Przeczytaj oficjalny opis

Ponad 100 lat akademickich, sprawiedliwości i służby.

W 1914 roku, w Loyola College of Law otworzył swoje podwoje i została otwierając umysły przyszłych specjalistów prawa do tej pory. Tutaj, w halach i salach Kolegium za Uptown New Orleans kampusie Dalej tradycję jezuickiego dyscypliny akademickiej, dążenie do sprawiedliwości i służby innym poprzez nasze programy cywilnoprawnych i wspólne ABA akredytowanych. Sędziów federalnych, stanowych i lokalnych polityków, partnerów kancelarii prawnicy korporacyjni oraz kierownictwo, że wszystko zaczęło się ich znamienitych kariery prawa z wykształceniem Loyoli. Jak rozpocząć naszą drugiego wieku, czekamy na wychowanie kolejnego pokolenia prawników zaangażowanych stosując prawo dokonać zmian w świecie.

College of Law na Uniwersytecie Loyola w Nowym Orleanie z Loyola University na Vimeo.

Akademicy

Zacznij tutaj. Iść gdziekolwiek.

Wiemy, że uczniowie mają swoje własne unikalne drogi. Dlatego Loyola College of Law oferuje bogactwo opcji pasują cele każdego studenta.

Jesteśmy jedną z niewielu szkół w kraju, który oferuje programy zarówno w prawie cywilnym i wspólnego, co daje możliwości uprawiania prawo w Luizjanie, w całym kraju, i na całym świecie. Trzy wspólne programy studiów i dziewięć certyfikatów w wyspecjalizowanych dziedzinach daje wiedzę i poświadczenia trzeba ćwiczyć rodzaj prawa, które najbardziej Cię interesuje. A ponieważ wiemy, że dla niektórych studentów idzie do szkoły prawniczej w pełnym wymiarze czasu nie jest możliwe ze względu na potrzeby życiowe, proponujemy programy w niepełnym wymiarze godzin w dzień iw nocy, dzięki czemu można uzyskać stopień na Twoich warunkach.

Programów studiów

 • Stopień doktora Juris
 • LL.M. Prawo Stanów Zjednoczonych
 • Zindywidualizowane Badania LL.M. Absolwentów USJD

Połączone studiów

 • Juris Doctor (JD) / Master of Business Administration (MBA)
 • Juris Doctor (JD) / Master of Public Administration (MPA)
 • Juris Doctor (JD) / Master of Urban i Planowania Regionalnego

Programy certyfikatów

 • Certyfikat w prawie cywilnym i prawie zwyczajowym
 • Certyfikat Prawa Ochrony Środowiska
 • Certyfikat Międzynarodowych Studiów Prawniczych
 • Certyfikat Prawa, Technologii i Przedsiębiorczości
 • Certyfikat Sprawiedliwości Społecznej
 • Certyfikat w zakresie prawa podatkowego
 • Certyfikat Imigracji i Obywatelstwa Prawa i Praktyki
 • Certyfikat w zakresie zdrowia

Klinika prawa

Stuart H. Smith Klinika Prawa i Centrum Sprawiedliwości Społecznej

Dlaczego Nowy Orlean?

Nowy Orlean to tętniące życiem miasto na własną rękę, a jej środowiskiem prawniczym jest tak samo aktywny. Wiele firm regionalnych i krajowych, ma biura w Nowym Orleanie, podobnie jak wiele dużych i średnich kancelarii oraz butikowe z siedzibą w Luizjanie.

The College of Law oferuje wiele różnych obszarów ostrości służyć zróżnicowaną populację firm, przedsiębiorców, interesów środowiskowych, artystów, agencji rządowych, lokalnych i federalnych potrzeb wojskowych, interesów międzynarodowych, rodzin i społeczności.

Nowy Orlean jest również głównym ośrodkiem federalnych i stanowych systemów sądowych. Na poziomie państwa, to jest dom Sądu Najwyższego Louisiana, Louisiana Czwartego Okręgowego Sądu Apelacyjnego i wielu sądów rejonowych w jurysdykcji cywilnej i karnej. Na poziomie federalnym, to jest w domu w Stanach Zjednoczonych Piątej Okręgowego Sądu Apelacyjnego i Sądu Okręgowego Stanów Zjednoczonych dla Okręgu Wschodniego Louisiana, jak również różnych federalnych sądów administracyjnych.

Nowy Orlean, z jego tradycją i ekscytujące krajobraz, służy jako idealne tło do nauki i pracy w kierunku sprawiedliwości.

Muzea

Nowy Orlean jest domem dla wielu muzeów najwyższej klasy, w tym Narodowego Muzeum II wojny światowej, New Orleans Museum of Art, w Ogden Museum of Southern Art, The Contemporary Arts Center Nowy Orlean, Cabildo.

Festiwale

Niektóre z najbardziej unikalnych i popularnych festiwali narodu opiera się w Nowym Orleanie, w tym Mardi Gras, Jazz New Orleans i Dziedzictwa Festival, Voodoo Experience muzyka + Sztuka, French Quarter Festiwal i dziesiątki więcej.

muzyka

Chociaż New Orleans od dawna uważane amerykański epicentrum Jazzu i muzyki blues, miasto dysponuje ponad 80 sal koncertowych, które gościć ludowej, Cajun, funk, rock, R & B i muzyki.

Jedzenie

Nowy Orlean jest ostatecznym kulinarne tyglem narodu! Grubo ponad 1000 restauracji obejmować obszar Greater New Orleans. Czy szukasz Cajun kreolski i specjalności tradycyjnej południowej domowej kuchni, nowatorskich kulinarnych rozkoszy, Posiłek w stylu europejskim, lub świeżych owoców morza na południu, na pewno go znaleźć w Big Easy.

Sport

Crescent City jest domem dla drużyny futbolowej New Orleans Saints NFL, New Orleans Pelicans NBA drużyna koszykówki, drużyna baseballowa New Orleans Zephyrs AAA, a zespół New Orleans Jesters Narodowy Premier League Soccer. Aby uzyskać pełną listę drużyn sportowych w Nowym Orleanie i zdarzeń, prosimy odwiedzić www.sportsnola.com.

Odwiedzić

Zapraszamy do odkrycia Loyola University New Orleans College of Law osobiście. Proszę skontaktować się z Tori Luwisch umówić się na indywidualne wizyty lub grupy o sesji doświadczyć zabytków i dźwięki Loyola w Nowym Orleanie.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Loyola University New Orleans College of Law

Po zobowiązać się do przyjazdu do Stanów Zjednoczonych prawa (LL.M.) stopień swojego Mistrza, zasługujesz na szkołę, która pokaże tę samą kwotę zobowiązania do ciebie. LL ... [+]

Bierzemy swoje wykształcenie osobiście.

Po zobowiązać się do przyjazdu do Stanów Zjednoczonych dla Twojego (LL.M.) Magister prawa, Zasługujesz na szkołę, która pokaże tę samą kwotę zobowiązania do ciebie. LL.M. Program na Loyola został zaprojektowany, aby przynieść osobiste podejście do studiów. Z maksymalnie 20 studentów rocznie, nasz oddany wydziału i pracownicy mogą poświęcić cały czas i uwagę, czego potrzeba, aby w pełni wykorzystać swój czas w Loyoli.

Luizjana jest jedynym stanem mieszanym jurysdykcji w kraju, co oznacza, Loyola jest jednym z zaledwie kilku szkół, które oferują certyfikaty prawa powszechnego i cywilnego. To zapewni Ci większą elastyczność w podejmowaniu decyzji, gdzie ćwiczyć, czy to w Luizjanie, po Stanach Zjednoczonych lub w dowolnym miejscu na świecie. Ale gdy jesteś w szkole można spędzić rok życia w jednej z najbardziej międzynarodowych i zróżnicowanych kulturowo miast w kraju: Nowy Orlean.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Orlean
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

College of Law at Loyola University New Orleans