Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w St. Law University School of Law

Założona w 1984 r. Szkoła St. Thomas University Law Law jest w pełni akredytowana przez American Bar Association i jest członkiem Association of American Law Schools. Jest częścią katolickiego uniwersytetu i szkoły prawniczej, w których wartości mają znaczenie.

St. Thomas Law szkoli prawników i absolwentów, którzy są w stanie stosować zasady prawne w rozwiązywaniu problemów coraz bardziej złożonego i zmieniającego się społeczeństwa. Rygorystyczny program akademicki w szkole prawniczej kładzie nacisk na uczenie się przez całe życie i stypendium w spersonalizowanym, opiekuńczym środowisku. W tym celu pozostajemy przywiązani do doskonałości w nauczaniu, stypendium i służbie społeczności.

Prawo św. Tomasza oferuje szerokie możliwości kliniczne, zewnętrzne i stażowe w celu dalszego doskonalenia zawodowego naszych studentów.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

Fakty

Założony

Uniwersytet św. Tomasza został założony w 1961 roku jako Biscayne College z inicjatywy Braci Augustynów. Kiedy status uniwersytetu został osiągnięty, nazwa instytucji została zmieniona na Uniwersytet Świętego Tomasza, aby odzwierciedlić jej kubańskie dziedzictwo. Uniwersytet ma swoje korzenie w Universidad de Santo Tomas de Villanueva, założonej w 1946 r. W Hawanie na Kubie, przez amerykańskich augustianów z pomocą europejskich augustianów.

St. Thomas University School of Law jest jedną z dwóch akredytowanych szkół prawa katolickiego na południe od Szkoły Prawa Uniwersytetu Georgetown w Waszyngtonie.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

Stosunek liczby studentów do wydziału

15 do 1

Studenckie czasopisma naukowe

  • Recenzja Prawa St Thomas
  • Międzykulturowy przegląd praw człowieka
  • Dziennik złożonego sporu sądowego (online)

Organizacje studenckie

Ponad trzydzieści organizacji studenckich, wiele z nich jest szeroko zaangażowanych w projekty usług publicznych.

Biblioteka

Centrum Informacji Prawnej to intelektualne centrum Szkoły Prawa Uniwersytetu St. Thomas. Dzięki swojej renomowanej kolekcji i najnowocześniejszym zasobom, szerokiej gamie usług i zapraszaniu do studiowania, Law Library jest głęboko zaangażowana w misje badawcze i edukacyjne prowadzone przez Law School.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

St. Thomas University School of Law

Witamy w LL.M. Program w międzykulturowych prawach człowieka na Uniwersytecie St. Thomas University School of Law! Ten innowacyjny LL.M. Program ma na celu zaoferowanie d ... [+]

Witamy!

Ten innowacyjny LL.M. Program ma na celu zaoferowanie dogłębnej wiedzy na temat najważniejszego zagadnienia naszych czasów: ochrony godności ludzkiej poprzez linie polityczne, społeczne, gospodarcze i kulturowe. Adwokaci, urzędnicy rządowi, nauczyciele, działacze na rzecz praw człowieka oraz przedsiębiorcy i kobiety zaangażowane w przestrzeganie praw człowieka i sprawiedliwości społecznej są zapraszani do St. Law University School of Law w Miami, aby zdobyć wyższe kwalifikacje w jednej z najbardziej dynamicznych dziedzin międzynarodowych prawo: międzykulturowe prawa człowieka.

Doskonałość instrukcji pochodzących od światowej sławy wykładowców z Organizacji Narodów Zjednoczonych i wybitnych ośrodków stypendialnych tworzy bardzo stymulujące środowisko uczenia się i obiecuje najbardziej wymagające akademickie doświadczenie w Twojej karierze. Znani goście wykładowcy to:... [-]

Stany Zjednoczone Miami Gardens
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

St. Thomas University School of Law - Alumni Spotlight

Address
St. Thomas University School of Law 16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054
Miami Gardens, Floryda, Stany Zjednoczone