St. John’s University School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Prawo Świętego Jana

Prawo św. Jana obejmuje integrującą, przyjmującą i przyjazną społeczność, która odzwierciedla bogatą różnorodność naszego rodzinnego miasta Queens w stanie Nowy Jork, „The World's Borough”. Od klasy do staży i pracy klinicznej w terenie, aby studiować za granicą, nasi studenci rozwijają umiejętności prawnicze, ukierunkowaną wiedzę specjalistyczną i zawodowe powiązania, których potrzebują, aby ukończyć praktykę gotową do pracy, wszystko przy wsparciu naszych wybitnych wykładowców, oddanych doradców zawodowych i globalna sieć absolwentów. Nasze wyniki w zakresie zatrudnienia i egzaminu adwokackiego konsekwentnie plasują nas w czołówce nowojorskich szkół prawniczych, a niezależnie od ścieżki kariery, nasi uczniowie niosą ze sobą wartości św. Jana Wincentyńskiego, rozumiejąc, że prawo jest powołaniem, dzięki któremu mogą żyć sprawiedliwie i lepiej świat.

132680_132520_www.stjohns.edu733AnitaStudentsHall20360x240.jpgSt. John's University School of Law / St. John's University School of Law

Misja

Zgodnie z Misją Wincentyńską na Uniwersytecie Świętego Jana w St. John's School of Law dąży do: Osiągnięcia doskonałości akademickiej poprzez zaangażowanie w rygorystyczne nauczanie, badania naukowe i innowacyjne zastosowanie wiedzy; Wspierać zróżnicowaną społeczność kładącą nacisk na poszanowanie praw i godności każdej osoby; Angażuj uczniów, aby szukali przyczyn niesprawiedliwości gospodarczej i społecznej oraz znajdowali elastyczne, skuteczne i konkretne rozwiązania; Obdarz absolwentów umiejętnościami i wartościami niezbędnymi do skutecznego uczestnictwa w globalnym zawodzie prawniczym.

Nasza historia

St. John's University School of Law otworzył swoje podwoje 28 września 1925 r. Założona 55 lat po otwarciu Uniwersytetu St. John's przez Wspólnotę Wincentyńską, szkoła początkowo poświęciła się kształceniu dzieci osób, którym odmówiono dostępu do ekonomii i możliwości edukacyjne. W pierwszym roku Law School zajęcia odbywały się w budynku terminalu przy 50 Court Street na Brooklynie. Klasy wypełniały się tak szybko, że ekspansja była konieczna niemal natychmiast. W sierpniu 1926 r. Szkoła wynajęła dodatkową powierzchnię w sąsiednich budynkach. Wkrótce nawet one się przelały, a szkoła potrzebowała nowego zaplecza do rozwoju. Następnie przeniósł się do nowego czternastopiętrowego budynku przy 96 Schermerhorn Street w centrum Brooklynu.

Gdy pod koniec lat sześćdziesiątych gwałtownie wzrosła liczba zgłoszeń do college'ów i absolwentów, cały uniwersytet znów poczuł się ograniczony. W 1970 r. Law School zorganizowała przełomową ceremonię dla swojego nowego budynku w Queens Campus, gdzie dziś stoi większość uniwersytetu. School of Law przeprowadziła się do swojego nowego domu w 1972 r. - znajdując miejsce dla większej liczby klas, rozbudowaną bibliotekę prawniczą i biura dla rosnącego wydziału. Prawo Świętego Jana później ponownie się rozszerzyło, dzięki hojności dobroczyńcy Leona Finleya ʼ29, ʼ85HON, tworząc Finley Hall. Dzięki hojności Jerome'a ʼ48, 84HON i Maxine ʼ98HON Belson, starszy budynek został odnowiony. Połączone budynki, Belson i Finley Halls, stanowią atrakcyjny i przestronny obiekt dla Law School.

132681_132522_www.stjohns.edu417jumphomepageslide.jpgSt. John's University School of Law / St. John's University School of Law

Law School ma obecnie ponad 15 000 żyjących absolwentów i przyciąga studentów z ponad 200 szkół wyższych i uniwersytetów na całym świecie. Obecne ciało studenckie liczące około 800 osób reprezentuje studentów z różnych środowisk, z których wszyscy wyróżnili się na studiach licencjackich i wielu z nich zostało zatrudnionych przed rozpoczęciem studiów prawniczych.

Prawo Świętego Jana zapewnia wyjątkową edukację, opartą na podstawach prawnego rozumowania, pisania, umiejętności i etyki. Studenci zdobywają doświadczenie w 19 centrach i klinikach szkoły, uczą się najnowszych przedmiotów, które pomogą im odnieść sukces w dzisiejszym zawodzie globalnym i technologicznym, studiują za granicą w kampusach St. John w Europie oraz przyczyniają się do tworzenia i rozpowszechniania stypendium prawnego poprzez czasopisma oraz publikacje, wszystkie prowadzone i kierowane przez dedykowany wydział, administrację i personel.

Law School nieustannie koncentruje się na wynikach, które są najważniejsze dla studentów, ich rodzin i absolwentów. St. John's zajmuje wysoką pozycję w stanie, jeśli chodzi o przejście do baru i zatrudnienie, a absolwenci hojnie ofiarowują swój czas i zasoby, aby pomóc obecnym studentom. 43 etatowe wydziały publikują w najlepszych czasopismach w kraju i są autorami książek na różne tematy, zdobywając pochwały od studentów za jakość ich nauczania i mentoringu. Wydział dodatkowy, w skład którego wchodzi ponad 100 adwokatów i sędziów, uczy najnowszych przedmiotów i wprowadza program nauczania w szkolenie umiejętności.

Od skromnych początków na Brooklynie, St. John's School of Law nadal zapewnia możliwości edukacyjne, kończąc studia dobrze dostosowane do wyzwań XXI wieku.

132682_132521_www.stjohns.edu59kimathi360x240.jpgSt. John's University School of Law / St. John's University School of Law

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
8000 Utopia Parkway
11439 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium