Thomas Jefferson School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy

Naszą misją jest zapewnienie wybitnej edukacji prawnej dla zróżnicowanego ciała studenckiego na arenie międzynarodowej. Podczas gdy nasz program mieszkaniowy JD istnieje już od dziesięcioleci, nasze internetowe programy dla absolwentów są jednym z najdłużej trwających programów magisterskich online na świecie. Jesteśmy online od 2008 roku.

O NAS

Thomas Jefferson School of Law 's Graduate Programs znalazł się w pierwszej szóstce najlepszych programów prawa gospodarczego online przez onlinemasters.com i dąży do najwyższej jakości. Thomas Jefferson jest znany z naszego bardzo dostępnego, światowej klasy wydziału. Wdrażamy również najbardziej wyrafinowane metody nauczania online dostępne w dowolnym miejscu na rynku.

AKADEMIKI

Intelektualny, wyróżniający się, wszechstronny i różnorodny program akademicki Innowacyjne internetowe programy studiów magisterskich Thomas Jefferson School of Law [Master's of Law (LLM) i Master of Science of Law (MSL)] mają następujące cechy:

  1. Skoncentruj się w jednym z następujących obszarów: podatki, usługi finansowe i zarządzanie majątkiem lub zarządzanie zgodnością i ryzykiem
  2. Wypełnij za rok
  3. 100% online, wygodne, aby dopasować się do harmonogramu
  4. Oferowane przez akredytowaną kalifornijską szkołę prawniczą, przy zgodzie na wszystkie programy magisterskie przez California Committee of Bar Examiners
  5. Dostępne dla adwokatów i osób niebędących adwokatami

Lokalizacje

San Diego

Address
Thomas Jefferson School of Law,
1155 Island Avenue

CA 92101 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone