Przeczytaj oficjalny opis

Diverse, Engaged, Inspiring - to jest Southwestern Law School - historia służby publicznej, innowacyjnych nauczycieli, błyskotliwych uczonych i absolwentów szkół wyższych. Przygotuj się na sukces dzięki naszemu innowacyjnemu programowi nauczania i możliwościom uczenia się przez doświadczenie. Tętniący życiem śródmiejski kampus stanowi idealne miejsce do studiowania prawa, kładąc nacisk na wspólnotę, różnorodność i służbę publiczną.

Założona ponad 100 lat temu, Southwestern zyskał reputację absolwentów prawników, którzy są dobrze zaokrągleni, przedsiębiorczy i gotowi do odniesienia sukcesu.

Południowo-zachodni studenci mają silne poczucie wspólnoty. Pochodzą z praktycznie każdego stanu, z ponad tuzina krajów i reprezentują ponad 200 instytucji studiów licencjackich. W ostatniej klasie zgłoszeń kobiety stanowią 53 procent, podczas gdy mniejszości stanowią 49 procent, a uczniowie mówią płynnie w ponad 20 językach obcych. Średni wiek to 27 lat, w zakresie od 21 do ponad 50. W ostatnich latach Southwestern miał najwyższą reprezentację studentów z Afryki i drugi najwyższy wśród latynoskich studentów z dowolnej szkoły prawniczej w Kalifornii. Studenckie Stowarzyszenie Adwokatów sponsoruje nagradzane programy pomocy społecznej dla uczniów i społeczności oraz nadzoruje ponad 50 organizacji studenckich, w tym bractwa prawne; mniejszościowe, kulturalne, polityczne i religijne; a społeczeństwa koncentrują się na konkretnych obszarach prawa.

Inspirujące środowisko akademickie

Southwestern stworzył przyjazną, skoncentrowaną na studentach oazę w tętniącym życiem centrum Los Angeles i zawiera jedną z najbardziej historycznych atrakcji miasta - słynny budynek Bullocks Wilshire. To arcydzieło w stylu art-deco znajduje się w samym sercu kampusu, który znajduje się pośrodku "publicznego korytarza usług" w Los Angeles. Studenci w Southwestern poświęcają ponad 20 000 godzin rocznie na pro bono w społeczności.

Trailblazing Alumni

15 000 absolwentów Southwestern obejmowało wybitnych urzędników publicznych - od członków Kongresu po burmistrzów i ponad 400 sędziów - a także założycieli głównych kancelarii prawnych i ogólnych doradców międzynarodowych korporacji. Szkoła prawnicza ma silne powiązania z sektorem prawnym, biznesowym i obywatelskim, a jej Biederman Entertainment and Media Law Institute jest ściśle powiązany z przemysłem rozrywkowym w Hollywood i na arenie międzynarodowej. Podczas gdy większość południowo-zachodnich absolwentów wybiera praktykę w Kalifornii, absolwenci można znaleźć praktycznie w każdym stanie, dwóch terytoriach i ponad dwudziestu krajach. Południowo-zachodni absolwenci byli członkami Senatu USA i Izby Reprezentantów, senatorów i zgromadzeń stanu Kalifornia oraz przewodniczącego Zgromadzenia, sekretarza stanu Kalifornia, skarbnika stanu Kalifornia i prokuratora okręgowego w Los Angeles. Wśród wielu wybitnych absolwentów Southwestern są najdłużej reprezentujący sprawiedliwość w historii Sądu Najwyższego w Kalifornii, pierwszy burmistrz Afroamerykanie w Los Angeles, pierwszy chiński sąd amerykański sąd okręgowy w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, pierwsza kobieta afroamerykańskiego sądu apelacyjnego w sądzie naród, pierwszy sędzia Latynoski w Stanach Zjednoczonych i pierwszy sędzia indiański w Kalifornii, pośród wielu innych pierwszych.

Innowacyjna edukacja prawna

Southwestern jest jedyną szkołą prawniczą oferującą cztery programy JD, różniące się zarówno pod względem planowania, jak i podejścia instruktażowego. Southwestern jest liderem w zakresie innowacyjnych programów nauczania i ekspertyz, szczególnie w dziedzinie rozrywki i prawa medialnego, prawa międzynarodowego, prawa karnego i rzecznictwa / procesów sądowych. Wymagany program nauczania wzbogacony jest o około 200 przedmiotów do wyboru, 150 zajęć dodatkowych, 6 klinik i 4 praktyki. Ulepszenia w górnym ujęciu obejmują ponad 50 kursów umiejętności zawodowych, styczniowe zajęcia, kursy przygotowawcze i specjalne kursy mini-terminowe prowadzone przez międzynarodowych ekspertów prawnych.

Southwestern założył także trzy- i czteroletnie programy studiów JD / MBA w ramach Drucker Graduate School of Management Claremont Graduate University. Programy BA / JD 3 3 są oferowane we współpracy z California State University, Northridge i California State University, Dominguez Hills. Southwestern oferuje również programy LLM w zindywidualizowanych studiach prawniczych oraz prawie rozrywkowym i medialnym.

Southwestern był pierwszą szkołą prawniczą, która stworzyła centrum rozrywki i prawa medialnego. Znany na całym świecie Biederman Entertainment and Media Law Institute pomaga przygotować studentów do praktyki prawa w branżach kreatywnych, takich jak film, telewizja i muzyka.

Szkoła prawnicza na twoich warunkach

Nasi uczniowie są przyciągnięci do pięknego kampusu Southwestern w centrum kosmopolitycznego miasta, blisko sądów, korytarza usług publicznych i przemysłu rozrywkowego. Czują się jak w domu w naszej integracyjnej społeczności i zachęcani przez naszą przystępną kadrę. Chcą podążać śladami naszych ambitnych absolwentów podczas tworzenia dostosowanych do wymogów prawa szkół na ich własnych warunkach. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak ośmiu naszych uczniów wybrało szkołę prawniczą, która była dla nich odpowiednia.

Southwestern jest szkołą prawniczą LA

Southwestern jest szkołą prawniczą w Los Angeles. Od naszego założenia ponad 100 lat temu, do naszej lokalizacji w centrum Los Angeles "Public Interest Corridor wzdłuż Wilshire Boulevard w Koreatown, do naszych powiązań z przemysłem rozrywkowym i Prokuraturą Okręgową, Southwestern ma głębokie więzy z miastem aniołów. Obejrzyj film wideo, aby zobaczyć szybkie statystyki dotyczące naszych absolwentów ścieżek technologicznych, naszych innowacyjnych programów studiów i programów nauczania, naszych externships i klinik oraz naszej różnorodności.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Southwestern Law School

Southwestern Law School zaprasza na zapytania od zagranicznych kancelarii prawnych i indywidualnych międzynarodowych praktyków w dziedzinie technologii, rozrywki i własno ... [+]

Southwestern Law School zaprasza na zapytania od zagranicznych kancelarii prawnych i indywidualnych międzynarodowych praktyków w dziedzinie technologii, rozrywki i własności intelektualnej, na specjalistyczne oferty szkoleniowe prowadzące do przyznania LL.M.

