The George Washington University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Położony zaledwie kilka kroków od amerykańskiego kapitału, George Washington University ma wyjątkową pozycję w rdzeniu amerykańskiego rządu, polityki i prawa. studenci GW i korzyści wykładowców z niespotykaną okazję studiować i pracować razem z liderów i praktyków w każdej dyscyplinie. Niezależnie od tego, na uczelni lub jako student w jednym z naszych programów internetowych, Ty też możesz wziąć udział w węzłach, które kształtują naszą wspólnotę i świat.

Naszym celem jest stworzenie środowiska, gdzie wiedza jest tworzona i nabytej oraz gdzie twórczych dążyć do wzbogacenia doświadczeń globalnego społeczeństwa. Głębokość i szerokość naszych programów akademickich, wyjątkowe kwalifikacje naszym pełnym wymiarze czasu wydziału, niedopasowanej doświadczenia naszej wspomagającej wydziału i mocne strony naszych inicjatyw badawczych umożliwiających naszych studentów naszego wydziału i naszych pracowników, aby spojrzeć na świat poza klasą , Pozwalają nam na przygotowanie następnego pokolenia liderów.

Wyższa Szkoła Studiów Zawodowych

College of Professional Studies (CPS) jest rozpoznawana jako katalizator innowacji akademickiego konstruowania poświadczenia dla pracowników, przy poszanowaniu standardów doskonałości akademickiej Uczelni oraz reagować na potrzeby dzisiejszych profesjonalistów. Innowacyjne programy Kolegium zostały opracowane przez ekspertów tematycznych GW z kierunkiem i bieżącej informacji zwrotnej od naszych cenionych partnerów branżowych, w tym agencji rządowych, stowarzyszeń zawodowych, organizacji doradczych i liderów biznesu i przemysłu. CPS online programy przyciągają jedne z najlepszych wykładowców i studentów w całym kraju. Model dostawa i elastyczny format zapewnienia ambitnych profesjonalistów pracujących te same rygorystyczne możliwości akademickich i akredytowanych stopni oferowanych przez programy GW na terenie kampusu, z dodatkową zaletą unikalnych narzędzi edukacyjnych i peer niedostępne w tradycyjnej klasie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Dyplom ukończenia szkoły wyższej w studiach paralegalnych

Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Jednym z niewielu stopni magisterskich w kraju i przeznaczonych specjalnie dla osób pracujących zawodowo, świadectwo ukończenia studiów magisterskich w ramach studiów licencjackich w GW oferuje rygorystyczny i aktualny program nauczania na rzecz rozwoju zawodu i prawnego krajobrazu. Certyfikat Absolwent GW w badaniach paralegal jest poświadczeń trzeba wejść do zawodu asystentów prawnych. Zawiera ona fundamentalnych kursy, które będą Ci przygotować się do wejścia na boisko, z ufnością i przenikliwości. Po pomyślnym zakończeniu programu zdobędziesz wiedzę, umiejętności i umiejętności, aby wejść na zawód paralegalski [+]

Jednym z niewielu stopni magisterskich w kraju i przeznaczonych specjalnie dla osób pracujących zawodowo, świadectwo ukończenia studiów magisterskich w ramach studiów licencjackich w GW oferuje rygorystyczny i aktualny program nauczania na rzecz rozwoju zawodu i prawnego krajobrazu. Jako student w jednym z naszych programów internetowych, możesz poszerzyć swoją wiedzę prawną, udoskonalić swoje umiejętności ustawić i rozwijania praktycznych narzędzi, które mogą być stosowane do pracy od pierwszego dnia; jako absolwent GW, będziesz miał pewność i uznanych poświadczenia akademickich, aby doprowadzić do satysfakcjonującego i dostatniej kariery w dziedzinie prawa.

... [-]

Magister prawa (LLM)

Online mistrzów w studiach paralegalnych

Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Jednym stopni kilka wybranych Asystent mistrzowskich w kraju i zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów pracujących, internetowy Mistrz GW Studies Paralegal i programów Graduate Certificate oferują rygorystyczny i aktualny program, aby przejść do zawodu i krajobrazu prawną. Jeżeli jesteś uznanym Asystent, który aspiruje do góry w zawodzie, internetowy program GW Magister Paralegal Studiów daje umiejętności i zaufanie potrzebne do osiągnięcia sukcesu i prowadzić boiska. [+]

Jedna z wybranych kilku tytułów magisterskich w kraju i przeznaczona specjalnie dla profesjonalistów pracujących, magisterskich online GW w dziedzinie badań nad paralegalami i oferuje rygorystyczny i aktualny program nauczania w celu podniesienia poziomu zawodu i prawnego krajobrazu. Jako student w jednym z naszych programów internetowych, możesz poszerzyć swoją wiedzę prawną, udoskonalić swoje umiejętności ustawić i rozwijania praktycznych narzędzi, które mogą być stosowane do pracy od pierwszego dnia; jako absolwent GW, będziesz miał pewność i uznanych poświadczenia akademickich, aby doprowadzić do satysfakcjonującego i dostatniej kariery w dziedzinie prawa.

... [-]