Temple University Beasley School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O prawie świątynnym

Temple University Beasley School of Law konsekwentnie uznawana za jedną z 50 najlepszych szkół prawniczych o najlepszej wartości, zajmuje 3 miejsce w poparciu procesowym, 11 w piśmie prawniczym, 19 w prawie międzynarodowym i 25 w prawie podatkowym według US News

Prawo Świątynne jest liderem w uczeniu się przez doświadczenie i ma wydział o międzynarodowej renomie w zakresie doskonałości akademickiej, stypendiów i skutecznego nauczania. Istnieje również pięć ośrodków w Temple Law: The Sheller Center for Social Justice, Institute for International Law

Studenci z całego świata biorą udział w programie Juris Doctor (JD) Temple Law i Master of Laws ze względu na 120-letnie poświęcenie szkoły doskonałej edukacji prawnej za przystępną cenę.

Życie w Filadelfii

Miasto Filadelfia jest ważną częścią doświadczenia Prawa Świątynnego. Filadelfia to pierwsze miasto światowego dziedzictwa UNESCO w Stanach Zjednoczonych, a ostatnio zostało uznane za jedno z najlepszych miast do odwiedzenia w Stanach Zjednoczonych w 2020 r. Przez National Geographic . Programy akademickie dla studentów są codziennie wzbogacane przez życie kulturalne i intelektualne tego pięknego i tętniącego życiem miasta, a także o wiele tańsze koszty utrzymania w porównaniu z innymi miastami na wschodnim wybrzeżu.

Szóste co do wielkości miasto w kraju, Filadelfia, jest domem dla sądów stanowych i federalnych na każdym poziomie, niezliczonych kancelarii prawnych, dużych i małych, dziesiątek agencji miejskich i setek innych legalnych pracodawców. Studenci prawa świątynnego mogą łatwo dojeżdżać do Nowego Jorku i Waszyngtonu ze względu na dogodną lokalizację Filadelfii między dwoma głównymi miastami.

120285_philadelphia-224447_640.jpg

Misja

Ustanowione w 1895 r. Prawo świątynne dąży do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się, stypendium i służbie. Prawo świątynne poświęcone jest przygotowaniu studentów do podjęcia i kontynuowania zawodu prawniczego z najwyższym poziomem umiejętności, z silnym przywiązaniem do zasad odpowiedzialności zawodowej i poczuciem osobistego obowiązku kierowania i służenia społecznościom, w których pracują żyć i ćwiczyć.

Prawo Świątynne podtrzymuje fundamentalny ideał udostępniania edukacji prawnej wszystkim utalentowanym osobom, w tym osobom, które inaczej nie miałyby takiej możliwości lub które mogłyby napotkać bariery z powodu rasy, wyznania, płci, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości lub ekspresji płci, wieku, pochodzenie społeczno-ekonomiczne lub inne cechy osobowe.

Lokalizacje

Filadelfia

Address
Temple University Beasley School of Law
1719 North Broad Street
Philadelphia, PA 19122

19122 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium