Przeczytaj oficjalny opis

Ponad 1,5 miliona studentów powiedziało "Hello to Stress-Free Studying"

105976_Magoosh01.jpg

Zmieniamy prep testowy

... i baw się dobrze

Nasza misja jest prosta: stwórz produkty, dzięki którym uczniowie będą mieli dostęp do atrakcyjnych, niedrogich i skutecznych testów.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na wysokie wyniki testów, przyjęcie do najlepszych szkół stało się prawie nieosiągalne dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kosztowne zajęcia przygotowujące do zawodu i wykładowców. Zmieniamy to, pomagając milionom studentów uczyć się we własnym tempie i we własnym czasie - bez względu na lokalizację, status społeczny czy pochodzenie.

Nadszedł czas, aby kolejni studenci mogli czerpać korzyści z zaawansowanej edukacji. Chcemy wzbogacić społeczeństwo, zwiększając dostępność edukacji i pomagając większej liczbie osób, które marzą o zaawansowanym stopniu, lepszej pozycji i bardziej satysfakcjonującym stylu życia, otrzymują to, czego szukają.


Dostępne: Mamy uczniów w ponad 185 krajach! Bez względu na pochodzenie, miejsce zamieszkania lub ścieżkę do wyższego wykształcenia możesz uczyć się u Magoosh . Z dumą oferujemy wysokiej jakości prep bez olbrzymiej ceny.

Skuteczne: wyniki mają znaczenie, szczególnie w przypadku prep. Dzięki Magoosh zawsze będziesz Magoosh się z najnowszymi, najwyższej klasy materiałami. Używamy technik opartych na danych opartych na odpowiedziach milionów uczniów, aby poprawić nasze pytania i lekcje.

Przyjemnie: Wierzymy, że nauka powinna być zabawna i satysfakcjonująca. Nasz zespół ekspertów przygotowujących testy i wykładowców jest nie tylko mądry, ale także chętny do tego, aby nauka była przyjemna i interesująca.

105977_Magoosh02.jpg

Oddawać

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z ponad 20 organizacjami non-profit, aby wprowadzić testy wysokiej jakości w społecznościach, w których nie ma zaufania.

105975_Magooshgiveback.jpg

Myśli od Naszych Przywódców

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kurs

Magoosh

Jesteśmy najkrótszą odległością między tobą a listem akceptacyjnym! Popraw swój wynik LSAT o co najmniej 5 punktów. ... [+]

Jesteśmy najkrótszą odległością między Tobą a listem akceptacyjnym

Popraw swój wynik LSAT o co najmniej 5 punktów.

Ucz się w dowolnym miejscu i czasie na komputerze lub telefonie komórkowymPomoc e-mailowa, gdy utknieszPełna obsługa na komputerach PC, Mac, Android i iOS Dogłębne lekcje wideo obejmujące pojęcia, pułapki i skrótyOdpowiedni zespół zdalnych opiekunów odpowiada na twoje pytania przez e-mail Bezkonkurencyjna cena w testach przygotowawczych: ¼ ceny konkurencjiWysokiej jakości prep wykonany wyłącznie przez naszych ekspertów LSAT Przygotuj z najbardziej zaufanymi materiałami

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci poprawić się tak szybko, jak to możliwe. Dzięki Magoosh będziesz zawsze Magoosh się z najnowszymi, wypróbowanymi i przetestowanymi materiałami, na podstawie wnikliwej analizy milionów odpowiedzi uczniów.... [-]

Stany Zjednoczone Berkeley
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

The Magoosh Mission