UConn School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test UConn School of Law jest jedną z wiodących szkół prawa publicznego w kraju. Jego kampus, wymienione w Krajowym Rejestrze Miejsca historyczne, jest prawdopodobnie najpiękniejszym każdej szkoły prawa w Stanach Zjednoczonych. Biblioteka Prawo jest jednym z największych na świecie i został niedawno uznany wśród 50 najbardziej niesamowitych bibliotekach uniwersyteckich na świecie przez najlepszych mistrzów programów. Dwie mile od centrum Hartford, Law School znajduje się w sąsiedztwie dużych wiktoriańskich domach, gdzie wielu studentów, pracowników i kadry żyją.

Założona w 1921 roku, Law School jest akredytowany przez American Bar Association i jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Szkół Prawo. Oferuje profesjonalną edukację na najwyższym poziomie, który przygotowuje swoich absolwentów do końca życia pełnienia służby w każdej kariery zawodowej, którą wybrać, w tym barze, rządu, biznesu i edukacji. Program szkoły podkreśla, dyscypliny intelektualnej i rozwoju umiejętności zawodowych analitycznych wymaganych do skutecznego reagowania na wyzwania kontynuuje zmiany w prawie iw społeczeństwie, któremu służy.

Wykształcenie prawnicze Lawa UConn odzwierciedla przekonanie, że życie duchowe jest najlepiej stymulowany przez wysokiej jakości dyskursu obywatelskiego wśród studentów i wykładowców prowadzonych na małą skalę. Program jest bogaty w Kursy, Ale zajęcia sami są dość małe. Każdy student ma możliwość poznania prawa i teorii w atmosferze, która sprzyja ducha współpracy i współpracy. Intelektualnie ambitny, Studenci prawa UConn czerpać korzyści z osobistym daję i podjąć z kolegami z klasy i wykładowców możliwe dzięki małych grupach.

Szkoła przygotowuje swoich studentów do wykonywania zawodu prawnika w jakiejkolwiek jurysdykcji, w żadnym szczególnym uwzględnieniem prawa Connecticut. W różnych środowisk, specjały i podejścia intelektualnego wydział Zapewniamy szeroki wachlarz stylów nauczania i formatach, w tym kształcenia klinicznego, szkoleń interdyscyplinarnych umiejętności, pracy, kursy i warsztaty stosujących metodę problemu. Szkoła Prawo przyjęła plan Akademicki, określający nasze strategie na najbliższe lata i podkreślając zarówno nasze mocne strony i nasze plany wzmacniania i budowania nasze obszary największego wyróżnienia.

Istnieją cztery naukowe czasopisma na kampusie, każdy zarządzany, edytowane i opublikowane przez uczniów. Są Connecticut Law Review, Connecticut Prawo ubezpieczeń Journal, Connecticut Dz Prawa Międzynarodowego i Public Interest Law Connecticut Dz.

Na terenie kampusu znajduje się kilka minut od State Capitol, sądów i agencji i biur kancelarii prawnych i korporacji w Hartford. Studenci mają łatwy dostęp do wszystkich tych instytucji dla nauki, edukacji, externships i praktyki klinicznej i zatrudnienia.

Lokalizacje

Hartford

University of Connecticut School of Law

Address
University of Connecticut School of Law
55 Elizabeth Street

CT 06105-2290 Hartford, Connecticut, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 860-570-5172

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium