Stetson University College of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jak Pierwsza szkoła prawo Florydy, Stetson wykształciła znakomity prawnicy, sędziowie i przywódcy społeczności od ponad wieku. Stetson jest top-100 Law School, Miejsce 1 w próbnym rzecznictwa i # 3 w doktrynie przez US News & World Report, i jest w pełni akredytowany przez American Bar Association oraz Stowarzyszenia amerykańskich szkół prawniczych.

Stetson University College of Law jest aktywną częścią powierzchni metra Tampa Bay, z jej głównym kampusie prawa w Gulfport / St. Petersburg i centrum satelitarnego w Tampa. Szkoła prawo jest częścią Stetson University College z Sztuki i Nauki, Szkoły Administracji oraz Szkoły Muzycznej w DeLand, a uczelnia centrum satelitarnego w Celebration.

Dziekan Krzysztof Pietruszkiewicz prowadzi różnorodnych zespół wykładowców, administratorów i pracowników zgodnie z misją i wartościami Kolegium Prawa i Stetson University.

Stetson w skrócie

Miejsce nr 1 na próbnym rzecznictwo i nr 3 na piśmie prawnej przez US News & World Report Indywidualne podejście do potrzeb uczniów Utalentowany, dostępne wykładowców, którzy celują w swoich dziedzinach State-of-the-art biblioteka i sale lekcyjne Siedem sale rozpraw Certyfikaty JD koncentracji w rzecznictwo prawa starszego, prawa ochrony środowiska, prawa międzynarodowego i sprawiedliwości społecznej Podwójny stopień i wspólnego tytułu opcje: JD / LL.M. w Advocacy, JD / MBA, JD / MPH, JD / MIEL Międzynarodowego Prawa Gospodarczego i JD / MEBL w Europejskiej Prawa Gospodarczego LL.M. stopni w rzecznictwo, prawa starszy i prawo międzynarodowe Jeden z niewielu amerykańskich szkół prawa do dzielenia przestrzeni z sądu pracy, II Sądu Apelacyjnego Florydzie Rejonowy Pierwsza szkoła Prawo na Florydzie wymagać usługi pro bono przez studentów i wykładowców Doskonałe rozwoju kariery i przygotowywaniem usług. Ostatnio uznany za jednego z najlepszych programów dla LLM kariera przez International Prawników Magazine. Centra Doskonałości w Advocacy, Starszego ustawy, Prawo o szkolnictwie wyŜszym i Polityki i Prawa Międzynarodowego Główna Instytutów na rzecz prawa do różnorodności biologicznej, Prawo Karaibskim, Komunikacji prawnych oraz ustawy Weteranów Start do czterech Stetson czasopism naukowych: Prawo Review, Journal for International Aging prawa i polityki, gazet Międzynarodowego Prawa Przyrody i polityki, a Stetson Urzędowy Advocacy i Prawo Wyróżnienia dla najlepszych programów w rankingu studentów 45 organizacji studenckich Krajowe i mistrz świata drużyny poparcia Szeroki wybór kliniki i staż możliwości Tętniący życiem kampus z różnych organizacji studenckich, działań i konkursów międzyszkolnych Osiem studiów za granicą, a sześć programów kursowych Główny kampus w Gulfport prawo / St. Petersburg z centrum satelitarnego w pobliżu miasta Tampa

7 Wielka powody, aby uznać prawo Stetson:

Siła naszych programów akademickich.

Stetson Profesor uczy classWe są dumni, że w rankingu # 1 na rozprawę rzecznictwa i # 3 na piśmie prawnej przez US News & World Report. Stetson jest również liderem w dziedzinie prawa starszym, prawa ochrony środowiska, bioróżnorodności, ustawy o szkolnictwie wyższym, prawa międzynarodowego, sprawiedliwości społecznej, prawa, prawa weteranów Karaibów i innych dziedzin nauki prawa. Stetson oferuje pięć certyfikat JD programów koncentracyjnych ponad 60 umiejętności fakultatywnymi i wspólne lub podwójnego stopnia opcje JD / LL.M.. JD / MBA i JD / MPH

Szanse zdobycia praktycznego doświadczenia prawną.

edukacja kliniczna participantsStetson oferuje studentom ponad 400 klinik i externship możliwości rocznie w całej Tampa Bay na Florydzie obszaru metropolitalnego. Z ponad 30 przychodni i externship kursy na około 60 organizacji goszczących, Stetson łączy kilka innych szkół prawniczych w całym kraju, którzy gwarantują, że każdy student może uczestniczyć w klinice lub externship oczywiście w szkole prawniczej.

Stypendia dla obniżenia kosztów wyższych.

Stetson uczeń veteranIn jesień 2015, 55% nowych studentów JD stypendystką. Wszystkie przyjęci studenci pierwszego roku są automatycznie uznawane na stypendia wieloletnich. Począwszy od roku akademickiego latach 2016-2017, Stetson będzie obsługiwać nieograniczoną liczbę wykwalifikowanych weteranów lub uprawnionych utrzymaniu z programem Wiązać Żółta GI Billa.

Piękny kampus znajduje się w słonecznej Tampa Bay na Florydzie.

21-hektarowej, palmy STETSON Prawo campusStetson jest wyłożona główny kampus w Gulfport / St. Petersburg był niegdyś ośrodek 1920 uczęszczanych przez Babe Ruth i innych gwiazd. Dziś nasze historyczne budynki są uzupełnione o 3,920 połączeń sieciowych, w siedmiu salach sądowych pracujących, 50 pomieszczeń bibliotecznych Grupy Badawczej do basenu, a biblioteki prawniczej z ponad 419,000 woluminów. Potrzebujesz odpocząć od nauki? Podróż # 4 w rankingu najlepszych plaży doradcy (St. Pete Beach) jest pięć minut od kampusu.

Wydział którzy lubią nauczania prawa i troska o sukcesie studentów.

Stetson profesor radzi profesorowie studentOur biorą udział w niemal każdym aspekcie życia kampusu i są pasjonatami pracy z uczniami zarówno wewnątrz jak i poza szkołą. Wykładowców z całej szkoły prawniczej spędzać czas służąc jako mentorów, doradzając organizacje studenckie oraz coachingu zespołów poparcia. Nasz wydział są autorzy, prawników i liderów w swoich dziedzinach wiedzy prawnej.

usługi rozwoju kariery dla studentów i absolwentów.

Pracownicy rozwój kariery radzi studentAn dostępne pracownicy rozwój kariery wspiera studentów z sesji indywidualnego coachingu, spotkań grupowych i programów. "Kariera Toolkit" seria warsztatów STETSON zapewnia ramy dla planowania kariery i poszukiwania pracy. Nasz zespół ustalił relacje ze społecznością prawnej Tampa Bay Area i działa, aby pomóc absolwentom znaleźć swoje idealne kariery.

Programami studiów za granicą w Kajmanach, na Kubie, w Korei Południowej, Anglii, Hiszpanii i Holandii.

Badanie Stetson granicą participantsOur studenci mogą poznawać świat, podczas gdy zarobki kredyt akademickiej i spotkanie ekspertów prawnych w krajach dalekich. Oprócz lata za granicą i programów semestralnych Stetson, w Stetson posiada również międzynarodowych umów wymiany z uniwersytetów w Australii, Anglii, Irlandii, Francji i Hiszpanii.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Międzynarodowe Prawo LL.M.

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok August 2017 Stany Zjednoczone Gulfport Tampa + 2 więcej

LL.M. w prawie międzynarodowym jest intensywny roczny kurs, który prowadzi do zaawansowanego stopnia prawnej w prawie międzynarodowym. Program Law STETSON pomieścić potrzeby specjalizacji obu doświadczonych prawników praktykujących [+]

Stetson University Stetson University, College of Law jest w rankingu # 1 w próbnym rzecznictwa i # 3 w doktrynie przez prestiżowy US News and World Report w 2016 roku. Skuteczne wsparcie i doktrynie umiejętności są dwie z najważniejszych umiejętności udanego prawnika i zaangażowanie STETSON do rzecznictwa nauczania i doktrynie nie ma sobie równych. Stetson ma zaszczyt być liderem w tych dziedzinach. Znajduje się w bezpiecznej i przyjaznej kampusie w pięknej Gulfport, Floryda, LL.M. STETSON za w prawie międzynarodowym jest intensywny kurs jednoroczny, który może pomieścić potrzeby specjalizacji zarówno doświadczonych praktykujących adwokatów i absolwentów szkoły prawniczej z USA i za granicą. Program przygotowuje absolwentów do wejścia na rynek globalny gruntownie przygotowany na stanowiska w biznesie, administracji, nauki i praktyki prawa międzynarodowego lub pokrewnych zawodach. Kursy podkreślić profesjonalizm, umiejętności przywódczych i biznesowych oprócz szkolenia w zakresie prawa. Wnioskodawcy mogą albo zdecydować się na ogólnym LL.M. w prawie międzynarodowym (dla zainteresowanych międzynarodowego publicznego lub międzynarodowego prawa prywatnego) lub LL.M. ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowego prawa ochrony środowiska lub prawa międzynarodowego biznesu. "Co sprawia, że" Stetson doświadczenie "naprawdę wyjątkowy jest ich system praktycznego coachingu ... i skupić się na co daje prawdziwe doświadczenie życiowe ... Profesjonalizm i starannością nabyłem w stetsona zawsze będzie moją drugą naturą. " Michał Homza, LL.M. '12 Właściciel Regenezis, slo Słowację LL.M. STETSON za w międzynarodowym programie Prawo cechy: Kierując studium poprzez mentoring z widocznym prawa międzynarodowego wydziału Dwutygodniowe wprowadzenie do prawa amerykańskiego dla zagranicznych prawników Dwa semestr Program 24-kredytowej na bezpiecznej i przyjaznej kampusie STETSON w Tampa Bay na... [-]

Filmy

Welcome to Stetson University College of Law

Kontakt

Telefon