Florida Coastal School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Florida School of Law nadbrzeżne (Prawo wybrzeże) znajduje się w Jacksonville na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Program JD Lawa przybrzeżnych jest akredytowany przez American Bar Association (ABA) i LL.M. internetowym Lawa Coastal Programy mają przyzwolenie na ABA.

Studenci prawa Coastal pochodzą z około 46 państw i wielu krajów, reprezentujących około 254 szkół wyższych i uniwersytetów. Przynoszą ze sobą wiele różnych środowisk i doświadczeń zawodowych z całego kraju i na całym świecie.

Nasi członkowie wydziału w pełnym wymiarze czasu reprezentować więcej niż 50 ABA akredytowanych szkół prawniczych z całego kraju, w tym Harvard University, Duke University, Georgetown University, Columbia University i New York University.

Prawo nadbrzeżne zapewnia wysoką jakość nauczania prawną z naciskiem na wyniki uczniów, praktykę gotowości i innowacji. Prawo nadbrzeżne posiada kilka innowacyjnych programów internetowych, w tym LL.M. w prawie amerykańskim, LL.M. w Ogólnych Nauk Prawnych, Oraz LL.M. lub Certyfikat Logistyki i Transportu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt

Florida Coastal School Of Law

Adres Baypine Road 8787
32256 Jacksonville, United States
Strona internetowa http://www.fcsl.edu/
Telefon +1 904-680-7700