University of Florida Levin College of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Florida Levin College of Law ma wieloletnią tradycję w produkcji liderów krajowych i jest jednym z najlepszych wartości narodu w edukacji prawnej.

Liderzy szkoleniowe

Prawo UF ma długą tradycję przygotowywania swoich absolwentów do znaczących ról przywódczych. Złożyliśmy pierwszy na Florydzie, na czwartym miejscu wśród szkół publicznych, a ósmy w klasyfikacji generalnej "wyjścia", czyli kalibru absolwentom szkoły.

To czwarte miejsce wśród szkół prawniczych publicznych w 2013 r. (związane z siódmym w klasyfikacji generalnej) w liczbie absolwentów, służących jako Federal District i obwodów sędziami; ponad 250 absolwentów służyć jako państwo i apelacyjnych próbnych sędziów na Florydzie, a wiele z nich w tych rolach w innych krajach również.

Żadna inna szkoła ustawa przyniosła jak najwięcej prezydentów American Bar Association od 1973 r.; pięć w tym 2010-11 prezes Steve Zack (na zdjęciu). Absolwenci są również przedstawiciele większości Floryda Bar prezydentów, w tym obecnego prezydenta Eugeniusza Pettis (JD 85) Gwynne Young (JD 74), Scott Hawkins (JD 83), Mayanne Downs (JD 87) i John G. White III (JD 79). Cztery Floryda prezesi i setki senatorów państwowych, przedstawicieli i członków gabinetu pochodzą z ustawy UF. Dwanaście absolwenci uczelni został również prezydenci, a ponad tuzin służyły jako dziekanów szkół prawniczych.

Różnorodność w kierownictwie

Jesteśmy szczególnie dumni z naszych osiągnięć w produkcji różnorodnych liderów do zawodu adwokata. Eugeniusz K. Pettis (JD 85) stała się pierwszą Afro-Amerykanką Prezes barze na Florydzie w 2013 roku. Stephen N. Zack (JD 71), przybył do Stanów Zjednoczonych z Kuby w 1961 roku i stał się pierwszym Hiszpanie prezes zarówno Florida bar i American Bar Association. Martha Barnett (JD 72) stał się jednym z pierwszych kobiet-prezydentów ABA w 2000 roku.

Prawo UF zajął w 2012 roku jako jeden z najlepszych sześciu szkół dla Murzynów na południu Bycie magazyn Czarny Prawnik.

Rankingi i akredytacji

US News & World Report szeregi UF Law 24-gi wśród szkół prawa publicznego i 49th klasyfikacji generalnej; pierwszy wśród publiczności i drugie miejsce jego program podatkowy; Prawo ochrony środowiska zajmuje 14-te ogólnej. Prawo UF nadal być także wysoko ocenione pod względem reputacji - 16 wśród publiczności i 38. w klasyfikacji generalnej oceny praktykujących prawników i sędziów, i 14 wśród publiczności i 35-sza ogólnego w ocenie nauczycieli akademickich.

Prawo UF w 1925 roku został akredytowany przez American Bar Association oraz jest członkiem Stowarzyszenia Szkół amerykańskiej ustawy. Hojność swoich lojalnych absolwentów i przyjaciół, w tym uczelni o tej samej nazwie Fredric G. Levin, próba wybitnego prawnika, sprawia, że ​​jednym z kolegium narodu najlepiej obdarzonych szkół prawa publicznego w Stanach Zjednoczonych.

2012 Dz. Edukacji Prawnej artykuł pod tytułem "Gdzie Partnerzy Come From?" Stwierdził, że ustawa UF 11. miejscu wśród publiczności i 29 ogólnej liczby absolwentów kończących studia od 1986 do chwili obecnej służy jako partnerów w kancelariach prawnych Narodowy Dz. U. 100.

Jeden z najlepszych wartości narodu w edukacji prawnej

Prawo UF jest czwartym najbardziej przystępne wśród 50 najlepszych szkół prawa narodu na podstawie danych American Bar Association for czesne wraz wydatków rocznych. Około 50 Kadencja / wydział dożywotnich i 80-plus inne wykładowców, którzy wspierają szkołę przez klinicznej, badań naukowych, kształcenia umiejętności i programy administracyjne pracować kształcić ponad 1000 studentów. Studenci mogą specjalizować się w: Środowiska i zagospodarowanie ustawy, Estates i ufa Praktyki, prawa rodzinnego, prawa własności intelektualnej i Prawa Międzynarodowego i Porównawczego. Rosnące pole e-odkrycie jest również rośnie w ustawie UF, gdzie uczniowie są wystawione na działanie oprogramowania, zarządzania i praktyczne praktyce.

Oprócz JD, uczelnia oferuje LL.M. jest w Podatki, Międzynarodowego Środowiska i Podatki, Prawo użytkowania gruntu i prawa porównawczego, a także jednym z nielicznych w kraju SJD tych opodatkowania. Prawo UF oferuje programy certyfikatów JD w Środowiska i zagospodarowanie ustawy, Estates i ufa Praktyki, prawa rodzinnego, prawa własności intelektualnej oraz Międzynarodowego i Porównawczego Prawa; szeroki wachlarz wspólnych programów studiów; wyspecjalizowanych ośrodków, instytutów i obszary programowe; i mocne oferty klinicznych.

Szans w kraju i za granicą

Gainesville gospodarzem jednego z największych na terenie kampusu programów rekrutacyjnych w południowo-wschodniej, z pracodawcami prawnych przesłuchań przez jesienią i wiosną. Dodatkowo, ustawa UF zwraca wybitnych gości do kampusu każdego roku, aby porozmawiać z uczniami.

Prawo UF miał osiem razy sędzia Sądu Najwyższego w ciągu ostatnich ośmiu lat. Wiele prezentacje są dostępne do wglądu w Twojej wygody na naszej stronie webcast.

Silne programy i wydział międzynarodowy doświadczenie Law UF w kwestii prawa międzynarodowego rozszerzenia programu nauczania i międzynarodowych ofert i wzmacniać więzi z programów i naukowców na całym świecie.

State-of-the-art udogodnienia

Aktualizacje do swoich obiektów uczynić Prawo UF środowisko uczenia się premier. 25 milionów dolarów projekt rozbudowy i renowacji w 2005 roku wykonany Biblioteki prawa UF jedną z największych w południowo-wschodniej, a wśród 20 najlepszych w kraju.

Nowy wielomilionowe Centrum rzecznictwo, że jesienią 2009 roku otworzył w studentów z state-of-the-art udogodnienia próbnych.

Piękna okolica

Prawo UF znajduje się w North Central Florida, jeden z najbardziej pożądanych obszarach kraju. Gainesville jest na pierwszym miejscu wśród 400 miast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przez Cities Miejsce i oceniło, Second Edition i został wysoko oceniony przez takich publikacji jak pieniądze Magazine, Forbes oraz Popular Mechanics.

WIZJA

Szkoła prawa zajmująca się ludzkiej godności, dobrobytu i sprawiedliwości społecznej, dzięki znajomości prawa.

Misja

Misją University of Florida Fredric G. Levin College of Law jest osiągnięcie doskonałości w kształceniu specjalistów, pogłębianie stypendium prawnej, służbie publicznej i promowanie sprawiedliwości. Dążymy do przygotowania prawników do obsługi klientów, wymiaru sprawiedliwości i społeczeństwa o wysokim poziomie realizacji i zobowiązanie do najwyższych ideałów zawodu adwokata. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić studentom dobrze zaokrąglone edukacji prawnej. Nasz program nauczania jest przeznaczony do nauczania studentów o prawa i aby pomóc im rozwijać umiejętności niezbędne do korzystania z tej wiedzy w praktyce. Naszym celem jest, aby nasi absolwenci posiadać kluczowe kompetencje niezbędne do podjęcia praktyki prawa. Te kompetencje obejmują:

Analiza prawna (w tym znajomości przepisów i zasad, umiejętności zastosowania przepisów i zasad do różnych ustawień faktycznych i zdolność do angażowania się w argumentacji prawnej); Badania prawne i piśmie (w tym możliwość prowadzenia niezależnych badań prawnych i produkują pisma prawne profesjonalnej jakości); Podstawy Obsługi Klienta (w tym wywiady i doradztwo umiejętności); Podstawy Przetwarzania sporów i Rozwiązywania Problemów Prawnych (w tym sporów, rozliczenia i transakcji); i Podstawy Odpowiedzialności Zawodowej i tożsamość (w tym wiedzy na temat wspólnych wartości etycznych zawodu adwokata i rozwiązywania problemów, umiejętności do tworzenia tożsamości zawodowej i umiejętności do pracy z ludźmi z różnych środowisk).

Lokalizacje

Gainesville

Address
University of Florida Levin College of Law, 309 Village Drive
FL 32611 Gainesville, Floryda, Stany Zjednoczone