Paralegal

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zaleta Paralegal .edu

Centrum Zaawansowanych Studiów Prawniczych wyspecjalizowało się wyłącznie w kształceniu i szkoleniu paralegals od 1987 roku. Ze względu na umiejętności naszych absolwentów oraz reputację naszych wykładowców i pracowników, środowisko prawne uznaje Centrum jako lidera edukacji Paralegal . Poniżej wymienione są dodatkowe zalety, których można oczekiwać wybierając Centrum Zaawansowanych badań prawnych.

Kwalifikacje

Przy szybszym niż przeciętny wzroście liczby miejsc pracy dla paralegals, przewiduje się, że rywalizacja zawodowa pomiędzy parlegalami będzie silna w przewidywalnej przyszłości. To zwiększone zapotrzebowanie na pracę zwiększa potrzebę odpowiedniej edukacji i szkoleń, aby odnieść sukces w tym zawodzie. CALS oferuje 24-godzinny certyfikat Paralegal i kompleksowe programy Associated Applied Science Degree, które umożliwiają osobom zainteresowanym prawem wejście do zawodu jako Paralegal .

Absolwent w 8 miesięcy

Program Paralegal Certificate ma na celu zapewnienie studentom przystępnej i przystępnej drogi do uzyskania statusu Paralegal . Program ten ma na celu zapewnienie edukacji w najbardziej wymagających i wymagających obszarach prawa. Uczniowie mogą wziąć udział w zajęciach w 100% w trybie online lub uczęszczać do kampusu Houston w Teksasie, aby wziąć udział w tradycyjnej lekcji.

Akredytacja krajowa

Akredytacja jest procesem zewnętrznej oceny jakości stosowanej przez szkolnictwo wyższe w celu kontrolowania szkół wyższych, uniwersytetów i programów edukacyjnych w zakresie zapewniania jakości i poprawy jakości. Centrum jest stale akredytowane od 1987 roku.

100% opcja online

Nasza Online Interactive Instruction ™ ma świeże podejście do edukacji online Paralegal . Uczęszczaj na zajęcia w dowolnym miejscu, korzystając z komputera, laptopa, iPada, iPhone'a i szerokopasmowego połączenia z Internetem. Studenci są w stanie zobaczyć i usłyszeć swoich instruktorów i kolegów z klasy w czasie rzeczywistym, umożliwiając dokładną dyskusję w klasie i interakcję. Przenosimy klasę do Ciebie.

Pomoc finansowa

Podjęcie decyzji o pójściu na studia może wzbudzić pewne wątpliwości finansowe. Co, jeśli kosztuje więcej, niż myślisz, że możesz sobie pozwolić? Jaką pomoc finansową możesz otrzymać? Studenci, którzy uczęszczają na CALS, mogą ubiegać się o środki z tytułu IV, aby pomóc im w opłaceniu nauki.

Specjalistyczne College Paralegal

Jeśli chcesz rozpocząć karierę Paralegal , trudnym zadaniem może być wybór miejsc, w których możesz zdobyć edukację Paralegal . Istnieje wiele programów Paralegal ; jak wybrać ten, który jest dla ciebie najlepszy? Wybierając college, które specjalizuje się wyłącznie w edukacji i szkoleniach Paralegal , możesz kontynuować pewność, że Twoje wykształcenie i sukces są najwyższym priorytetem szkoły.

Usługi karier

Każdy student Paralegal przygotowujący się do ukończenia studiów i dobrej pozycji otrzymuje pomoc w poszukiwaniu pracy na tradycyjnych i nietradycyjnych rynkach. Nasz zespół Career Services współpracuje bezpośrednio z pracodawcami w celu wypełnienia ich Paralegal i innych stanowisk związanych legislacyjnych. Pomoc dla absolwentów rozpoczynających karierę Paralegal jest naszym najwyższym priorytetem.

Nasza misja

Misją CALS jest dostarczenie uczniom umiejętności i praktycznej i etycznej wiedzy niezbędnej do osiągnięcia doskonałości jako paralegals i zaspokajania potrzeb prawnych, rządowych i korporacyjnych społeczności.


Nasze cele

Po zakończeniu programu studiów absolwenci CALS będą mogli:

  • Wpisz zawód prawnika jako Paralegal .
  • Skutecznie pomagają adwokatom w świadczeniu usług prawnych.
  • Przedstaw praktyczną wiedzę w zakresie przygotowania dokumentów i badań prawnych.
  • Wyświetlaj rozszerzone umiejętności i znajomość odpowiednich programów.
  • Wykazać standardy i zasady etyczne.

Lokalizacje

Houston

Address
800 W Sam Houston Pkwy S,
Suite 100

77042-1912 Houston, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium