Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Od momentu zapisania pierwszej klasy w 1865 roku, Szkoła Prawa Uniwersytetu George'a Washingtona wyprodukowała jedne z najlepszych umysłów w spektrum stypendium prawnego.

Ta tradycja trwa do dziś, ponieważ absolwenci GW Law wykorzystują zdobytą wiedzę i umiejętności, aby wpłynąć na krytyczne rozmowy prawne naszych czasów. Szkoła jest akredytowana przez American Bar Association i jest członkiem stowarzyszenia Association of American Law Schools. Szkoła prawnicza znajduje się na kampusie GW w dzielnicy śródmiejskiej znanej jako Foggy Bottom.

Historia

We wczesnych latach Republiki, kiedy nowa stolica kraju była zaledwie niewielkim zbiorem budynków publicznych oddzielonych pastwiskami, prezydent George Washington doradzał Kongresowi, aby ustanowił narodowy uniwersytet w siedzibie rządu.

Jego celem było kształcenie przyszłych pokoleń urzędników państwowych, a tym samym kształtowanie tożsamości narodowej w oparciu o „zasady przyjazne republikańskiemu rządowi i prawdziwym i prawdziwym wolnościom ludzkości”. Zostawił w testamencie 50 udziałów w Potowmack Canal Company na wyposażenie uniwersytetu „, do którego można by wysłać młodzież fortuny i talentów ze wszystkich jej części w celu ukończenia edukacji we wszystkich gałęziach grzecznej literatury - w sztuce i naukach - w zdobywaniu wiedzy w zakresie zasad polityki

Choć minęłyby dziesięciolecia, zanim imienny uniwersytet George'a Washingtona zostałby ustanowiony przez Akt Kongresu, utworzona w 1865 r. Szkoła prawnicza George'a Washingtona - była pierwszą szkołą prawniczą w Dystrykcie Kolumbii. Dziś szkoła nadal ucieleśnia aspiracje pierwszego prezydenta kraju.

DC

Pierwsza szkoła prawa w stolicy

Studenci mają niezrównane możliwości uczenia się od wykładowców ekspertów i wybitnych gości oraz staży, urzędników i pracy, a jednocześnie cieszą się tętniącą życiem kulturą miasta, życiem nocnym i restauracją.

Z ponad 145-letnią historią w sercu Waszyngtonu, życie w George Washington University Law School jest nierozerwalnie związane z życiem otaczającej go społeczności. Nasz kampus znajduje się zaledwie cztery przecznice od Białego Domu, w pobliżu Banku Światowego, Departamentu Sprawiedliwości, Departamentu Stanu, sądów federalnych i lokalnych oraz niezliczonych organizacji non-profit i pozarządowych. Studenci prawa GW mają niezrównane możliwości uczenia się od wykładowców ekspertów i wybitnych gości oraz staży, urzędników i pracy, a jednocześnie cieszą się tętniącą życiem kulturą miasta, życiem nocnym i restauracją.121473_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg

Od dziekana

Witamy w GW Law!

George Law University University School, założona w 1865 roku, jest jednym z największych, najbardziej znanych i różnorodnych członków legalnej akademii. Zapraszam do odkrywania naszego kampusu i społeczności, aby odkryć szkołę prawniczą, która jest głęboko zakorzeniona w tradycji, bardzo reaguje na zmiany w edukacji prawnej i zawodzie prawniczym, i jest w pełni zaangażowana w wytwarzanie wpływowych prawników i przekształcających pomysłów. Studenci przychodzą do GW Law, ponieważ chcą zmienić świat, i kończą studia jako specjaliści przygotowani do pisania, propagowania, innowacji, tworzenia i dążenia do najwyższych ideałów prawa i sprawiedliwości.

Odwiedzając naszą stronę internetową, zobaczysz, jak nasza światowej klasy instytucja przygotowuje studentów do realiów globalnego rynku prawnego. Położona w sercu stolicy naszego kraju GW Law łączy doskonałe instrukcje prawne z innowacyjnym programowaniem i bogatą ofertą staży, staży, mentoringu i nawiązywania kontaktów.

Wydział światowej klasy. Podstawą doświadczenia GW Law jest solidna pedagogika, która łączy stypendium, doktrynę i praktykę. Pomagamy rozwinąć naszych studentów w wpływowych prawników. Jest to wybitny wydział, który nie tylko publikuje często cytowane książki i artykuły, ale również aktywnie kształtuje krajobraz prawny. Nasi krajowi i międzynarodowi profesorowie są regularnie zaangażowani w spory sądowe przed Sądem Najwyższym Stanów Zjednoczonych, trybunałami międzynarodowymi i innymi sądami. Zapewniają również komentarze ekspertów w mediach, zeznają na Kapitolu, służą jako konsultanci różnych rządów i prowadzą wiele innych działań, które wzbogacają akademickie życie szkoły.

Gdzie powstaje prawo. GW Law ma doskonałą pozycję geograficzną, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenie edukacyjne w Waszyngtonie. Nasza lokalizacja - w centrum prawa krajowego i międzynarodowego, najwyżsi urzędnicy państwowi, sędziowie Sądu Najwyższego - pozwala kluczowym osobom z Waszyngtonu uczęszczać do naszych klas, uczestniczyć w konferencjach w naszym kampusie i przemawiać na ponad 100 specjalnych wydarzeniach rocznie w naszej szkole prawniczej.

Rzeczywiste doświadczenie. Nasze zaangażowane ciało studenckie jest różnorodne, wspierające, kreatywne, innowacyjne i pracowite. W GW Law zapewniamy naszym studentom bogaty zestaw możliwości studiowania, odkrywania, debatowania i kwestionowania prawa i zasad prawnych w klasie i na zewnątrz. Wielu studentów uczestniczy w poradniach prawnych Jacob Burns Community GW, reprezentując klientów w rzeczywistych przypadkach pod nadzorem wydziału. Biorą również udział w konkursach rzeczniczych, czasopismach prawniczych zredagowanych przez studentów, projektach pro bono i setkach praktyk w agencjach rządowych i wiodących instytucjach krajowych i międzynarodowych na terenie Waszyngtonu.

Zmienić świat. Mamy nadzieję, że rozważysz dołączenie do naszej społeczności. Zachęcam do głębszego kopania i dowiedzenia się, co czyni GW Law idealnym miejscem do zdobycia umiejętności, które pozwolą ci zmienić świat. Odwiedź nas osobiście, aby zwiedzić nasze obiekty i lepiej zrozumieć, kim jesteśmy, co robimy i jak możesz złożyć wniosek o dołączenie do nas. Czekam na przyjęcie do naszej szkoły prawniczej.

Serdecznie

CHRISTOPHER ALAN BRACEY

Tymczasowy dziekan, wiceprezes ds. Wydziałowych i profesor prawa

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


George Washington University, Law School

The General LL.M. Program umożliwia studentowi zaprojektowanie własnego kierunku studiów w celu zbadania szeregu problemów w prawie amerykańskim. ... [+]

Programy LLM

Kandydaci na magistra prawa mogą uczestniczyć w programie studiów ogólnych, który może być indywidualnie dostosowany.

Wszyscy kandydaci na stopień LLM muszą ukończyć łącznie 24 godziny kredytowe, w tym pracę na kursie, która spełnia wymagania pracy pisemnej. Osoby pracujące na kierunku specjalistycznym muszą ukończyć minimalną wymaganą liczbę godzin na kursach wymienionych poniżej dla tego programu. Podobne kursy są zalecane do pozostałej pracy z kursem.

Ogólny program LLM

Reżyser: E. Hammond

The General LL.M. Program umożliwia studentowi zaprojektowanie własnego kierunku studiów w celu zbadania szeregu problemów w prawie amerykańskim. Studenci pracujący w kierunku General LL.M. powinien skonsultować się ze starszym dziekanem ds. akademickich i wyznaczonym doradcą ds. pracy dyplomowej w celu opracowania kompleksowego programu studiów dostosowanego do konkretnych potrzeb studenta. Studenci mogą chcieć skoncentrować swoje studia na jednym lub kilku obszarach, takich jak prawo konstytucyjne, prawo karne, prawo pracy, prawo spółek lub prawo opieki zdrowotnej, ale mogą wybierać kursy ze wszystkich dziedzin programu nauczania. Wymagana jest praca dyplomowa (6690-91) i minimum 20 punktów. W przypadku rezygnacji z pracy wymagane są dodatkowe 4 punkty, w tym dwa ocenione na podstawie pracy naukowej. Artykuł badawczy użyty do spełnienia wymogu pracy pisemnej musi mieć co najmniej 8 000 słów, a absolwenci szkół prawa w USA muszą uzyskać minimalną ocenę B.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Washington University, Law School

Program Prawa Środowiskowego i Energetycznego George Washington University Law School, ustanowiony na początku współczesnej epoki prawa ochrony środowiska, jest liderem e ... [+]

Przegląd

Program Prawa Środowiskowego i Energetycznego George Washington University Law School, ustanowiony na początku współczesnej epoki prawa ochrony środowiska, jest liderem edukacji w tej dziedzinie od prawie 50 lat. W ciągu ostatniej dekady program został rozszerzony, aby zwiększyć naszą koncentrację na prawie energetycznym, dodając nowe klasy i tworząc Inicjatywę Zrównoważonej Energii. Obecnie program znacznie się rozszerza, aby zapewnić następnej generacji prawników zajmujących się ochroną środowiska i energetyką narzędzia potrzebne do sprostania lokalnym, krajowym i międzynarodowym wyzwaniom, przed którymi stoi planeta i jej mieszkańcy, w tym zmiany klimatu, wyczerpywanie się łowisk, zanieczyszczenie powietrza, woda niedobór i rozwój nowych źródeł energii.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Washington University, Law School

Wszyscy kandydaci na stopień LLM muszą ukończyć łącznie 24 godziny kredytowe, w tym pracę na kursie, która spełnia wymagania pracy pisemnej. ... [+]

Przegląd

Wymagane jest co najmniej 16 godzin kredytowych z następujących kursów, w tym 2 punkty ocenione na podstawie pracy naukowej. W przypadku absolwentów szkół wyższych spoza USA wymóg programowy musi obejmować korporacje (6250), chyba że wcześniej ukończyli równoważny kurs. Zarówno absolwenci szkół prawniczych w Stanach Zjednoczonych, jak i poza Stanami Zjednoczonymi mogą zostać zaliczeni do 16-punktowego programu nauczania dla biznesu i finansów.

Artykuł badawczy użyty do spełnienia wymogu pracy pisemnej musi mieć co najmniej 8 000 słów, a absolwenci szkół prawa w USA muszą uzyskać minimalną ocenę B. Dla studentów, którzy zdecydują się napisać pracę magisterską, wymagana jest praca magisterska (6690-91) i minimum 12 punktów na kierunku studiów.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Washington University, Law School

George Law University University School jest liderem w dziedzinie edukacji i stypendiów w zakresie własności intelektualnej od ponad stu lat. Kiedy GW Law ustanowiło prog ... [+]

Przegląd

George Law University University School jest liderem w dziedzinie edukacji i stypendiów w zakresie własności intelektualnej od ponad stu lat. Kiedy GW Law ustanowiło program magisterski z prawa patentowego w 1895 r., Jego absolwenci napisali już patenty na telefon Bella, Mergenthaler na maszynę linotypową i kamerę rolkową Eastmana, wśród setek innych wynalazków, i dziesiątki innych absolwentów pracowało w Urząd Patentowy. W ciągu minionego stulecia GW Law wzmocniło swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie prawa patentowego, uzupełniając się mocnymi stronami w zakresie praw autorskich, znaków towarowych, komunikacji, regulacji komputerów i Internetu, handlu elektronicznego oraz genetyki i medycyny.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Washington University, Law School

Klienci wymagają, aby ich prawnicy posiadali umiejętności w zakresie prawa międzynarodowego i prawa porównawczego. Prawnicy transakcyjni muszą mieć możliwość negocjowania ... [+]

Ten program zajmuje 5. miejsce w kraju według US News

Ocena rówieśnicza: 4,2 na 5

Georgetown University zajmuje 14 miejsce w rankingu najlepszych szkół prawniczych i 1 w prawie niestacjonarnym. Szkoły są uszeregowane według wyników według zestawu powszechnie akceptowanych wskaźników doskonałości.

Prawo międzynarodowe może obejmować organizacje międzynarodowe, międzynarodowe sądy i trybunały oraz kwestie humanitarne. Wiele programów oferuje również możliwości studiowania za granicą. Są to najlepsze programy prawa międzynarodowego. Wynik każdej szkoły odzwierciedla jej średnią ocenę w skali od 1 (marginalna) do 5 (wybitna), na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród naukowców w instytucjach rówieśniczych.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Washington University, Law School

Ten obszar praktyki ewoluował wraz ze wzrostem światowej łączności dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i cyberprzestrzeni oraz towarzyszącym rosnącym podatności ... [+]

Przegląd

Ten obszar praktyki ewoluował wraz ze wzrostem światowej łączności dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i cyberprzestrzeni oraz towarzyszącym rosnącym podatnościom na zagrożenia fizyczne i cyber. Kursy w tym obszarze praktyki dotyczą wykorzystania Internetu i technologii, a także wyrafinowanych cyberprzestępców i państw narodowych oraz tego, jak wykorzystują luki w zabezpieczeniach, kradną informacje i pieniądze oraz opracowują metody zakłócania, niszczenia lub zagrażania istotnym usługom. Dziedzina ta obejmuje prawo dotyczące korzystania z krytycznej infrastruktury cybernetycznej, cyberprzestępstw, sił zbrojnych i operacji wywiadowczych za granicą, przeciwdziałania terroryzmowi, bezpieczeństwa wewnętrznego, zarządzania kryzysami, nadzoru kongresowego i informacji niejawnych. Dwa podstawowe kursy ankietowe to prawo bezpieczeństwa narodowego oraz prawo i polityka cyberbezpieczeństwa. Pozostałe kursy zaawansowane zajmują się bardziej szczegółowo zagadnieniami poruszanymi podczas kursów ankietowych.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Washington University, Law School

W miarę jak rynek globalny staje się bardziej płynny i zintegrowany, znajomość międzynarodowych i porównawczych zamówień publicznych staje się coraz ważniejsza. Ewolucja ... [+]

Od 1960 r. GW zapewnia rygorystyczny program nauczania obejmujący interdyscyplinarne obszary edukacji w zakresie zamówień publicznych. Dziś coroczne nabycie usług, dostaw i budownictwa przez rząd federalny kosztuje ponad 500 miliardów dolarów. Zamówienia państwowe i samorządowe znacznie zwiększają wielkość zamówień publicznych i związane z nimi możliwości praktyki prawnej. W miarę jak rynek globalny staje się bardziej płynny i zintegrowany, znajomość międzynarodowych i porównawczych zamówień publicznych staje się coraz ważniejsza. Ewolucja Światowej Organizacji Handlu wywołała nowy dialog na temat roli zamówień publicznych zarówno dla krajów rozwijających się, jak i rozwiniętych. Nasza różnorodna oferta kursów oraz eksperci w pełnym wymiarze godzin i wykładowcy wspomagają przyszłych liderów i decydentów w społeczności akwizycyjnej w kraju i za granicą.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
George Washington University, Law School

Odnoszący sukcesy prawnik - bez względu na to, czy jest to osoba prawna, czy nie - musi opanować umiejętności związane z procesem, negocjacjami, ugodą, mediacją i alterna ... [+]

Spór

Odnoszący sukcesy prawnik - bez względu na to, czy jest to osoba prawna, czy nie - musi opanować umiejętności związane z procesem, negocjacjami, ugodą, mediacją i alternatywnym rozwiązywaniem sporów - w tym rozwiązywaniem sporów międzynarodowych. Program sporów sądowych i rozwiązywania sporów w George Washington Law School zachęca studentów do rozwijania i doskonalenia umiejętności prawniczych wymaganych do skutecznego reprezentowania w dzisiejszej złożonej praktyce prawnej, jednocześnie dając im możliwość wykorzystania tych umiejętności w praktyce.

GW Law zapewnia kompleksowe szkolenie w zakresie umiejętności i wartości zawodowych, w tym możliwości akademickich w klasie i poza nią dla kandydatów na stopnie doktora Juris Doctor oraz zaawansowany kurs studiów podyplomowych w programie Master of Laws Law. Program uzupełnia teoretyczne studium prawa o faktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów z klientami; sporządzanie, przygotowywanie i składanie pism procesowych i wniosków; badanie faktów; występowanie przed agencjami rządowymi; pośrednictwo; arbitraż; oraz prowadzenie rozpraw przed sędziami i ławami przysięgłymi. Wszystko to odbywa się w sercu legalnej społeczności Waszyngtonu, zaledwie kilka minut od dziesiątek ważnych organizacji krajowych i międzynarodowych. Ta bliskość oznacza, że studenci GW Law nie tylko uczą się profesjonalnych umiejętności prawnych, ale także wykorzystują je w znaczący sposób.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
H Street Northwest,2000
20052 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone