Przeczytaj oficjalny opis

Od 1895, Uniwersytet w Pittsburghu Szkoła Prawa Przygotowuje studentów do uzyskania doskonałych prawników i liderów w zawodzie prawniczym i społeczeństwie. Znane i szanowane na całym świecie nasze stypendium oferujemy wysokiej jakości akademików, światowej klasy wydział, niekończące się możliwości uczenia się, a także wyjątkowe przygotowanie kariery i umieszczenie. Nasz program nauczania jest silny na podstawach i obejmuje innowacje, koncentrując się na kwestiach od komercjalizacji nowych technologii do rozwiązywania konfliktów po bezpieczeństwo w sieci.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

University of Pittsburgh - School of Law (PittLaw)

Stopień magistra prawa (LLM) zapewnia cudzoziemcom absolwentów prawa z krytycznym szkoleniom prawa common law tradycji i amerykańskiego systemu prawnego w trakcie roku ak ... [+]

Stopień magistra prawa (LLM) zapewnia cudzoziemcom absolwentów prawa z krytycznym szkoleniom prawa common law tradycji i amerykańskiego systemu prawnego w trakcie roku akademickiego na Uniwersytecie w Pittsburghu, zlokalizowanym w tętniącej życiem dzielnicy Pittsburgh w Oakland.

Program LLM LLP firmy Pitt Law zapewnia adwokatom, którzy ukończyli studia prawnicze poza Stanami Zjednoczonymi, mając możliwość studiowania prawa norweskiego i amerykańskiego systemu prawnego w Stanach Zjednoczonych.

Struktura

Studenci muszą ukończyć minimum 24 kredyty na studia. Program kończy się w jednym roku akademickim od sierpnia do maja. Dopuszczenie do pracy w niepełnym wymiarze rozpatruje się indywidualnie dla każdego przypadku. Dyrektor Akademicki CILE, Dyrektor Wykonawczy i Administrator Programu biorą aktywną rolę w osobistym doradztwie dla każdego ucznia LLM w wyborach, pomagając zaplanować naukę, która jest dostosowana do twoich indywidualnych potrzeb.... [-]

Stany Zjednoczone Pittsburgh
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku