George Washington University, Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Od momentu zapisania pierwszej klasy w 1865 roku, Szkoła Prawa Uniwersytetu George'a Washingtona wyprodukowała jedne z najlepszych umysłów w spektrum stypendium prawnego.

Ta tradycja trwa do dziś, ponieważ absolwenci GW Law wykorzystują zdobytą wiedzę i umiejętności, aby wpłynąć na krytyczne rozmowy prawne naszych czasów. Szkoła jest akredytowana przez American Bar Association i jest członkiem stowarzyszenia Association of American Law Schools. Szkoła prawnicza znajduje się na kampusie GW w dzielnicy śródmiejskiej znanej jako Foggy Bottom.

Historia

We wczesnych latach Republiki, kiedy nowa stolica kraju była zaledwie niewielkim zbiorem budynków publicznych oddzielonych pastwiskami, prezydent George Washington doradzał Kongresowi, aby ustanowił narodowy uniwersytet w siedzibie rządu.

Jego celem było kształcenie przyszłych pokoleń urzędników państwowych, a tym samym kształtowanie tożsamości narodowej w oparciu o „zasady przyjazne republikańskiemu rządowi i prawdziwym i prawdziwym wolnościom ludzkości”. Zostawił w testamencie 50 udziałów w Potowmack Canal Company na wyposażenie uniwersytetu „, do którego można by wysłać młodzież fortuny i talentów ze wszystkich jej części w celu ukończenia edukacji we wszystkich gałęziach grzecznej literatury - w sztuce i naukach - w zdobywaniu wiedzy w zakresie zasad polityki

Choć minęłyby dziesięciolecia, zanim imienny uniwersytet George'a Washingtona zostałby ustanowiony przez Akt Kongresu, utworzona w 1865 r. Szkoła prawnicza George'a Washingtona - była pierwszą szkołą prawniczą w Dystrykcie Kolumbii. Dziś szkoła nadal ucieleśnia aspiracje pierwszego prezydenta kraju.

DC

Pierwsza szkoła prawa w stolicy

Studenci mają niezrównane możliwości uczenia się od wykładowców ekspertów i wybitnych gości oraz staży, urzędników i pracy, a jednocześnie cieszą się tętniącą życiem kulturą miasta, życiem nocnym i restauracją.

Z ponad 145-letnią historią w sercu Waszyngtonu, życie w George Washington University Law School jest nierozerwalnie związane z życiem otaczającej go społeczności. Nasz kampus znajduje się zaledwie cztery przecznice od Białego Domu, w pobliżu Banku Światowego, Departamentu Sprawiedliwości, Departamentu Stanu, sądów federalnych i lokalnych oraz niezliczonych organizacji non-profit i pozarządowych. Studenci prawa GW mają niezrównane możliwości uczenia się od wykładowców ekspertów i wybitnych gości oraz staży, urzędników i pracy, a jednocześnie cieszą się tętniącą życiem kulturą miasta, życiem nocnym i restauracją.

121473_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg

Od dziekana

Witamy w GW Law!

George Law University University School, założona w 1865 roku, jest jednym z największych, najbardziej znanych i różnorodnych członków legalnej akademii. Zapraszam do odkrywania naszego kampusu i społeczności, aby odkryć szkołę prawniczą, która jest głęboko zakorzeniona w tradycji, bardzo reaguje na zmiany w edukacji prawnej i zawodzie prawniczym, i jest w pełni zaangażowana w wytwarzanie wpływowych prawników i przekształcających pomysłów. Studenci przychodzą do GW Law, ponieważ chcą zmienić świat, i kończą studia jako specjaliści przygotowani do pisania, propagowania, innowacji, tworzenia i dążenia do najwyższych ideałów prawa i sprawiedliwości.

Odwiedzając naszą stronę internetową, zobaczysz, jak nasza światowej klasy instytucja przygotowuje studentów do realiów globalnego rynku prawnego. Położona w sercu stolicy naszego kraju GW Law łączy doskonałe instrukcje prawne z innowacyjnym programowaniem i bogatą ofertą staży, staży, mentoringu i nawiązywania kontaktów.

Wydział światowej klasy. Podstawą doświadczenia GW Law jest solidna pedagogika, która łączy stypendium, doktrynę i praktykę. Pomagamy rozwinąć naszych studentów w wpływowych prawników. Jest to wybitny wydział, który nie tylko publikuje często cytowane książki i artykuły, ale również aktywnie kształtuje krajobraz prawny. Nasi krajowi i międzynarodowi profesorowie są regularnie zaangażowani w spory sądowe przed Sądem Najwyższym Stanów Zjednoczonych, trybunałami międzynarodowymi i innymi sądami. Zapewniają również komentarze ekspertów w mediach, zeznają na Kapitolu, służą jako konsultanci różnych rządów i prowadzą wiele innych działań, które wzbogacają akademickie życie szkoły.

Gdzie powstaje prawo. GW Law ma doskonałą pozycję geograficzną, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenie edukacyjne w Waszyngtonie. Nasza lokalizacja - w centrum prawa krajowego i międzynarodowego, najwyżsi urzędnicy państwowi, sędziowie Sądu Najwyższego - pozwala kluczowym osobom z Waszyngtonu uczęszczać do naszych klas, uczestniczyć w konferencjach w naszym kampusie i przemawiać na ponad 100 specjalnych wydarzeniach rocznie w naszej szkole prawniczej.

Rzeczywiste doświadczenie. Nasze zaangażowane ciało studenckie jest różnorodne, wspierające, kreatywne, innowacyjne i pracowite. W GW Law zapewniamy naszym studentom bogaty zestaw możliwości studiowania, odkrywania, debatowania i kwestionowania prawa i zasad prawnych w klasie i na zewnątrz. Wielu studentów uczestniczy w poradniach prawnych Jacob Burns Community GW, reprezentując klientów w rzeczywistych przypadkach pod nadzorem wydziału. Biorą również udział w konkursach rzeczniczych, czasopismach prawniczych zredagowanych przez studentów, projektach pro bono i setkach praktyk w agencjach rządowych i wiodących instytucjach krajowych i międzynarodowych na terenie Waszyngtonu.

Zmienić świat. Mamy nadzieję, że rozważysz dołączenie do naszej społeczności. Zachęcam do głębszego kopania i dowiedzenia się, co czyni GW Law idealnym miejscem do zdobycia umiejętności, które pozwolą ci zmienić świat. Odwiedź nas osobiście, aby zwiedzić nasze obiekty i lepiej zrozumieć, kim jesteśmy, co robimy i jak możesz złożyć wniosek o dołączenie do nas. Czekam na przyjęcie do naszej szkoły prawniczej.

Serdecznie

CHRISTOPHER ALAN BRACEY

Tymczasowy dziekan, wiceprezes ds. Wydziałowych i profesor prawa

Lokalizacje

Waszyngton

Address
H Street Northwest,2000
20052 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium