship Regulatory externship i biznesowych.

Pro Bono Inicjatywa: Skupia się na przywództwo sługi w budynku prawnych zawodu i kształcenia uczestników w poszczególnych umiejętności prawnych. Ostatnie projekty obejmują opiekę, modyfikacji wsparcia dzieci, opieki nad dzieckiem i rozwoju programu pomocy od podatku.

Solo Praktyka Program: Program zapewnia studentom umiejętności i pewności siebie, aby otworzyć kancelarię zaraz po ukończeniu studiów. Kursy, mentorzy i stałe wsparcie wyposażyć zainteresowanym studentom niezbędnych umiejętności zawodowych i świadomości biznesowej do osiągnięcia sukcesu.

Doskonałe Naukowcy: Nasze programy akademickie są zaprojektowane tak, aby dać studentom zbytu dla badań i pisania. Udział grupy w małych seminariów i doświadczeń symulacyjnych zapewnia nasi uczniowie są zaangażowani i zrozumieć rozwój prawa, instytucji prawnych i kwestii etycznych. Oferujemy Juris Doctor, Doctor z Juris / Master opodatkowania i Juris Doctor / Master of Accountancy, jak również program certyfikacji w zakresie prawa karnego. Zobacz naszą pełną nauczania.

Kariera usług: Career Services Office pomaga studentom rozwijać indywidualne plany rozwoju zawodowego, zawiera instrukcje w zakresie umiejętności poszukiwania pracy i ułatwia dostęp do pracodawców i zasobów pracy, a także aktywnie rekrutuje kancelarii prawnych, sędziów, instytucje rządowe, organizacje interesu publicznego i innymi potencjalnymi prawna pracodawcy na wywiad i zatrudnić naszych absolwentów. Absolwenci przeszli do prywatnej praktyki, a także znaleźć dochodowych miejsc pracy w NASA, Stennis Space Center, Senat USA, KPMG Tax Court, US dzielnicy USA i sądów państwowych Mississippi.

Przywództwo Student: Ponad 20 organizacji studenckich, takich jak Law School Student Association ciała, amerykański Konstytucji Towarzystwa, Black Law Students Association oraz Stowarzyszenia Prawa Ochrony Środowiska, zapewniają równowagę szans akademickich, społecznych i usług, przyczyniając się do rozwoju umiejętności przywódczych do pomocy ci w zawodzie prawniczym.

Fajne College Town

Nazwany przez magazyn Travel & Leisure jako jeden z "10 najlepszych najfajniejszych miast uniwersyteckich w Ameryce," Oxford oferuje takie atrakcje, jak na sądzie Square Williama Faulknera Rowan Oak oraz roczna Double Decker Arts Festival, aby to idealne połączenie zabytkowy i biodra. Jeśli podoba Ci się na zewnątrz, znajdziesz Wędkarstwo, Kemping i sportów wodnych w Sardes Lake. Jeśli lubisz uczestniczących w imprezach sportowych, a następnie tailgating w Grove nie można pokonać! W rzeczywistości, Sports Illustrated ocenił go nr 3 100 rzeczy do zrobienia przed ukończeniu.

Bardzo przystępnej cenie

Dzięki przystępnej cenie czesnego dla mieszkańców Mississippi i nierezydentów, absolwentów naszej szkoły prawniczej z mniejszym obciążeniem długu niż średnia krajowa, pozwalając im wejść do służby publicznej lub innych dziedzinach prawa łatwiej. Magazyn PreLaw ma nas w rankingu piąte miejsce w kraju w jego liście Best Value szkół prawniczych.

State-of-the-art obiekt

Zaprojektowane w celu zwiększenia doświadczeń klinicznych dla studentów, nasz ośrodek prawo jest jedyny budynek z certyfikatem LEED w stanie. Oferuje on salon studentów i dziedziniec, organizacji studenckich apartament, pokoje Study Group, Career Services pokoje przesłuchań, Moot Court apartament, kawiarnia i jadalnia. Sale szkolne z zaawansowanej technologii oferują znakomite warunki do nauki dla naszych studentów. Centrum posiada również apartamenty dla naszych różnych poradni prawnych, Mississippi Law Journal, i ma sali wykładowej siedzenia 220 osób.

Silne Alumni Sieci

Nasi absolwenci prawie 7000 żyjące praktyka na całym świecie, zapewniając solidne systemu sieciowego dla studentów poszukujących pracy, mentora lub rzeczywistych doświadczeń. Godny uwagi absolwentów obejmują pisarza Johna Grishama, Memphis burmistrza AC Wharton, senatorów Roger Wicker i Thad Cochran i zastępcą szefa rady dla NASA Stennis Meredith Blasingame.

Wydział: Stypendium Na podstawie doświadczeń w świecie rzeczywistym

Ze względu na ich doświadczenie jako praktykujących prawników i ich nowatorskich badań, nasi członkowie wydziału excel na przygotowanie studentów do praktyki prawnej. Mają też różne interesy i doświadczenia, aby służyć naszym studentom i okolicznych gmin, jak i globalnej społeczności. Poza klasą, wydział szkoła prawo jest w czołówce wschodzących stypendium w wielu dyscyplinach.

Globalny zasięg

Nie tylko nasi studenci uzyskanie wspaniałych miejsc pracy na całym Południu, wielu naszych absolwentów przeszli do prywatnej praktyki i użyteczności publicznej na całym narodu i świata. Nasz zakres rozciąga się od wschodniego wybrzeża do zachodniego wybrzeża i poza nią.

Gościnni Kultura

Nieustannie słyszymy naszego wydziału prawa, administracji, a studenci są jednymi z najbardziej przyjaznych wokół. Jesteśmy dedykowane do sukcesu naszych uczniów, a przy niskim stosunku do studenta wydziału-uczniowie mają z każdej okazji, aby uzyskać pomoc i wsparcie, którego potrzebują. A nasz nowy obiekt został zaprojektowany specjalnie w celu pobudzenia interakcji społeczności zarówno wśród studentów, jak i między studentów i wykładowców.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

The University of Mississippi - School of Law

University of Mississippi School of Law jest światowym liderem w dziedzinie prawa przestrzeni powietrznej i edukacji, badań i służby publicznej. ... [+]

University of Mississippi School of Law jest światowym liderem w dziedzinie prawa przestrzeni powietrznej i edukacji, badań i służby publicznej.

Ten LL.M. Program studiów jest przeznaczony zarówno dla USA i zagranicznych wyszkolonych absolwentów Szkoły Prawa zainteresowanych rygorystyczny program nauczania prawa w USA, międzynarodowego i porównawczego prawa lotniczego i kosmicznego. Jest to pierwszy i jedyny LL.M. Program w USA oferuje łączone prawa powietrza i przestrzeni studia prawnicze podyplomowe w prawo w ABA akredytowane szkoły.

Zgłoszenia przyjmowane na bieżąco.

LL.M. Program Zalety Unikalne nacisk w USA prawa lotniczego i kosmicznego. Rozległa wiedza prawa lotniczego i powyżej 45 lat w prawie kosmicznym. Na terenie kampusu albo w internecie, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu. Udziału, jeśli kwalifikacje, w Journal of Law Kosmicznej. Kompleksowa powietrza i przestrzeni prawo kolekcji. Dostęp do Uniwersytetu Mississippi Kosmicznych Law Archiwum. American Bar Association akredytowane szkoły prawniczej. ... [-]
Stany Zjednoczone Oxford
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

The History of the University of Mississippi School of Law