Przeczytaj oficjalny opis

Massachusetts School of Law misją jest zapewnienie naukowo rygorystyczne niedrogie edukacji prawnej podkreślając etyki, rzecznictwo, przywództwa i umiejętności zawodowych. MSLAW zapewnia dostępne i niedrogie edukacji prawnej przyszłych liderów z zakresu prawa, biznesu i technologii, którzy chcą przyczynić się do ich społeczności, jak adwokatów, prawników i liderów. Prawnicy mają istotny wpływ na nasze społeczeństwo i MSLAW przygotowuje jej absolwenci używać tej mocy, aby pomóc swoim klientom i uzyskanie awansu społecznego, że stopień prawo tradycyjnie przewidziane.

Aby wykonać swoją misję, Massachusetts School of Law zrzesza różne grupy uczonych, lekarzy, sędziów, ekspertów i innych specjalistów w celu zapewnienia osobom z różnych środowisk rygorystyczny, profesjonalnie korzystną przystępnej edukacji prawnej, tak aby mogli poprawić swoje życie i lepiej służyć ich społeczności.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat z prawa (JD)

Massachusetts School of Law

Stopień Juris Doctor to nie tylko zawodowy w prawie. Uzyskanie stopnia JD jest podstawą, która otwiera świat możliwości w świecie prawa, biznesu i niezliczonych innych za ... [+]

Doktorat z prawa

Massachusetts School of Law zapewnia wysoką jakość, edukacja prawna praktyczne i niedrogie. Rolling przyjęć są oferowane i LAST nie jest wymagane. Massachusetts School of Law oferuje najniższe czesne w porównaniu do jakiejkolwiek szkoły prawniczej w Nowej Anglii.

Opis programu:

Stopień Juris Doctor to nie tylko zawodowy w prawie. Uzyskanie stopnia JD jest podstawą, która otwiera świat możliwości w świecie prawa, biznesu i niezliczonych innych zawodów. W Massachusetts School of Law, masz możliwość skupienia swoje Juris Doctor w różnych aspektach prawa, takich jak biznes, prawa cywilnego, karnego, międzynarodowego, obrażeń ciała i więcej.

... [-]
Stany Zjednoczone Andover
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku