Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1873 roku, Mercer University School of Law ma długą tradycję produkcji prawnicy wykonują gotowe, które są gotowe do praktyki i zaangażowana służyć. Szkoła zdobył reputację jako doskonałego operatora edukacji prawnej z intensywnym naciskiem na studentów i wykładowców interakcji.

Mercer Law School posiada dumną spuściznę innowacji, doskonałości i usługi, i to opierając się na tym dziedzictwie, aby sprostać obecnym wyzwaniom, przed którymi stoi zawodu prawniczego.

Nasz wydział i pracownicy są liderem w opracowywaniu programów nauczania, pedagogiki i badań, które porusza się do przodu zawodu podczas pobytu wierni naszej historycznej tożsamości jako miejsce, które wartości osobistych interakcji, trening umiejętności oraz etyki i profesjonalizmu.

whylaw_1

Dlaczego Prawo Mercer

Twoja podróż zostać prawnikiem Mercer zaczyna się tutaj - poznanie wspaniałych ludzi, programy i miejsca, które sprawiają, że Prawo Mercer charakterystyczny wśród swoich rówieśników. Tym, co odróżnia nas od innych szkół prawniczych? Zamierzonego wybory zrobiliśmy w naszym programie, Wydział down-to-earth, którzy nauczają, a zwarta kultura sprawia, że ​​uczenie się przyjemne i sukces osiągalne.

Być może te rzeczy powinny być standardem wśród szkół prawniczych. Nie są one, ale jesteśmy uznanym w kraju dla nich. To przekonujące połączenie dobrej szkolenia, nauczanie, a także fantastyczną obsługą niedopasowanej nadal napędzać Mercer Law School i jego uczniów do przodu.

Naprawdę dziękujemy za zainteresowanie Mercer Law School i mieć nadzieję, swoją podróż z nami na naszej stronie internetowej zmusza cię do Odwiedź nas i dowiedz się więcej.

Wyjątkowa Społeczność

Na Mercer Law School, studenci korzystają małe, wspierającą społeczność. Wykładowcy i pracownicy są zobowiązani do indywidualnego sukcesu każdego ucznia. Drzwi profesorowie są otwarte dla studentów, a studenci korzystają z niezwykłej stopnia indywidualnej opieki. Wielu członków pasku Macon i Atlanta służyć jako wspomagającej wydziału; studenci skorzystać z licznych możliwości externship; i stanowych i federalnych clerkships są dostępne tutaj.

Jesteśmy częścią dynamicznego prywatnej uczelni, która oferuje inne programy, takie jak absolwentów medycyny, biznesu i farmacji; wybitne oferta muzyki i sztuk; i silny program, sportowiec. Mercer University jest członkiem Konferencji Południowej i jedyny prywatny uniwersytet w Gruzji do pola program NCAA Division 1. Przy włączonych 12 szkół ponad 8300 studentów i uczelni na uczelniach w Macon, Atlancie i Savannah, a na czterech regionalnych ośrodków akademickich z całego państwa, Mercer jest konsekwentnie plasuje się jedną z głównych instytucji takich publikacjach jak US News & World Report i przegląd Princeton.

Bliskość szkoły prawa do Atlanty oferuje wszystkie możliwości międzynarodowego miasta w niewielkiej odległości. Atlanta odbywają się liczne kancelarie prawne, kilka Fortune 500 centrali, różne operacje rządu i szereg obiektów sportowych i kulturalnych.

Na Mercer Law School mamy najlepsze z obu światów: małe szkoły w społeczności wspierającej, z połączeniami do jednej z najbardziej wpływowych miast narodu. Mercer Law School oferuje swoim studentom możliwość dowiedzieć się więcej i żyć w otoczeniu, które cenią ciężką pracę, kolegialność i usług publicznych.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Mercer University School of Law

Masters w orzecznictwie porównawcza (MCJ) stopień w International Business i Prawa Handlowego na Mercer University School of Law jest charakterystyczny program stworzony, ... [+]

Masters w Orzecznictwa Porównawczego

Masters w orzecznictwie porównawcza (MCJ) stopień w International Business i Prawa Handlowego na Mercer University School of Law jest charakterystyczny program stworzony, aby dać prawników zagranicznych zarówno wykształcenie akademickie i praktyczne.

W programie:

Roczna tok studiów na Mercera Atlanty i Macon kampusów (czerwiec - maj) Certyfikat szkolenia języka angielskiego Akademickie i praktyczne szkolenie z naciskiem na międzynarodowego biznesu i prawa handlowego Możliwość wzięcia udziału w externship w Atlancie z działalności komercyjnej, kancelarii lub agencji rządowej

Program

Lato Począwszy od czerwca do końca lipca (6 godzin) Wprowadzenie do amerykańskiego systemu prawnego i Kultury Wprowadzenie do Prawnego angielskim... [-]

Stany Zjednoczone Macon
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Mercer Law: In Good Company