Thomas Jefferson School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Powitanie

Naszą misją jest zapewnienie edukacji prawnej dla wybitnych opartego na arenie międzynarodowej, o zróżnicowanej studentów. Podczas gdy nasz program mieszkaniowy JD jest już od dziesięcioleci, nasz Internecie Absolwent Programy jest jednym z programów najdłużej Prawo online szkoły mistrza świata. Byliśmy w Internecie od 2008 roku.

O NAS

Thomas Jefferson Szkoła Prawa Graduate Programs został Nr 13 przez graduateprograms.com i dąży do najwyższej doskonałości.

Thomas Jefferson znany jest naszym bardzo dostępnym, światowej klasy wykładowców. Mamy również wdrożyć najbardziej wyszukane metody nauczania online, dostępne w dowolnym miejscu na rynku.

Akademicy

Intelektualnej, Distinguished, Kompleksowe i różnorodny program akademicki

Thomas Jefferson Szkoła innowacyjnych internetowych Programy absolwent prawa na [Master of Law (LLM) i Master of Science prawa (JSM)] niektóre z następujących funkcji:

Skupić w jednym z następujących obszarów: Podatki, usług finansowych i Wealth Management, lub zgodności i zarządzania ryzykiem Kompletny w ciągu jednego roku 100% on-line, wygodne do Państwa potrzeb Oferowane przez Law School ABA, z ABA przyzwoleniem wszystkich programów magisterskich Dostępne dla adwokatów i nie-Adwokaci
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt
Adres lokalizacji
Thomas Jefferson School of Law,
1155 Island Avenue

San Diego, California, CA, CA 92101 US