W przyśpieszonej wiekiem informacji i komunikacji praktyka prawa staje się coraz bardziej globalna. Southwestern Law School , zlokalizowana w najbardziej zróżnicowanym kulturowo mieście w Stanach Zjednoczonych i centrum przemysłu rozrywkowego i technologicznego, oferuje zindywidualizowaną wiedzę specjalistyczną i wiedzę specyficzną dla danej dziedziny w tych i innych obszarach. Poza kursami podstawowymi z zakresu prawa własności intelektualnej i prawa umów, Southwestern oferuje największą liczbę obieralnych artykułów z zakresu prawa dotyczącego rozrywki i technologii, umożliwiając specjalizację dostosowaną do potrzeb światowych praktyków. Jaki będzie wpływ renegocjowanych międzynarodowych umów handlowych między USA a sąsiadami? Kim są zwycięzcy i przegrani w amerykańskiej debacie na temat neutralności sieci? W jaki sposób unijna ustawa o ochronie danych wpływa na innowacje i konkurencję? Jaka jest zmieniająca się pozycja Chin w sprawie tajemnic handlowych? W jaki sposób Hollywood wchodzi w interakcję z międzynarodowym przemysłem filmowym w Chinach, Indiach, Nigerii (a ostatnio także w Arabii Saudyjskiej)? W świecie, w którym pytania zmieniają się tak szybko, jak odpowiedzi, Southwestern szkoli swoich studentów do opanowania podstawowych pojęć prawnych, a także branżowych praktyk biznesowych, zapewniając im odpowiedni kontekst i umiejętności potrzebne do poruszania nowych potrzeb swoich pracodawców i klientów.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Law School

Southwestern oferuje najbardziej wszechstronny program studiów podyplomowych, prowadzący do uzyskania tytułu magistra prawa (LL.M.) w zakresie prawa rozrywkowego i medial ... [+]

Southwestern oferuje najbardziej wszechstronny program studiów podyplomowych, prowadzący do uzyskania tytułu magistra prawa (LL.M.) w zakresie prawa rozrywkowego i medialnego w kraju. Pod patronatem instytutu prawa Donald E. Biederman Entertainment and Media Law Institute, Southwestern przygotowuje obecnych prawników i absolwentów prawa do praktyki w branżach kreatywnych, takich jak film, telewizja, muzyka, teatr, reklama, sport i media. To LL.M.

Funkcje programu:

ośmiu pełnoetatowych profesorów z bogatym doświadczeniem w branży oraz lista adiunktów, którzy czytają jak "Kto jest kim" z zakresu prawa o rozrywce i mediachbogaty i zróżnicowany program nauczania obejmujący ponad 45 kursów, od tematów podstawowych po szeroki zakres bardziej specjalistycznych tematówkompleksowy program zewnętrzny obejmujący staże w ponad 50 miejscach, takich jak studia, gildie, agencje, firmy prawnicze itp.Klinika prawna Entertainment and the Arts, w której studenci świadczą usługi biznesowe i prawne niezależnym filmowcom i innym twórcomPraktyka Kancelarii Rozrywkowejprestiżowy zarząd i sieć absolwentówprogram letni z międzynarodowym prawem rozrywkowym w Londynie, AngliaJournal of International Media and Entertainment Lawwielokrotnie nagradzany blog z dziedziny rozrywkiWymagania programowe... [-]
Stany Zjednoczone Los Angeles
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Law School

Skuteczne badanie prawne po JD daje możliwość głębszego zbadania obszarów prawa poprzez niestandardowy program nauczania, prowadzony przez wiodących ekspertów w stymulują ... [+]

Skuteczne badanie prawne po JD daje możliwość głębszego zbadania obszarów prawa poprzez niestandardowy program nauczania, prowadzony przez wiodących ekspertów w stymulującym środowisku akademickim. W Southwestern Law School oferujemy wyjątkowy program Master of Laws (LL.M.), który spełnia tę obietnicę.

Elastyczny General LL.M. Southwestern's Program w Studiach Indywidualnych jest przeznaczony dla studentów, którzy już uzyskali dyplom prawniczy w Stanach Zjednoczonych lub za granicą i chcieliby rozszerzyć swoje studia prawnicze zgodnie z ich osobistymi i zawodowymi celami.

Jako student w LL.M Southwestern's. program, możesz stworzyć swój własny program nauczania spośród wybranych ponad 150 kursów z dziedziny prawa, które przyniosą najwięcej korzyści. Ponad jedna czwarta naszego wydziału ma międzynarodowe doświadczenie. The LL.M. Stopień wymaga 24 godzin kredytowych zajęć po JD i mogą być zakończone na pełnym lub niepełnym wymiarze godzin i może rozpocząć się jesienią lub wiosną.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku