Pepperdine University School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki uznanym w kraju wydziałom i programom oraz prawdziwie inspirującej lokalizacji, studia prawnicze na Pepperdine University to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Dowiedz się, dlaczego Pepperdine przygotowuje Cię do kariery prawniczej tak, jak żadna inna szkoła nie jest w stanie, wykorzystując nasze unikalne cechy.

Uczenie się przez doświadczenie

Szkolimy Cię nie tylko po to, by "myśleć jak prawnik", ale aby ćwiczyć jak jeden. Zajmując 8 miejsce w kraju (2. najwyższy ranking w Kalifornii) przez jurora krajowego za eksperymentalne uczenie się, Pepperdine nie jest po prostu odpowiedzią na popularną opinię, że szkoły prawnicze muszą uczyć podstawowych umiejętności; aktywnie pomagamy poprowadzić szarżę w celu pogłębienia edukacji prawnej.

Osobista uwaga

Praktyka prawa wymaga dziś umiejętności komunikacyjnych, standardów etycznych i wytrzymałości, które studenci pierwszego roku często jeszcze nie rozwinęli.

Nasz nowy, warty miliony dolarów Parris Institute for Professional Formation zaczyna oceniać i wyposażać studentów w profesjonalistów już pierwszego dnia w kampusie.

Mentoring i nauczanie jakości

Nasi profesorowie koncentrują się na dwóch zagadnieniach badawczych i dydaktycznych. Przegląd Princeton ostatnio uplasował nasz wydział na szóstym miejscu w kraju z najwyższym możliwym wynikiem pod względem dostępności.

Eksperci uznawani na poziomie krajowym

Dzięki naszemu niskiemu stosunkowi studentów do studentów nasi uczniowie otrzymują praktyczne wskazówki od opublikowanych naukowców i ekspertów w tej dziedzinie.

Programy zaprojektowane do praktyki

Oferujemy szeroki zakres programów studiów i wyspecjalizowanych obszarów zainteresowań, aby osiągnąć cele osobiste i zawodowe. Nasze wspólne opcje studiów oferowane są w połączeniu z najwyżej ocenianymi szkołami Pepperdine University dla biznesu, boskości i porządku publicznego.

 • 1 Stopień magistra
 • 3 opcje lekarza Jurys
 • 7 opcji LLM Degree
 • 5 instytutów
 • 5 programów certyfikatów
 • 5 ofert wspólnych stopni naukowych
 • 10 klinik wewnętrznych

Instytut Strauski Straus

Ponieważ mediacja, arbitraż i negocjacje nadal eksplodują popularnością w sporach sądowych i sprawach międzynarodowych, Instytut Straus Institute ds. Rozwiązywania Sporów przez Pepperdine świętował bezprecedensowy trzynasty rok jako najwyższy w rankingu program rozwiązywania sporów w kraju poprzez uruchomienie nowej koncentracji LLM w międzynarodowym arbitrażu.

Inspirowane miejsce do nauki

Ciesz się radością z szybkiego tempa miasta i spokojnego środowiska Malibu. Położony zaledwie 35 mil na północny zachód od Los Angeles - kwitnący ośrodek praktyki prawniczej i międzynarodowej kultury - nasz kampus o powierzchni 830 akrów oferuje zapierające dech w piersiach widoki i bibliotekę o powierzchni 40 000 stóp kwadratowych.

Miejsce wiary

Pepperdine celebruje swoje chrześcijańskie dziedzictwo i fakt, że taka fundacja może otworzyć dialog zamiast go zakończyć. Nasz wydział obejmuje praktykujących członków z wielu wyznań.

Instytut Studiów Żydowskich Glazera aktywnie rozszerza dyskusję o judaizmie z konferencjami i programami zagranicznymi.

Nasz nacisk na weteranów

Pepperdine nie tylko honoruje tych, którzy służyli, ale aktywnie rekrutuje te osoby za poczucie obywatelskiej odpowiedzialności, zaangażowania i profesjonalizmu. Program Yellow Ribbon firmy Pepperdine zapewnia weteranom bezpłatne nauczanie.

Do roku akademickiego 2018-2019 zgłosiło się 32 weteranów, z 6 weteranami, którzy właśnie rozpoczęli roczny rok.

Społeczność, która podnosi doświadczenie

W Pepperdine School of Law tworzymy zróżnicowaną klasę wprowadzającą, która odzwierciedla naszą wizję ambitnego i udanego studium. Prawo Pepperdine to miejsce, w którym twoi rówieśnicy rzucają wyzwanie i wspierają cię.

 • Łączna liczba rejestracji JD: 482
 • Kobiety: 52%
 • Różnorodność: 33%

Programy LLM, MDR i certyfikaty

Programy LLM firmy Pepperdine i Master's in Dispute Resolution (MDR) przyciągają studentów z całego świata. Studenci różnią się od niedawnych absolwentów do doświadczonych adwokatów i sędziów, którzy uczestniczyli lub dojeżdżali do programu z Chin, Korei, Rosji, Grecji, Mołdawii, Hiszpanii, Pakistanu, Jordanii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji i innych.

Pepperdine przyciąga uczonych z prestiżowych organizacji, takich jak Fulbright, Muskie, Organizacja Państw Amerykańskich i Fundacja Rotary.

Inwestycja w wartość

Prawo Pepperdine wciąż rośnie w postrzeganiu społecznym - trzech z naszych absolwentów zostało uznanych za sędziów federalnych w ciągu ostatnich dwóch lat i jesteśmy jedną z zaledwie 13 szkół prawniczych, w których w ubiegłym roku odnotowano wzrost liczby aplikacji; w rzeczywistości tylko cztery inne szkoły prawnicze zwiększyły liczbę wniosków o wyższą stawkę.

Nasz kampus

Położony w przybrzeżnej społeczności Malibu w Kalifornii, kampus Pepperdine University 830 akrów został uznany za najpiękniejszy kampus w kraju przez The Princeton Review.

Prawo Pepperdine znajduje się na uniwersyteckim kampusie podyplomowym i oferuje bibliotekę prawniczą o powierzchni 40 000 stóp kwadratowych z widokiem na ocean, a także sale konferencyjne, sale lekcyjne, jadalnię, bogate zaplecze technologiczne i mieszkania na terenie kampusu.

Odległość do Los Angeles to dodatkowa korzyść. Dzięki jednej z najsolidniejszych społeczności prawniczych na świecie miasto oferuje dostęp do praktycznych możliwości nauki i staży w różnych obszarach praktyki - nieruchomości, prawie międzynarodowym, rozrywce i sporcie, aby wymienić tylko kilka. Zarówno Malibu, jak i Los Angeles oferują zajęcia kulturalne, gastronomiczne i rekreacyjne, które wspierają zdrowy tryb życia w pobliżu jednego z najpiękniejszych wybrzeży na świecie.

Poznaj Prawo Pepperdine

Zachęcamy i zachęcamy przyszłych studentów do odwiedzenia naszego kampusu, aby zobaczyć, co ma do zaoferowania Prawo Pepperdine. Nasze codzienne wizyty obejmują:

 • Zapoznaj się z licznymi programami i silną społecznością Law Pepperdine, biorąc udział w wycieczce prowadzonej przez aktualnego studenta
 • Doświadczając naszego intymnego środowiska uczenia się, siedząc na pierwszej klasie prawa nauczanej przez jednego z naszych wybitnych członków wydziału
 • Spotkanie indywidualne z doradcą ds. Przyjęć w celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące wniosku i przyjęcia
 • Odkrywanie, w jaki sposób dyplom z prawa pieprzowego może ci pomóc w twoich przyszłych staraniach

Lokalizacje

Malibu

Address
24255 Pacific Coast Highway, Malibu, CA 90263
Malibu, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium