Przeczytaj oficjalny opis

Od momentu zapisania pierwszej klasy w 1865 roku, Szkoła Prawa Uniwersytetu George'a Washingtona wyprodukowała jedne z najlepszych umysłów w spektrum stypendium prawnego.

Ta tradycja trwa do dziś, ponieważ absolwenci GW Law wykorzystują zdobytą wiedzę i umiejętności, aby wpłynąć na krytyczne rozmowy prawne naszych czasów. Szkoła jest akredytowana przez American Bar Association i jest członkiem stowarzyszenia Association of American Law Schools. Szkoła prawnicza znajduje się na kampusie GW w dzielnicy śródmiejskiej znanej jako Foggy Bottom.

Główny kompleks GW Law znajduje się na 2000 H Street, NW, Washington, DC 20052.

W skrócie

Założona w 1865 r. Szkoła Prawa Uniwersytetu George'a Washingtona jest najstarszą szkołą prawniczą w Waszyngtonie. Szkoła jest akredytowana przez American Bar Association i jest członkiem stowarzyszenia Association of American Law Schools. Szkoła prawnicza znajduje się na kampusie GW w dzielnicy śródmiejskiej znanej jako Foggy Bottom. Główny kompleks GW Law znajduje się na 2000 H Street, NW, Washington, DC 20052.

Ciało studenckie

Szkoła prawnicza ma całkowitą liczbę około 2000 studentów. Około 1400 studentów jest w pełnym wymiarze czasu na stopień JD i 300 są zapisani do podziału w niepełnym wymiarze godzin. 300 studentów, wielu z zagranicy, jest zapisanych na studia magisterskie.

Absolwenci

Szkoła Prawa Uniwersytetu George'a Washingtona ma ponad 24 000 żyjących absolwentów, z których około 150 to sędziowie zasiadający na lokalnych, stanowych i federalnych ławach, w tym 10 sędziów w państwowych sądach najwyższych. Law Law zalicza się do wybitnych absolwentów: zmarłego Johna Fostera Dullesa, zmarłego J. Williama Fulbrighta oraz zmarłego senatora USA Daniela K. Inouye (JD '52); były prokurator generalny William P. Barr (JD '77), były sekretarz skarbu John W. Snow (JD '67) i amerykański senator Harry Reid (JD '64), trzech byłych komisarzy Urzędu Skarbowego oraz wielu wybitnych przywódców biznes, przemysł i rząd.

Studia

 • JD w pełnym wymiarze godzin
 • LLM w prawie gospodarczym i finansowym
 • LLM w prawie energetycznym i środowiskowym
 • LLM w prawie ochrony środowiska
 • LLM w prawie zamówień publicznych
 • LLM w zamówieniach rządowych i prawie ochrony środowiska
 • LLM w prawie własności intelektualnej
 • LLM w prawie międzynarodowym i porównawczym
 • LLM w międzynarodowym prawie ochrony środowiska
 • LLM w postępowaniach sądowych i rozwiązywaniu sporów
 • LLM w prawie bezpieczeństwa narodowego
 • Ogólne LLM
 • SJD w różnych dziedzinach

Programy wspólnego stopnia

 • JD / Master of Business Administration
 • JD / Master of Public Administration
 • JD / Master of Public Policy
 • Magister spraw międzynarodowych
 • Magister rozwoju międzynarodowego
 • Magister handlu międzynarodowego i polityki inwestycyjnej
 • Magister Międzynarodowej Polityki Naukowej i Technicznej
 • Magister badań nad bezpieczeństwem
 • Magister studiów na Bliskim Wschodzie
 • Magister komunikacji globalnej
 • Magister studiów azjatyckich
 • Magister studiów europejskich i euroazjatyckich
 • Magister studiów latynoamerykańskich i hemisferycznych
 • JD / MA w zakresie studiów dla kobiet
 • JD / MA w dziedzinie polityki publicznej z koncentracją w badaniach kobiet
 • JD / MA w historii z koncentracją w amerykańskiej historii prawnej
 • JD / Master of Public Health
 • LLM / Master of Public Health
 • LLM / MA w historii z koncentracją w amerykańskiej historii prawnej

Historia

We wczesnych latach Republiki, kiedy nowa stolica kraju była zaledwie niewielkim zbiorem budynków publicznych oddzielonych pastwiskami, prezydent George Washington doradzał Kongresowi, aby ustanowił narodowy uniwersytet w siedzibie rządu.

Jego celem było kształcenie przyszłych pokoleń urzędników państwowych, a tym samym ukształtowanie tożsamości narodowej w oparciu o "zasady przyjazne rządowi republikańskiemu oraz prawdziwym i prawdziwym wolnościom ludzkości". Zostawił w swojej woli 50 udziałów w spółce Potowmack Canal Company na wyposażenie uniwersytetu "do którego można by wysłać młodość fortuny i talenty ze wszystkich jej części w celu ukończenia ich edukacji we wszystkich gałęziach literatury grzecznościowej. w sztuce i naukach - w zdobywaniu wiedzy w zakresie zasad polityki

Choć minęłyby dziesięciolecia, zanim imienny uniwersytet George'a Washingtona zostałby ustanowiony przez Akt Kongresu, utworzona w 1865 r. Szkoła prawnicza George'a Washingtona - była pierwszą szkołą prawniczą w Dystrykcie Kolumbii. Dziś szkoła nadal ucieleśnia aspiracje pierwszego prezydenta kraju.

Dlaczego prawo GW?

Dlaczego powinieneś wybrać GW Law? Dajemy ci pięć powodów, na początek.

Wyjątkowa edukacja prawna

Studenci GW Law są nauczani przez światowej klasy naukowców i doświadczonych praktyków. Dzięki ponad 275 przedmiotom do wyboru, nasi uczniowie mogą podjąć szeroką, ale dogłębną eksplorację prawa. Inwestujemy w sukces każdego ucznia poprzez silne akademickie i osobiste wsparcie, które obejmuje mentoring, networking i indywidualne doradztwo zawodowe, które kładzie nacisk na pomaganie uczniom w znalezieniu obszaru prawa najlepiej odpowiadającego ich zainteresowaniom.

Idealna lokalizacja w Waszyngtonie

Nasza lokalizacja w sercu Waszyngtonu sprawia, że ​​nasi uczniowie znajdują się w centrum najbardziej dynamicznych działań prawnych i politycznych w Stanach Zjednoczonych. Biały Dom, Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Departament Stanu USA, Wielkie Prawo na ulicy K oraz Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych w obwodzie federalnym znajdują się w odległości krótkiego spaceru od kampusu. Krótka przejażdżka metrem, która ma wygodną stację na terenie kampusu, pozwala uczniom wysłuchać argumentów przed Sądem Najwyższym rano i wrócić na zajęcia tego popołudnia.

Praktyczne możliwości uczenia się

Ze względu na bliskość sąsiadujących sądów, firm, organizacji non-profit, rządowych i międzynarodowych nasi studenci korzystają z całorocznych umów zewnętrznych w tych instytucjach. Ponadto nasz wydział adiunkta składa się z wiodących praktyków z sąsiednich instytucji.

Społeczność kolegialna

Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy aktywną i zaangażowaną społecznością, w której profesor kontraktów może pomóc uczniowi w poszukiwaniu pracy latem - nawet jeśli ten uczeń szuka pozycji w innej dziedzinie prawa. Nasi uczniowie wyrażają współpracę, a nie współzawodnictwo, więc mogą swobodnie dzielić się rysunkami klas lub pomagać sobie wzajemnie w przygotowaniach do konkursów moot court.

Magister prawa

Programy dla absolwentów Prawa GW czerpią siłę z bliskiego związku z programem JD. Z wyjątkiem programu w postępowaniach sądowych i rozstrzygania sporów, który jest ograniczony do kandydatów na studia magisterskie, absolwenci studiów prawniczych biorą udział w kursach ze studentami JD, a wynikająca z nich wymiana pomysłów jest korzystna dla obu grup. Absolwenci mogą łączyć tradycyjnie nauczane kursy z pogłębionymi seminariami, stażami, szkoleniem umiejętności i doświadczeniem klinicznym w celu kompleksowego podejścia do edukacji prawnej. W pełnym wymiarze czasu członkowie wydziału w każdej specjalistycznej dziedzinie zapewniają instruktaż, doradztwo akademickie i nadzór pracy.

Wszystkie programy absolwentów GW korzystają z lokalizacji szkoły prawniczej w Waszyngtonie, która zapewnia dostęp do niezrównanych możliwości akademickich, jak również wielu wybitnych ekspertów, urzędników państwowych i sędziów, którzy uczą na zasadzie adjunkta.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

GW Law | George Washington University

Program ogólny LLM pozwala uczniowi zaprojektować swój własny kurs, aby zbadać szereg problemów w prawie amerykańskim. ... [+]

Program ogólny LLM pozwala uczniowi zaprojektować swój własny kurs, aby zbadać szereg problemów w prawie amerykańskim. Studenci pracujący dla General LLM powinni skonsultować się ze starszym prodziekanem ds. Akademickich i wyznaczonym doradcą dyplomowym w celu opracowania kompleksowego programu studiów dostosowanego do specyficznych potrzeb ucznia. Studenci mogą chcieć skoncentrować studia w jednym lub kilku obszarach, takich jak prawo konstytucyjne, prawo karne, prawo pracy, prawo korporacyjne lub prawo opieki zdrowotnej, ale mogą wybierać kursy ze wszystkich dziedzin programu nauczania. Teza (6690-91) i minimum 20 punktów są wymagane. W przypadku zniesienia pracy dyplomowej wymagane są dodatkowe 4 punkty, w tym 2 ocenione na podstawie pracy naukowej.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku