Przeczytaj oficjalny opis

ManhattanPrep102

Uczniowie starają się najlepiej, gdy mają najlepszych nauczycieli

W 2000 Teach For America absolwent absolwent Yale i Zeke Vanderhoek miał radykalny pomysł: studenci uczą się lepiej od lepszych nauczycieli. Jego wizja tego, co mogłoby być badanie prep jeśli prowadzone przez świetnych pedagogów doprowadziły go zebrać zespół wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, rekrutacja tylko te z wynikami 99. percentyla i znaczne doświadczenie w nauczaniu. A wraz z nimi, Manhattan Prep urodził.

ManhattanPrep103

Poza tradycyjnym prep testowym

Wierzymy prep test powinien być prawdziwa edukacja. I wielki nauczyciel robi różnicę. Nasi instruktorzy są nie tylko inteligentne egzaminowanych, oni utalentowanych nauczycieli z doświadczeniem, które pomogą Ci osiągnąć swój najwyższy potencjał.

Od tego zaczęliśmy, Manhattan Prep wzrosła z firmy butik korepetycje z jednym z czołowych światowych dostawców prep testu.

ManhattanPrep104

Wierzymy prep test powinien być prawdziwa edukacja

Z naszych instruktorów do naszego programu, pracujemy, aby nauczyć się umiejętności, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w teście, w szkole i poza nią.

ManhattanPrep105
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kurs

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

Od żywo w osoby i klas LAST internetowych na lekcje on-line, które możesz zrobić w swoim własnym tempie, mamy doskonałe prep LAST dla Ciebie. ... [+]

Przygotować się do kariery w dziedzinie prawa.

Wybierz najlepszą dla Ciebie prep LAST

Bez względu na to, jak bardzo lubisz się uczyć i ile czasu masz przed dniem testu, mamy mnóstwo opcji prep aby uzyskać jesteś gotowy.

Żyć LAST Course - online lub w klasie

LAST Kompletny kurs jest najbardziej kompleksowy program prep LAST dostępne. Zapewniając nie tylko materiał wewnątrz klasie, ale także na zewnątrz, będziesz całkowicie zanurzony w LAST pracy w całym okresie przygotowawczym. Prowadzone przez instruktorów ekspertów z wynikami 99. percentyla, nasze życie w osoby i klas online są interaktywne, trudne i wcale nie jest nudny. A nasze małe rozmiary klasy upewnić się, że pojawi się indywidualne podejście wymagane, aby zmaksymalizować swój wynik.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku