Suffolk University Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przez ponad 100 lat Suffolk Law produkowało jednych z najwybitniejszych prawników w kraju. Suffolk Law, z naciskiem na praktykę w świecie rzeczywistym i naukę opartą na doświadczeniach, jest niezrównanym miejscem do rozpoczęcia, zbudowania i rozpoczęcia udanej kariery i życia w prawie.


120465_suffolk1.jpgJako jedna z największych szkół prawniczych w Stanach Zjednoczonych, Suffolk Law ma rozbudowany program nauczania, który łączy silne podstawy akademickie ze specjalistyczną wiedzą w wielu specjalizacjach. Twoje wykształcenie obejmuje praktyczne programy nauczania, znane w kraju wykładowcy i prawników, którzy łączą teorię z praktyką, przygotowując studentów do pracy w XXI wieku.

Misja

Suffolk University Law School , z siedzibą w Bostonie, poświęca się przyjmowaniu studentów ze wszystkich środowisk i okoliczności oraz edukowaniu ich, aby stali się wysoko wykwalifikowanymi i etycznymi prawnikami, którzy są dobrze przygotowani do służby w lokalnych społecznościach w całym kraju i na całym świecie. Ponieważ rola prawnika ewoluowała i rozszerzała się od założenia Suffolk w 1906 r., Law School dąży do rozwijania u swoich studentów umiejętności niezbędnych do zaspokojenia zmieniających się potrzeb zawodu w coraz bardziej zróżnicowanym, globalnym i zależnym od technologii społeczeństwie. Jako jedna z największych szkół prawniczych w kraju, Suffolk wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu, zapewniając studentom podstawową podstawę edukacji prawnej, szeroką gamę kursów i programów oraz doskonałe szkolenie różnorodnego i dostępnego wydziału zajmującego się stypendiami i obsługą ich zawodu i społeczności . Celem Suffolk jest zapewnienie studentom dostępu do doskonałej edukacji prawnej, inspirowanie zaangażowania w sprawiedliwość i zapewnienie absolwentom możliwości realizacji ich aspiracji zawodowych.

120466_suffolk2.JPG

Lokalizacje

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium