Przeczytaj oficjalny opis

Misja

Indiana University Robert H. McKinney School of Law znajduje się na kampusie miejskich badań naukowych i nauk o zdrowiu w stanie Indiana. Jako jedyna szkoła prawnicza w naszej tętniącej życiem stolicy, jesteśmy zobowiązani do dostępności, przystępności, różnorodności i doskonałości w publicznej edukacji prawnej. McKinney School of Law służy swoim studentom i społeczeństwu jako centrum edukacji prawnej i badań naukowych. Nasi studenci prowadzą rygorystyczny kurs studiów zanurzony w środowisku służby publicznej i zaangażowania społeczności. Wspierając dojrzałe poczucie uczciwości i świadomość stale rozwijającego się zawodu prawniczego, umożliwiamy uczniom odnoszenie sukcesów jako obywatele, profesjonaliści i liderzy.

Międzynarodowe uznanie

IU McKinney LL.M. Program został niedawno uznany przez Międzynarodowego Prawnika, który nazwał go na trzech prestiżowych LL.M. Listy nagród programu:

 • Możliwości zawodowe
 • Najlepsze doświadczenie w szkole prawniczej
 • Najlepsza wartość

Oświadczenie o celach edukacyjnych

Absolwent McKinney będzie przygotowany na:

 • Wykorzystaj istniejącą bazę wiedzy i umiejętności prawnych, aby odnieść sukces na wybranej ścieżce kariery absolwenta;
 • Wykonuj rozsądny profesjonalny osąd i wypełniaj etyczne obowiązki;
 • Wykazywać wysoki poziom kompetencji w zakresie analizy prawnej, rozumowania, badań i pisania;
 • Wykazać przenikliwość w komunikacji ustnej w kontekście prawnym;
 • Służyć jako lider lub współpracujący członek zespołu w ustawieniach zawodowych;
 • Przejście do praktyki prawnej lub innego zatrudnienia rządowego, non-profit lub sektora prywatnego;
 • Wykorzystaj sieć relacji zawodowych; i
 • Doceń, że doskonałość jako prawnika wymaga indywidualnego wysiłku przez całe życie.

Dlaczego prawo IU McKinney?

Podejmowanie decyzji o tym, gdzie chcesz odbyć edukację prawną, będzie miało wpływ na resztę twojego życia. W ustawie McKinney uważamy, że znajdziesz najlepszą możliwą kombinację teoretycznego uziemienia i praktycznego szkolenia, ciężkiej pracy i dobrej zabawy w wymagającym, ale wspierającym środowisku.

Oferujemy doskonałość akademicką i możliwości zawodowe:

Fantastyczny Wydział: Profesorowie z McKinney Law są ekspertami w swoich dziedzinach i chętnie pomagają w opanowaniu pojęć prawnych i uczą się „myśleć jak prawnik”. Większość z nich ma doświadczenie zawodowe w prawie przed rozpoczęciem nauczania, więc twoje zajęcia będą mieszać się teoretyczna i praktyczna znajomość prawa. Skontaktuj się z wydziałem, aby omówić swoje aspiracje akademickie i cele zawodowe!

Rygorystyczny i innowacyjny program nauczania: Po ukończeniu podstawy swojego wykształcenia prawniczego w pierwszym roku, istnieje wiele kursów wyższego poziomu w popularnych obszarach, a także 120 obieralnych każdego roku, w tym małe seminaria i nowatorskie tematy. Sprawdź wszystkie nasze oferty kursów.

Uczenie się przez doświadczenie: uczenie się przez działanie jest kluczowym elementem nowoczesnej edukacji prawnej. W IU McKinney będziesz miał wiele okazji do zdobycia praktycznego doświadczenia prawnego. Oferujemy siedem klinik dla klientów na żywo, sąd polowy, przeglądy prawa, szkolenia umiejętności, pracę pro bono oraz szeroką gamę staży i urzędników. Zobacz, jak możesz wprowadzić prawo w życie. Jako jedyna szkoła prawnicza w stolicy, nasi uczniowie mają priorytetowy dostęp do najnowszych możliwości.

W centrum tego wszystkiego: nasza lokalizacja w metropolii Indianapolis - sercu rządu państwowego i biznesu - wzbogaca wszystko o doświadczenie studentów. To jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej przyciągających wzrok miast w kraju. Sport, sztuka, tereny zielone, muzea, sklepy i wiele więcej czekają na Ciebie w Kręgu.

Przystępna cena i hojne fundusze stypendialne: pełne szacunkowe koszty naszego programu można znaleźć na naszej stronie internetowej . Niski koszt czesnego w połączeniu z niskim kosztem życia w Indianapolis i hojnymi stypendiami często sprawiają, że IU McKinney jest niedrogą i atrakcyjną opcją dla zagranicznych studentów.

Atmosfera wspomagająca: nasz przyjazny wykładowca i pracownicy, nie wspominając o naszych 10 000-osobowych absolwentach (spotykamy niektórych z nich), którzy pracują na całym świecie w różnych sektorach i zawodach, chcą, abyś odniósł sukces, a my dołożymy wszelkich starań, aby to zrobić!

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Gdy jesteś gotowy zrobić kolejny krok w swojej karierze prawniczej, może pomóc Ci tytuł magistra prawa z IU McKinney School of Law. LL.M. program oferuje sześć specjalnoś ... [+]

Gdy będziesz gotowy do podjęcia kolejnego kroku w karierze prawniczej, możesz uzyskać tytuł magistra prawa (LL.M.) w Szkole Prawa IU McKinney.

The LL.M. program ma kilka celów:daje obecnie praktykującym prawnikom amerykańskim miejsce do doskonalenia swoich umiejętności i pogłębiania wiedzy na określony temat.pomaga licencjonowanym prawnikom z innych krajów zapoznać się z prawem amerykańskim w ramach przygotowań do uchwalenia adwokatury w Stanach Zjednoczonych.zapewnia ukierunkowany program nauczania dla prawników, którzy są zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy w określonej dziedzinie prawa w celu przygotowania się do SJD / Ph.D. w prawie i karierze akademickiej.... [-]
Stany Zjednoczone Indianapolis
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

LLM program

Day in the life

IU McKinney Law Program on Law and State Government

Online program

General Info

Intro to Indy

Legal writing

IU Robert H. McKinney School of Law
Address
Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225
Indianapolis, Indiana, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 317-274-8523