Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Tulsa College of Law, prywatnej instytucji z wszystkich studiujących mniejszej niż 400, oferuje możliwości kształcenia prawne JD, LLM, wspólnego dyplomu i kandydatów certyfikatów przywództwa i doskonałości akademickiej.

TU College of Law zapewnia naukowo rygorystyczne, ale sympatyczny klimat, gdzie uczniowie stają się gotowe do praktyki poprzez uczestnictwo w programach Pro Bono i nagradzanych czasopismach prawniczych, organizacji studenckich, konkurencyjnych zespołów sądowych dyskusyjna, a poradnia na terenie kampusu. TU College of Law posiada niski współczynnik uczeń-to-profesor, oferując studentom bardzo indywidualną edukację i wspieranie rozwoju silnej sieci profesjonalnych. Studenci mają również dostęp do jednego z najlepszych biur rozwoju zawodowego w kraju, którego absolwentem umieszczanie stawki są konsekwentnie wyższe niż średnia krajowa.

TU College of Law jest dumnym gospodarzem aktywnego udziału absolwentów społeczność ponad 6000, z których wielu opracowany bardzo wybitnych kariery jako prawników, sędziów, ustawodawców, liderów rady korporacyjnego, jak i wspólnotowym. Absolwenci są zaangażowane w obecnych studentów poprzez szereg programów, w tym program mentoringu, zapewniając stażowe i externship możliwości i prezentacji wykładów na terenie kampusu.

Uniwersytet w Tulsa College of Law oferuje:

10.5: 1 do studentów wydziału stosunku Jeden z najmniejszych szkół prawa w US News and World Report listy Top 100 szkół prawa Zobowiązanie do obsługi przez Pro Bono programów, organizacji studenckich oraz poradni prawnej Jeden z najniższych stawek czesnego w kraju wśród szkół prawa prywatnego Gwarantowane możliwości praktycznego doświadczenia rozpoczynających pierwszy rok Główny zrównoważonej energii i prawo zasobów oraz Native American Law programy

Przyspieszenie kariery jest częścią zajęć w ustawie TU. Sukcesy naszych absolwentów są unparalleled.Join nas! Prawo Tulsa oferty 5 różnych absolwent prawa i polityki stopni, 2 dla nie-prawników (magistrów orzecznictwa) i 3 dla prawników (LL.M):

Master of Laws (LL.M.) - osobiście Study Absolwent LL.M Program Law TU koncentruje się na energii i naturalnego prawa zasobów, ropy naftowej i gazu ziemnego, prawa ochrony środowiska, prawa plemiennego rozwoju gospodarczego, Indii (Native American) samostanowienia, prawa ludności rdzennej i plemiennej w obronie suwerenności.

Mistrz prawoznawstwa - Studia online Z 40-letnim doświadczeniem w Indian, energii, zasobów naturalnych i edukacji prawnej ochrony środowiska, Uniwersytet energii i zasobów naturalnych prawa nauczania Tulsa inspiruje Mistrza Orzecznictwo w Prawo energetyczne (MJEL) kandydatów do zbadania rozwiązań prawnych i politycznych dla realizacji ważnych celów niezawodność energetyczna, zrównoważone dostawy zasobów naturalnych i zdrowym środowisku.

Kariera Strategie Strategie Mistrz Kandydat Kariera

Wybrani studenci Master Degree podjąć aktywne podejście do własnej strategii rozwoju kariery. W ustawie TU studenci Master Degree są podtrzymywane i prowadzone z następujących programów, usług i zasobów, aby zdobyć umiejętności, których potrzebują, aby zmaksymalizować szanse awansu zawodowego w trakcie ich kadencji z nami:

Kariera Strategia usługi, zasoby i programy dla studentów magisterskich Po ukończeniu studiów Energia i Indian Prawo i Polityka Praca (Nationwide)

Rekrutacja Mistrzowie Terminy Orzecznictwo aplikacji Wiosna 2015: 08 grudnia 2014 (Zajęcia rozpoczynają się 12 stycznia 2015)

Lato 2015: 01 maja 2015 (Zajęcia rozpoczynają datę TBA)

Terminy LLM aplikacji Wiosna 2015: 31 października 2014

Jesień 2015: 1 kwietnia 2015

Istnieją trzy różne stopnie LLM. Proszę wybrać stopień jesteś zainteresowany w odpowiednim procesie rekrutacji:

LL.M. Prawo energetyczne i zasoby naturalne LL.M. w Indian amerykańskich i Pozyskanie ustawy LL.M. w amerykańskiej ustawie dla prawników zagranicznych

Przyjdź do nas osobiście! - Sprawdź Rekrutacja Kalendarz

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

College of Law - The University of Tulsa

LL.M w indyjskim programie prawa jest elastyczny. W porozumieniu z wydziału, studenci mogą dostosować się kierunek studiów nie tylko prawa Indian w ogóle, ale do konkretn ... [+]

LL.M w American Indian & Pozyskanie Prawo

LL.M w indyjskim programie prawa jest elastyczny. W porozumieniu z wydziału, studenci mogą dostosować się kierunek studiów nie tylko prawa Indian w ogóle, ale do konkretnych podgrup specjalności chcą się rozwijać. Program jest dostępny w postaci ścieżki akademickiej (podkreślając pracy oczywiście) lub toru badawczego. Oba utwory wymagają pomyślnym ukończeniu minimum 24 godzin kredytowych z indyjskiego prawa nauczania.

Uczniowie zachęcani są do wstępnego wyboru, z których śledzenia zamierzają realizować, kiedy wejść do programu. To wstępny wybór, jednak nie jest wiążąca dla studenta. Wydział jest zobowiązana do współpracy z każdym uczniem indywidualnie do indywidualnych potrzeb akademickich.... [-]

Stany Zjednoczone Tulsa
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
College of Law - The University of Tulsa

LL.M w prawie amerykańskim do programu zagranicznych absolwentów składa się z pełnego toku studiów na dwa semestry. Aby zaspokoić potrzeby międzynarodowego studenta LLM C ... [+]

LL.M w amerykańskiej ustawie o programie prawników zagranicznych składa się z pełnego toku studiów na dwa semestry od sierpnia do maja. Aby zaspokoić potrzeby międzynarodowego studenta LLM College of Law oferuje specjalistyczne kursy w USA edukacji prawnej i US pisania prawne, analizy i metodologii dla międzynarodowego prawnika.

Studenci będą pełne dodatkowe sześć do ośmiu klas i otrzyma porad i wskazówek w ich wyborze kursu. Uczniowie są zaproszeni do wyboru jednej z wielu zajęć fakultatywnych oferowanych przez TU College of Law oraz innych działów absolwent Uniwersytetu Tulsa.

Dodatkowo, program oferuje prawników zagranicznych możliwość rozwijania zrozumienia prawa amerykańskiego, jak również możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie prawa, takie jak prawa międzynarodowego biznesu. Studenci programu cieszyć większą elastyczność zatrudnienia w swoich krajach, a także możliwość do praktyki prawa w państwach, które pozwalają prawnicy zagraniczni siedzieć do egzaminu bar.... [-]

Stany Zjednoczone Tulsa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
College of Law - The University of Tulsa

LL.M w Energy & Natural Resources programu Prawo składa się z pełnego toku studiów na dwa semestry od sierpnia do maja każdego roku. Oczekuje się, że studenci do ukoń ... [+]

LL.M w prawie energetycznym i Zasobów Naturalnych

LL.M w Energy & Natural Resources programu Prawo składa się z pełnego toku studiów na dwa semestry od sierpnia do maja każdego roku. Stopień LLM wymaga minimum 24 punktów z minimalną średnią ocen zbiorczego 2,0 w ​​skali 4-stopniowej. Oczekuje się, że studenci do ukończenia kursów w zakresie badań energii, analiza i piśmie; Prawo (podstawowe i zaawansowane), ropy naftowej i gazu; Środowiska lub międzynarodowego prawa ochrony środowiska; Prawo administracyjne i zmiany klimatyczne.

Ponadto, uczniowie będą wybierać z innych kursów w Kolegium Zrównoważonej Energii i Zasobów prawa (Law SERL) programu nauczania, takich jak Regulacji Energetyki; Prawo wodne; Międzynarodowy energetyki i zasobów naturalnych Prawo; i Zasobów Naturalnych i federalne prawo ochrony środowiska na Ziemiach. Zagranicznych wyszkolonych kandydatów LLM stopnia zapisać również w trakcie jednego semestru zaprojektowane do wprowadzania prawa w USA.... [-]

Stany Zjednoczone Tulsa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The University of Tulsa College of Law | US News Top 100