Temple University Beasley School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O prawie świątynnym

Temple University Beasley School of Law konsekwentnie uznawana za jedną z 50 najlepszych szkół prawniczych o najlepszej wartości, zajmuje 3 miejsce w poparciu procesowym, 11 w piśmie prawniczym, 19 w prawie międzynarodowym i 25 w prawie podatkowym według US News

Prawo Świątynne jest liderem w uczeniu się przez doświadczenie i ma wydział o międzynarodowej renomie w zakresie doskonałości akademickiej, stypendiów i skutecznego nauczania. Istnieje również pięć ośrodków w Temple Law: The Sheller Center for Social Justice, Institute for International Law

Studenci z całego świata biorą udział w programie Juris Doctor (JD) Temple Law i Master of Laws ze względu na 120-letnie poświęcenie szkoły doskonałej edukacji prawnej za przystępną cenę.

Życie w Filadelfii

Miasto Filadelfia jest ważną częścią doświadczenia Prawa Świątynnego. Filadelfia to pierwsze miasto światowego dziedzictwa UNESCO w Stanach Zjednoczonych, a ostatnio zostało uznane za jedno z najlepszych miast do odwiedzenia w Stanach Zjednoczonych w 2020 r. Przez National Geographic . Programy akademickie dla studentów są codziennie wzbogacane przez życie kulturalne i intelektualne tego pięknego i tętniącego życiem miasta, a także o wiele tańsze koszty utrzymania w porównaniu z innymi miastami na wschodnim wybrzeżu.

Szóste co do wielkości miasto w kraju, Filadelfia, jest domem dla sądów stanowych i federalnych na każdym poziomie, niezliczonych kancelarii prawnych, dużych i małych, dziesiątek agencji miejskich i setek innych legalnych pracodawców. Studenci prawa świątynnego mogą łatwo dojeżdżać do Nowego Jorku i Waszyngtonu ze względu na dogodną lokalizację Filadelfii między dwoma głównymi miastami.

120285_philadelphia-224447_640.jpg

Misja

Ustanowione w 1895 r. Prawo świątynne dąży do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się, stypendium i służbie. Prawo świątynne poświęcone jest przygotowaniu studentów do podjęcia i kontynuowania zawodu prawniczego z najwyższym poziomem umiejętności, z silnym przywiązaniem do zasad odpowiedzialności zawodowej i poczuciem osobistego obowiązku kierowania i służenia społecznościom, w których pracują żyć i ćwiczyć.

Prawo Świątynne podtrzymuje fundamentalny ideał udostępniania edukacji prawnej wszystkim utalentowanym osobom, w tym osobom, które inaczej nie miałyby takiej możliwości lub które mogłyby napotkać bariery z powodu rasy, wyznania, płci, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości lub ekspresji płci, wieku, pochodzenie społeczno-ekonomiczne lub inne cechy osobowe.

Lokalizacje

Filadelfia

Address
Temple University Beasley School of Law
1719 North Broad Street
Philadelphia, PA 19122

19122 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone