St. Thomas University School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w St. Law University School of Law

Założona w 1984 r. Szkoła St. Thomas University Law Law jest w pełni akredytowana przez American Bar Association i jest członkiem Association of American Law Schools. Jest częścią katolickiego uniwersytetu i szkoły prawniczej, w których wartości mają znaczenie.

St. Thomas Law szkoli prawników i absolwentów, którzy są w stanie stosować zasady prawne w rozwiązywaniu problemów coraz bardziej złożonego i zmieniającego się społeczeństwa. Rygorystyczny program akademicki w szkole prawniczej kładzie nacisk na uczenie się przez całe życie i stypendium w spersonalizowanym, opiekuńczym środowisku. W tym celu pozostajemy przywiązani do doskonałości w nauczaniu, stypendium i służbie społeczności.

Prawo św. Tomasza oferuje szerokie możliwości kliniczne, zewnętrzne i stażowe w celu dalszego doskonalenia zawodowego naszych studentów.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

Fakty

Założony

Uniwersytet św. Tomasza został założony w 1961 roku jako Biscayne College z inicjatywy Braci Augustynów. Kiedy status uniwersytetu został osiągnięty, nazwa instytucji została zmieniona na Uniwersytet Świętego Tomasza, aby odzwierciedlić jej kubańskie dziedzictwo. Uniwersytet ma swoje korzenie w Universidad de Santo Tomas de Villanueva, założonej w 1946 r. W Hawanie na Kubie, przez amerykańskich augustianów z pomocą europejskich augustianów.

St. Thomas University School of Law jest jedną z dwóch akredytowanych szkół prawa katolickiego na południe od Szkoły Prawa Uniwersytetu Georgetown w Waszyngtonie.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

Stosunek liczby studentów do wydziału

15 do 1

Studenckie czasopisma naukowe

  • Recenzja Prawa St Thomas
  • Międzykulturowy przegląd praw człowieka
  • Dziennik złożonego sporu sądowego (online)

Organizacje studenckie

Ponad trzydzieści organizacji studenckich, wiele z nich jest szeroko zaangażowanych w projekty usług publicznych.

Biblioteka

Centrum Informacji Prawnej to intelektualne centrum Szkoły Prawa Uniwersytetu St. Thomas. Dzięki swojej renomowanej kolekcji i najnowocześniejszym zasobom, szerokiej gamie usług i zapraszaniu do studiowania, Law Library jest głęboko zaangażowana w misje badawcze i edukacyjne prowadzone przez Law School.

Lokalizacje

Miami Gardens

Address
St. Thomas University School of Law
16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054

Miami Gardens, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium