Thomas Jefferson School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy

Naszą misją jest zapewnienie wybitnej edukacji prawnej dla zróżnicowanego ciała studenckiego na arenie międzynarodowej. Podczas gdy nasz program mieszkaniowy JD istnieje już od dziesięcioleci, nasze internetowe programy dla absolwentów są jednym z najdłużej trwających programów magisterskich online na świecie. Jesteśmy online od 2008 roku.

O NAS

Thomas Jefferson School of Law 's Graduate Programs znalazł się w pierwszej szóstce najlepszych programów prawa gospodarczego online przez onlinemasters.com i dąży do najwyższej jakości. Thomas Jefferson jest znany z naszego bardzo dostępnego, światowej klasy wydziału. Wdrażamy również najbardziej wyrafinowane metody nauczania online dostępne w dowolnym miejscu na rynku.

AKADEMIKI

Intelektualny, wyróżniający się, wszechstronny i różnorodny program akademicki Innowacyjne internetowe programy studiów magisterskich Thomas Jefferson School of Law [Master's of Law (LLM) i Master of Science of Law (MSL)] mają następujące cechy:

  1. Skoncentruj się w jednym z następujących obszarów: podatki, usługi finansowe i zarządzanie majątkiem lub zgodność finansowa i zarządzanie ryzykiem
  2. Wypełnij w ciągu zaledwie jednego roku
  3. 100% online, wygodne, aby dopasować się do harmonogramu
  4. Oferowane przez akredytowaną kalifornijską szkołę prawniczą, przy zgodzie na wszystkie programy magisterskie przez California Committee of Bar Examiners
  5. Dostępne dla adwokatów i osób niebędących adwokatami

Dostępne są również dwa (2) stacjonarne programy LLM - LLM w American Legal Studies i LLM w Practice Skills .

Programy te są dostępne dla każdego, kto ma już dyplom JD / LLB (lub równoważny), i można je ukończyć w ciągu zaledwie jednego roku. Mieszkają w naszym pięknym budynku w centrum San Diego w Kalifornii, gdzie można uzyskać praktyczne doświadczenie i uzyskać bardziej wyspecjalizowane informacje na temat niektórych aspektów prawa.

Studenci naszego programu LLM w amerykańskich studiach prawnych rejestrują się z kilku powodów, takich jak kwalifikacje do przystąpienia do egzaminów adwokackich w Kalifornii, Nowym Jorku, Teksasie, Waszyngtonie i Gruzji. Ponadto, aby lepiej służyć potrzebom klientów, którzy spotykają się z prawem USA.

Uczniowie naszej LLM w zakresie umiejętności praktycznych to studenci, którzy chcą po prostu specjalizować się lub doskonalić swoje umiejętności w pewnym aspekcie prawa, a jest to świetny sposób, aby to zrobić.

Dla osób posiadających stopień JD / LLB (lub równoważny) i stopień LLM, Thomas Jefferson z dumą oferuje doktorat z nauk sądowych (JSD) w 100% online.

Ten trwający pięć (5) lat, w 100% program online jest doskonałym dodatkiem do Twojej kariery prawniczej, pomagając ci awansować i dając przewagę w rozwoju kariery. Współpracując z zespołem uważnych profesorów, zbadasz i obronisz pracę magisterską, w końcu pozbywając się dogłębnej wiedzy na wybrany przez ciebie temat. Jest to bardzo konkurencyjny program, z kredytami transferowymi dostępnymi w LLM.

Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij formularz lub skontaktuj się ze TJSL @ TJSL .edu, a chętnie omówimy z Tobą wszystkie te programy.

Lokalizacje

San Diego

Address
Thomas Jefferson School of Law,
701 B Street, Suite 110

CA 92101 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium